Ці невдахи зараз выпустили десять ракет на Харків. Але в бєлгороді так душевно по домашньому, що горить бєлгородська ТЕС і половина міста в темряві.
freedom_2015• 14 октября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я не можу читати вже їх. Нерви нікуди.
Подивіться на фото бнр ,одразу легше стане
Ответ дляrybka21
Вони півгодини як почали запуски. Перші ж ракети розірвались в повітрі. Та вони шмаляли і шмаляли, аж поки не влучили у власну ТЕС і не зробили блекаут. Аж тоді нарешті вспокоїлись.
І як після цього не вірити в Бога?
В таке свято.
Боже, бережи нашу країну, наші міста, наших людей!
В таке свято.
Ответ дляVlada-Maria
А шож вони сюди не заходять порадіти?