Copy-Paste• 15 октября 2022

Рыдаю от этой песни. А вы?

Я піду в далекі гори в исполнении Квітки Цисик
Просто сльозы катятся. Я одна такая?
Контрольница• 15 октября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Пост 118 в помощь мой и свои все отфильтруйте,провокаторша)
Подруг і родичів зовсім немає? Хочеш про це поговорити?
Тушь для2го класса• 15 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
Мне не интересно о вас говорить абсолютно)
Контрольница• 15 октября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Так мова і не про мене.
Тушь для2го класса• 15 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
Так мова і не про мене.
Нет,о вас.
Контрольница• 15 октября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Нет,о вас.
Не я атакую співрозмовника нав´язливими повідомленнями. Я вже вкотре намагаюся завершити спілкування побажаннями доброї ночі. Але співрозмовник чомусь вперто не бажає цього помічати, пише, і пише, і пише... Тому захотілося чисто по-людськи допомогти.
Тушь для2го класса• 15 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
Начните с помощи себе))Сапожник без сапог)
Контрольница• 15 октября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Про що й мова. Людина вчепилася, як реп´ях до штанів. Пропоную допомогу -- ні. То що ж тобі треба, врешті-решт?
Тушь для2го класса• 15 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
Перечитайте свои все посты,времени в бане будет предостаточно
Контрольница• 15 октября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Як уже набридли ці смішні погрози... Я оптимістка, тому спробую повторити ще раз -- надобраніч. Хоча, в принципі, на успіх не дуже розраховую, бо знаю, з ким веду діалог. Інтуїція мене рідко підводить. Тому очікую підтвердження своєї правоти і чергового брудненького коментарчика) Ну ж бо, не розчаруй мене, пиши швидше)
АфродитаПетровна• 15 октября 2022
Я не с вами
Закидай меня камнями• 15 октября 2022
Могилевка - я кажу ні.
На музику пісні Місяць.
Не показує відео, вікові обмеження
Котик-Пупсик• 15 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Слушайте, какая же вы мерзкая. Засрали всю тему.
ДаЗдраПерма• 15 октября 2022
Никто так н5 поет эту песня, как Квітка.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 15 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Так, в неї взагалі голос особливий і неповторний, унікальний... Здається Оксана Муха ще так пробує співати, але після Цісик Оксану я слухати не можу, от чесно(((
Мені ще подобається пісня В.Івасюка, вона не дуже розкручена але я завжди плачу, коли її чую. ’ Чому ж любов так довго не цвіте, так довго?’
Мастер Пис• 15 октября 2022
Ответ дляОдни_мысли
Цю пісню виконує ще Василь Лазорович.Послухайте,як він прекрасно ії співає!
+++×× І я за нього
Ще згадала, вже не про любов, а про тугу за Україною, теж дуууже сумна і трагічна, що автор хоче з журавлями повернтутися на Україну ’ Чуєш, брате мій, товаришу мій... Дуже трагічна пісня і актуальна зараз
Перша на селі• 15 октября 2022
Так. Я з Вами автор. Зараз все Сприймається інакше
Dark_Yasna• 15 октября 2022
больше от Drevo балдею.
Dark_Yasna• 15 октября 2022
красивые картины в видео.
Dark_Yasna• 15 октября 2022
Живчик-счастливчик• 15 октября 2022
А я ридаю від Чорнобривців.
Рюшка-Ринка• 15 октября 2022
Мене дуже ’порвали’ ’Квіти мінних зон’ ....
Залетная Я тут• 15 октября 2022

Із нових і дуже чіпляючих. Плакала і згадувала своє місто.
Пацан к успеху шел• 15 октября 2022
р ы д а ю, держите меня семеро, а прям не могу остановиться, аааааа! ааааа!
kokos_ka• 15 октября 2022
Бляха,такую тему две глупые тетки испоганили((((
Кривая спроса• 15 октября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
В Івасюка чудові тексти, я його дуже люблю.
Кривая спроса• 15 октября 2022
Мене дуже торкає коляда «Сумний святий вечір», сльози на очах зразу. Але якщо настрій плаксивий, то можу ридати і від чогось скромнішого.
Ушла и Пришла• 15 октября 2022
Ответ дляКвітана
я ще від цієї плачу...
https://www.youtube.com/watch?v=AUlo7u2FvfI
Нина Матвиенко божественный голос.