Бараболька• 1 час назад
Сніданок на схудненні 112
Добрий ранок!!! Смачного!!! Нарешті вдома!!!
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ой 😍 всеми любимый столик, почти родной)
Поздравляю с прибытием домой!
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Доброго ранку Вам, авторе, і всім дівчам ❤️
День 229
☕️ 200-100
Завтрак:
- заливное 284-115; винегрет 158-95,59; 🐔 98-137,2; острая закуска из стручковой фасоли 20-32,2
Вес: 560 гр. Калорийность: 380
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
- 🫐 112-44,8; малина 60-36; мороженое 🍨 68-75,48; варенье из ежевики 28-56
Вес: 268 гр. Калорийность: 212,28
Обед:
- овощной суп-пюре с 🟡 черри и шпинатом 294-99,96; 🥒 150-15; 🍞 ржаной 26-59,02
Вес: 470 гр. Калорийность: 173,98
Ужин:
- 🥬 62-9,3; 🍅 68-13,6; белок от 🥚68-50; 🐔 106-137,8; 🌽 60-54; пармезан 14-56; заправка 38-22,04; бальзам. 4-6,88; 🌶️ масло 4-32
Вес: 424 гр. Калорийность: 381,62
Итого калорийность за вчера:
345,9+212,28+173,98+381,62=1114
День 229
☕️ 200-100
Завтрак:
Вес: 560 гр. Калорийность: 380
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
Вес: 268 гр. Калорийность: 212,28
Обед:
Вес: 470 гр. Калорийность: 173,98
Ужин:
Вес: 424 гр. Калорийность: 381,62
Итого калорийность за вчера:
345,9+212,28+173,98+381,62=1114
Бараболька
• 58 минут назад
Ответ длявре_Динка
з поверненням, як ваша подорож сказалась на вагах?, ще правда може бути набряк з дороги
Так, ви праві, вчора о 22 приїхали, трішки ноги набряклі + місячн почалися, але класно, що не на морі.На вагах +, тому тут всі хейтерки зараз будуть в захваті, святкуватимуть.
Бараболька
• 58 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Поздравляю с прибытием домой!
Дякую, відпочивати класно, а вдома найкраще
Бува і таке• 57 минут назад
Ответ дляБараболька
Набряки зійдуть і буде мінус
Бараболька
• 57 минут назад
Ответ для40каградусная
От прям мечтали о доме на курорте))
Так, мріяла, вдома найкраще. Єдине за чим сумую вже то це за морем, вдома такого немає
Бараболька
• 56 минут назад
Ответ длявре_Динка
коли добираєшся декілька діб - то так, мрієш поскоріше бути вдома, курорт тут ні до чого
Добиралися комфортно, зупинялися,в родичів, але вдома - ти господар всього
Нульовий сантиметр• 55 минут назад
Ответ дляБараболька
И помидоры шикарные, дома подают 😁
Бараболька
• 51 минуту назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Сыра не хватает.
Так, сьогодні поповнимо запаси
Бараболька
• 46 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
И помидоры шикарные, дома подают 😁
Так, сьогодні рано вранці цілий тазик назбирала, за два тижні наспіли. В Греції такі собі помідори
Метровий сантиметр• 43 минуты назад
Якщо цей тазік на схудненні, то уявляю,що було до цього. Відро?
Бараболька
• 38 минут назад
Ответ дляМетровий сантиметр
А що ж там в тому тазіку вас так злякано і смутило, невже багато?
Нульовий сантиметр• 37 минут назад
Ответ дляБараболька
Это сорт Валове серце? Эти ж розовые они такие сладенькие 😍
Блакитне небо• 36 минут назад
Автор, давно не заходила в ваши завтраки. Мне нравится, то что сегодня!
Вот мой. Тоже бы положила овощей каких то себе, но не было ничего в холодильнике (
Бараболька
• 35 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Солоденькі, м´якенькі, налиті. В сортах я не шарю, це схожі на них, але інші, в них там, де хвостик фіолетовезабарвлення
Бараболька
• 34 минуты назад
Ответ дляБлакитне небо
Смачного і Вам, буває і таке, що нічого немає. А я після двох тижнів відсутності назбирала купу всього.
Крапипопка• 27 минут назад
Ответ дляБараболька
автор, а можете в цифрах продемонстрировать изменения веса?
ША! я прийшла!• 23 минуты назад
Ответ дляКрапипопка
у самурая нет цели, у него есть путь... цифры вторичны, первично фото
Крапипопка• 19 минут назад
Ответ дляША! я прийшла!
ну мне интересно, я не изучаю ее темы, может и была информация...
ну, ок, может не цифры, может объемы...
Бараболька
• 15 минут назад
Ответ дляКрапипопка
Ось, більше ніж за 2 тижні приріст ваги
Бараболька
• 14 минут назад
Ответ дляКрапипопка
ну, ок, может не цифры, может объемы...
Об´єми не міряла
Дама с собачкой• 12 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
День 229
☕️ 200-100
Завтрак:
Вес: 560 гр. Калорийность: 380
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
Вес: 268 гр. Калорийность: 212,28
Обед:
Вес: 470 гр. Калорийность: 173,98
Ужин:
Вес: 424 гр. Калорийность: 381,62
Итого калорийность за вчера:
345,9+212,28+173,98+381,62=1114
День 229
☕️ 200-100
Завтрак:
Вес: 560 гр. Калорийность: 380
Вчерашние перекус, обед и ужин.
Перекус:
Вес: 268 гр. Калорийность: 212,28
Обед:
Вес: 470 гр. Калорийность: 173,98
Ужин:
Вес: 424 гр. Калорийность: 381,62
Итого калорийность за вчера:
345,9+212,28+173,98+381,62=1114
На кого це розраховано? На дитину років 6-8 років ростом до 140 см, що спить цілими днями і нікуди не ходить? Вашому меню анемія привіт передавала.
БезникаяЯ• 11 минут назад
Ответ дляБлакитне небо
А з чим у вас вівсянка?
Дама с собачкой• 9 минут назад
Ответ дляБараболька
Важливо скільки м`язів додали поки рухались, а не набряки після дороги. Під час мандрів завжди збільшуються витрати ккал, що переходять у м`язи.
Нульовий сантиметр• 9 минут назад
Ответ дляДама с собачкой
Да, знаю, за вчерашний день было сильно мало по калориям(((, но так не всегда. Так бывает не чаще, чем раз в месяц. Обычно у меня коридор калорийности 1300-1500. Не смогла вчера в себя запихнуть больше(
Как только «дела» всё, хоть вой, есть не хочу(