Отполированный Артем• 13 октября 2022
Львів-Краків аеропорт
Дівчата в неділю в 21-30 виліт з Кракова. Порекомендуйте як краще добиратися чи купити квиток на автобус Львів-Краків, чи їхати до Пшемишля на автобусі/поїзді, а там пересідати. Не можу збагнути як рано потрібно виїжджати з Львова і який маршрут буде швидший по часу з врахуванням кордону
Баксы_сдам• 13 октября 2022
Делайте большой запас, граница непредсказуема. Лучге погуляете по Кракову, если раньше приедете