Всіх зі Святом! Поділіться перевіреними волонтерами, які Захисникам допомагають
Скиньте будь ласка посилання на волонтерів які нашим Захисникам допомагають, на тих кому ви довіряєте. Якщо вже були тут подібні теми, де багато посилань, скиньте теж будь ласка.
Катерина Ножевникова, Фейсбук . Давно отслеживаю. Преклоняюсь перед этим человеком. Те горы, что она сворачивает ежедневно- неподьемные. Каждая больше предыдущей. Сил ей.. откуда она их берет только