НеВРотик• 14 октября 2022

Збір саме себе не назбирає))

Не дамо стихнути, підтримаємо збір у Лачена на "Ловця Шахедів". https://t.me/lachentyt/20881
Джулияробертс• 14 октября 2022
Ответ дляиз желе я
А чому ви не організовуєте?
Дивне питання. Бо я не медійна особистість! Бо ніхто мені не повірить! Бо Притулі скинуть дуже швидко! Для чого такі тупі питання

из желе я• 14 октября 2022
Ответ дляДжулияробертс
Для того ж для чого і тупі рекомендації, розповідати хто що має робити, відкрити і тд сидячи на дивані і шукаючи причини чому ви нічого не робите.
Ведіть прозору бухгалтерію , звітутесь щотижня як це робить сотні волонтерів і вам повірять.
Снегопадка• 14 октября 2022
Ответ дляиз желе я
Я не задаю тупих питань про те що мені хтось щось обіцяв сидячи і чекаючи з моря погоди
И что ? Это даёт вам повод отправлять форумчанок на фронт? Отправьте хоть кого-то из депутатов и им вопросы задайте, что они полезного делают и сколько донатят на такие сборы?
KaterionOK• 14 октября 2022
100 млн. зібрали за 8 годин. Ми неймовірні!
Раздражевская• 14 октября 2022
Ответ дляkarpenko73
Да, є в Канаді

А ще я бачила форму і всякі військові ’причандали´ на ринку в Харкові
Що там робить форма?
Чому вона не передана бійцям?
Мы всем селом нашим парням, кого призвали или добровольно пошли воевать, собирали летом на обмундирование. Там в районе 30-35 тыс нужно на каждого, точно не помню. Ничего им не выдали( Харьковская область. В Харькове полно точек, где форму продают. Быстро организовались с началом войны. В том же Классе островки с одеждой. Странно такое видеть
из желе я• 14 октября 2022
Ответ дляСнегопадка
Ще раз вам повторюю- не вказуйте що мені робити. Дивіться за собою, депутатів обирали ви, це така ж ваша відповідальність як і їхня і не потрібно мені тут ічтокати
Поддакиваю иногДА• 14 октября 2022
Ответ дляСнегопадка
Это типа ваша цитата? Нет же. ’Ще книжкi в сумцi, a вже хлопцi на думцi’- этой пословице уже лет и лет. Ну , кто привыкший изъясняться грубее, высказывались как вы.
К чему это?🤣
Вы думаете я претендую на эту цитату?
Или что там у вас в голове?
Детский сад…