КартаБезКомиссий• 13 октября 2022

Що можна приготувати з консервованих фруктів?

Бо лежить багато груш, персиків, міксів. І не знаю куди це все. Просто їсти таке не хочеться. Може в якусь випічку? Чи запікати таке не варто?
Люблю_джаз• 13 октября 2022
Желе
ГугелП@лАмался• 13 октября 2022
Пиріг - смачно з консервованими персиками
Курс капусты• 13 октября 2022
Торт свержу желе с фруктами...
Десерты с желе и фрукты
автор КартаБезКомиссий • 13 октября 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Желе
Як? Просто в желе кинути?
Та й я желе не люблю.
Ответ дляГугелП@лАмался
Дайте рецепт, будь ласка.
БезобидныйКрокодильчик• 13 октября 2022
И с грушами, и с персиками, если плотные и можно нарезать, можно вкусный пирог испечь
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Дайте рецепт, будь ласка.
БезобидныйКрокодильчик• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дайте рецепт, будь ласка.

Можно вместо молока брать кефир. Половину муки заменяю на манку, так вкуснее. Подходят любые фрукты и ягоды, только без жидкости и плотные
Люблю_джаз• 13 октября 2022
В сироп від фруктів, якщо дуже солодкий, додати води. Довести до кипіння. Коли трішки охолоне додати розпущений желатин. Викласти на тарілку фрукти і залити рідиною
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
https://youtu.be/Y5TqCkcq94g
Та то вишня, кисленька. А фрукти ці дуже цукровані. Не впевнена, що то смачно вийде.
БезобидныйКрокодильчик• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Покажите, что за за фрукты? Из варенья что ли? Или цукаты?
ГугелП@лАмался• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дайте рецепт, будь ласка.
Ось цей і зі свіжими, і з консервованими чудовий виходить. Нескладний, оте все зверху не роблю )) Спростила собі рецепт
Бритоножка• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Будет очень хорошо. Только откиньте фрукты на сито, чтоб жидкость стекла сначала. А сахара в тесто дадите поменьше
БезобидныйКрокодильчик• 13 октября 2022
Автор, что за фрукты у вас, покажите?
Алина-1240• 13 октября 2022
С груш выпечка вкусная очень получается,пироги,тортики
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Автор, что за фрукты у вас, покажите?
Разные есть
Ответ дляГугелП@лАмался
https://youtu.be/MwWzVoecoy0
Масло… не дешево. Краще коли з олією)
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Ні, але тут всюди дуже багато цукру. Прям дуже багато. Тому підозрюю, що в фруктах море цукру також.
Стаська2018• 13 октября 2022
фруктовый салат
Ответ дляСтаська2018
фруктовый салат
Та ну. Зі свіжих - так. А з консервованих солодко-приторних це ж фігня.
Стаська2018• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
можно с мороженкой съесть)
БезобидныйКрокодильчик• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Разные есть
Ну это то, что называется компотом. В тот пирог, что я дала рецепт очень пойдет. Делайте на кефире, он кислее. И сахара меньше, чем в рецепте
БезобидныйКрокодильчик• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Масло… не дешево. Краще коли з олією)
Я вам с Раст маслом рецепт дала. Он суперский
БезобидныйКрокодильчик• 13 октября 2022
Ответ дляСтаська2018
фруктовый салат
Не пойдет в салат такое
Ответ дляСтаська2018
можно с мороженкой съесть)
Пробувала. Морозиво солодезне. Ще й груша як мід зверху - то мені занадто.
Телефон Рубика• 13 октября 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вы в Европе? Где Вы взяли столько?) пирог пеките конечно иначе так они приторны.
Ответ дляТелефон Рубика
В сша. Надавали у фуд-банку частину. А частина була у господарів. Тут все у консервах - супи, макарони з сиром, равіолі))) таке враження, що до апокаліпсису американці постійно готові))