ТихоЯ• 14 октября 2022

Дівчата, признавайтеся, де берете натхнення та сили на щоденний секс?

ЦІкаво, як дожити до вечора в тонусі чи відкрити друге дихання? Цілий день бігаю, як шалена, ввечері поки малий вкладеться, вже 23 година. Я вже ніяка, просто вирубаюся. Як у вас виходить щоденний секс?
автор ТихоЯ • 14 октября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
А я и не занимаюсь сексом, потому что нехватает энергии на него.
от і в мене так. Цікаво, де люди беруть енергію? Чи не працюють, чи такий шалений темперамент, що не втомлюються

автор ТихоЯ • 14 октября 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Нет,мне не нужно каждый день,мужу тоже)По несколько раз на день я сексилась лет в 20
в 20 і в мене так було)))
Мечты сбываются• 14 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
а чого стидно? В мене секс рідко. До кроликів себе не відношу
За тему вашу стыдно. Не от большого ума
автор ТихоЯ • 14 октября 2022
Ответ дляМечты сбываются
За тему вашу стыдно. Не от большого ума
не Вам судить. Ви мене щонайменше не знаєте
Да будет так• 14 октября 2022
Доба не убираю, есть силы на секс
МашМааш• 14 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
Декрет - це велика праця. Я як вийшла після декрету на роботу, то як на курорт)))
О да
Я вот так же к работе отношусь сейчас) пару часов, но как праздник, отвлечься и мозги проветрить
автор ТихоЯ • 14 октября 2022
Ответ дляДа будет так
Доба не убираю, есть силы на секс
а я все хочу встигнуть, а на вечір вже як вижатий лимон
автор ТихоЯ • 14 октября 2022
Ответ дляДа будет так
Доба не убираю, есть силы на секс
У вас є помічниця?
Борец за справедливость• 14 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
Кстати мне и не хочется секса.

Бачу_майбутнє• 14 октября 2022
Ответ дляМечты сбываются
У многих мужья в ЗСУ, пока кролики трахаются
І що тепер? Людям сексом не займатись?! У мене чоловік в ЗСУ і що? За 6 місяці бачила 4 дні. То що це добре? Я без нього не можу, він без мене. Але це не значиь, якщо мені погано, то усім так має бути.
Мечты сбываются• 15 октября 2022
Ответ дляБачу_майбутнє
Темы такие создавать верх глупости
Берюковна• 16 октября 2022
Во сколько вы встаёте?
У нас так начало секса: время проблема- 8 часов на сон -1..1,5 часа на сам секс и душ
Стервочка• 16 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
Шалений темперамент, у меня и любимого. Прям очень. Мне тоже надо каждый день. Плюс да, не работаю сейчас. Как работала, было не до личной жизни.
Борец за справедливость• 16 октября 2022
Ответ дляБерюковна
Во сколько вы встаёте?
А нафига еще и душ? Я лично в душ могу ход ить раз в неделю, а то и реже.
Ирина_Конор• 16 октября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Теперь понятно от кого воняет
автор ТихоЯ • 16 октября 2022
Ответ дляМечты сбываются
Темы такие создавать верх глупости
Ніхто ж Вам не забороняє створювать розумні
автор ТихоЯ • 16 октября 2022
Ответ дляБерюковна
Во сколько вы встаёте?
я о 7, чоловік десь о 8.30. Ми спимо в різних кімнатах.
автор ТихоЯ • 16 октября 2022
Ответ дляСтервочка
ну це вже інша ситуація)) У працюючих так не виходить мабуть
Ирина_Конор• 16 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
Почему в разных? потом вы удивляйтесь сексу?

Только одна комната и только одна кровать.

автор ТихоЯ • 16 октября 2022
Ответ дляИрина_Конор

чоловік дивиться щось допізна, так і засинає. От і я про те йому кажу. А то він ще й ображається, що рідко
Ирина_Конор• 16 октября 2022
Ответ дляТихоЯ
Пусть смотрит в спальне