Ms. Искренность• 14 октября 2022
Геморой і вагітність. Порадьте що робити
Зовнішній, з якої причини виліз не розумію. Проблем з туалетом немає. Болить дуже сильно, часом навіть поворухнутися не можу!
У лікаря була, виписав гель детраклін (ефекту 0), детралекс (сказав, що вагітним можна, хоча в інструкції так не написано). Я їх не приймаю, боюся нашкодити. І ще сказав прогрівати п´яту точку (що мене здивувало), але біль поки тепло трішки знімає.
Недавно лише дізналася про вагітність, строк маленький.
Може хтось знає що ще можна зробити щоб полегшити стан. Лежу пластом і не рухаюся.
Несу пургу• 14 октября 2022
Свечи с облепихой беременным можно. И промывать прохладной водой анальное отверстие.
Аква Марина• 14 октября 2022
Автор
Релиф свечи.
+ а также свечи с облепиховым маслом
( вторые боль не снимут, но они хорошо работают в комплексе Релиф снимет боль и поможет достаточно быстро )
Здоровья .
Релиф свечи.
+ а также свечи с облепиховым маслом
Здоровья .
MacOS-ница• 14 октября 2022
Прогревать -это очень странно. Вообще противопоказано беременным горячие ванны и тп. При геморрое, наоборот, рекомендуют обмывания водой комнатной температуры ( прохладной). Ну и детралекс - да, можно беременным.
Появился он у вас из-за застоя в малом тазу и нижних конечностях, которые нормальное явление при беременности.
Ms. Искренность
• 14 октября 2022
Ответ дляАква Марина
Автор
Релиф свечи.
+ а также свечи с облепиховым маслом
Здоровья .
Релиф свечи.
+ а также свечи с облепиховым маслом
Здоровья .
Дякую. Реліф взяла за рекомендацією гінеколога. Він мені ніколи не допомагав і цього разу ефекту 0(( мазь брала і лише зовні використовувала. Саме свічки треба?
Пушистый Пельмень• 14 октября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Про противопоказание ванн - миф. Это надо в кипятке лежать долго, чтоб навредить, и то не факт))
Я в сауне расслаблялась, когда беременной была.
Но правильно, что греть геморрой не надо
Аква Марина• 14 октября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Возьмите свечи
И постарайтесь именно обязательно вправить сам геморрой . Будет неприятно, но это нужно .
Всё будет постепенно хорошо
Пушистый Пельмень• 14 октября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Свечи лучше.
И, автор, это желательно не в первом триместре, но тренировать тазовое дно (заодно поддержите его, бедненькое, оно при беременности страдает).
Что именно для геморроя хорошо: сжимаете сфинктер и пытаетесь его будто внутрь втянуть медленно на выдохе. На вдохе расслабляете.
Ну и не допускать заапоров и натуживания само собой. Они часто при беременности, даже если сейчас нет
Ms. Искренность
• 14 октября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Сказав перші два дні холод, далі тепло треба. Я то погріла 3 дні, але тепер сумніви за це взяли. Чи то злість, що нічого не допомагає і само нікуди не дівається.
Мені й холод не допомагав. Читала про це, прикладала і нічого.
А про детралекс Вам гінеколог говорив? Бо моя мовчить, хотіла її думку почути.
Ms. Искренность
• 14 октября 2022
Ответ дляАква Марина
Возьмите свечи
Всё будет постепенно хорошо
Пробувала. Доторкнутися навіть боляче. А коли ще можна було, то назад в момент вискакує((
Ms. Искренность
• 14 октября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Свечи лучше.
Дякую. Лиш би геморой пройшов, буду все робити. Це просто жесть коли болить, а прийняти нічого не можна. Ще трохи і піду по народних методах. Кизил вже їм.
Аква Марина• 14 октября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Автор, дорогая, значит легла на бок, сделала вдох и быстро
( одну ногу под себя) и вводим свечку.
Так как геморой наружу, будет больно.
Можете пальцы любым маслом ( та даже подсолнечным) смочить. Засунете палец вместе со свечкой . Держите её там пальцем и дышите часто именно на вдохе , чтоб назад свечка не пошла
Простите за подробности, но это естественно.
Вам здоровья
Все пройдёт
( одну ногу под себя) и вводим свечку.
Так как геморой наружу, будет больно.
Вам здоровья
Все пройдёт
Аква Марина• 14 октября 2022
Как чувствуете, что зашла, постепенно на спину переворачивайтесь . И лежите некоторое время
Ms. Искренность
• 14 октября 2022
Ответ дляАква Марина
Дякую за поради і підтримку!
Аква Марина• 14 октября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Дякую за поради і підтримку!
На здоровье 😉
Вы скоро будете мамой девочки маленькой )
Все таки- Покрова сегодня .
Ms. Искренность
• 27 октября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Автор, отпишитесь пожалуйста как ваши успехи? Как ваше самочувствие?
Дякую, вже набагато краще) Пройшло. Але мучилася 1,5 тижні. Прислухалася до порад, таки вирішила затиснути зуби від болю і вправити. І стан почав покращуватися, відразу супер не стало, але дикі болі пройшли. Тепер ’насолоджуюся’ токсикозом)) але ця штука в рази краща))
язззззь!!!• 28 октября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Добре, дуже за вас рада і бажаю здоровячка
Скажіть будь ласка, чи користувалися ви якимись апечними засобами? Чи само все пройшло від вправляння?

Ms. Искренность
• 28 октября 2022
Ответ дляязззззь!!!

Щиро дякую) ні, не користувалася. Реліф, який гінеколог дозволив, мені і в простіших випадках не допомагав. Детраклін я так розумію як допоміжний засіб, то від пари застосувань теж ефекту не відчула. Тому фактично вправляння стало точкою одужання. Я все терпіла і практично нічого з аптеки не застосувала, бо ця вагітність дуже довгоочікувана.
язззззь!!!• 28 октября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Дуже дякую