kirpichenko• 13 октября 2022

Киев ,что там происходит?

И снова я.
Чашечка чая• 13 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
видели их гаубицу в луганской . мощная 1943 года.
Гаубица эта действительно добротная

Helenny• 13 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
на дврз было 5 июня
Значить щось мені не те сказали.
Але реально чули вибухи. З самого ранку 4 залпи схожі на роботу ППО, а пізніше так бахнуло, що вібрації прямо ногами на підлозі відчула. От після цього пішли в загальний коридор. Але то не зрівняється з 5 червня.
LudaSHOPSale• 13 октября 2022
Ответ дляHelenny
Значить щось мені не те сказали.
была работа по бпла
возможно
Майя15• 13 октября 2022
Ответ дляHelenny
Чула, що на ДВРЗ.
Тобто, мені говорили.
Наче не було там
Helenny• 13 октября 2022
Ответ дляМайя15
Наче не було там
Ну і слава Богу, що не було.
Майя15• 13 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Привіт! Я з Новуса приїхала, купила на пробу мідії з часником і петрушкою, кайф. Ще взяла салтисон, а в АТБ міленіум по акції.
Ви такі теми створюєте навіщо? Щоб 300+ русні зібралось посмакувати?
Не заходьте в такі теми .А нам подобається.
HupBaHa• 13 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Мне здесь с вами легче.
Сидим в коридоре,дети не хотят никуда бежать.а я сума схожу.
зачем в коридоре?
Майя15• 13 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
на дврз было 5 июня
Да ,5 июня .Тогда мне очень слышно было
Zelenkа• 13 октября 2022
Ответ дляМайя15
1. Я сама вирішую, куди мені заходити на загальному форумі
2. Я не русня, щоб мені подобались такі теми
3. Кірпіченко хоче в бан, вона його отримає

Майя15• 13 октября 2022
Ответ дляHelenny
Значить щось мені не те сказали.
Теж саме відчуття було в понеділок і в червні
gizma2019• 13 октября 2022
Ответ дляil-mari
успехов в тихой охоте, у нас грибов море....а вывезти за ними некому...смотрю только на базаре..
Спасибо) я тоже на базар поеду охотится, а то с меня такой грибник, что мною собранные грибы можно только один раз в жизни есть)))
Майя15• 13 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Поїжте ,що купили ,може подобрішаєте
Zelenkа• 13 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Краще в ФБ гляньте групи типу ’Грибники Київщини’, там постійно скидаються на бензин і їздять потім по грибним місцям. 250-300 гривень поїздка, бачила.
Zelenkа• 13 октября 2022
Ответ дляМайя15
Поїжте ,що купили ,може подобрішаєте
Добре
Тривога якраз застала, не встигла купити оселедець))) Тому я зла. Але ну і справді краще в таких темах про їжу, ніж паніку розводити.
Helenny• 13 октября 2022
Ответ дляgizma2019
А я купила на Дарницькому базарі польські за 100 гривень кг. Такі маленькі та тверді. 1л. закатала, ще й суп вийшов нереально смачний. Жалкую, що більше не взяла за такі гроші.
mariya59• 13 октября 2022
Ответ дляMarty
Летели в р-н 6-ой ТЕЦ
Да, было.( Нам горячую воду отключили сразу.(
Zelenkа• 13 октября 2022
Ответ дляInanna
Только в телеграме показівали под грибом мина, в лесу в пригороде, не ходите
Ну так то в Бучанському лісі, є місця, де боїв не було
mariya59• 13 октября 2022
Ответ дляMarty
В понедельник
И дым оттуда виден был...
vray• 13 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Тоже далеко)
Харьков демпингует.
Белый 150, если больше 1 кг то и по 120.
Польский- 50 грн.
Маслята- 30 грн.
Едешь по трассе- одни грибы.
Плюс люди сидят и чистят их.
Я не представляю как они заходят в лес, понимаю, что это их рискованный заработок.
Короче, жалко очень, но и грибов наемся на 100 лет вперед(.

Николь1986• 13 октября 2022
Ответ дляМайя15
Это точно ,у всех поперек горла Киев стоит.Сами не понимают ,что если сдадут Киев ,то и Украине всей капец
Именно.
tarveldy• 13 октября 2022
Ответ дляkuskus
Куди саме, можете в особисті написати, якщо тут не хочете?
Навіщо?
Marty• 13 октября 2022
Ответ дляmariya59
И дым оттуда виден был...
У меня из кабинета тоже видно было
Fotografkiev• 13 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Я тоже в напрузі после увиденного сегодня и раньше.
А что вы там такое увидели?
gizma2019• 13 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Так я не грибник, не разбираюсь в них да и собирать не особо люблю, мне бы картошечки с маслятами потушить и поесть 😋 потому мне и рынок подойдёт

Но за информацию спасибо
Zelenkа• 13 октября 2022
Ответ дляgizma2019

Но за информацию спасибо
Ну з БЦ я знаю, як возять, але вам це невигідно, бо о 5 ранку виїзд. Ну маслята складно не уміти зібрати і з чимось сплутати. Шукайте соснову посадку і зранку походіть, просто для задоволення.
У мене є баночка маслят, на НР тримаю)
gizma2019• 13 октября 2022
Ответ дляHelenny
О, буду знать, пробегая мимо не пробегу) за идею супа отдельное спасибо
tarveldy• 13 октября 2022
Ответ дляZelenkа
До мідіц вино біле треба
gizma2019• 13 октября 2022
Ответ дляvray
Харьков демпингует.
Польский- 50 грн.
Маслята- 30 грн.
Едешь по трассе- одни грибы.
Плюс люди сидят и чистят их.
Это да, с одной стороны жалко людей, а с другой видимо дороже никто не покупает
Zelenkа• 13 октября 2022
Ответ дляtarveldy
До мідіц вино біле треба
У мене був джин, я взяла швепс)
Задовбали, знову виспатись не дали, щоб їм ті дрони в сраки позалітали.
В Новус треба йти вдень. Набрала запакованих сирів голубих, -60%, по 22 гривні вийшли. АТБ під час тривоги не виганяє і працює, а Новус то народ залишився чекати.
gizma2019• 13 октября 2022
Ответ дляZelenkа
У мене є баночка маслят, на НР тримаю)
Ну до БЦ мне точно далеко
Мы раньше выезжали в сторону Гостомеля или Коростеня ( зависело от компании), но в этом году по понятным причинам не ездили, надо и мне взять пару кг и закрыть на НГ хоть баночку