Copy-Paste• 15 октября 2022
Рыдаю от этой песни. А вы?
Я піду в далекі гори в исполнении Квітки Цисик
Просто сльозы катятся. Я одна такая?
Контрольница• 15 октября 2022
Ответ дляАнонимчик
Так, це теж чудова пісня. А ще ’Твій лицарський хрест’ Тартака і ’Мій славний дід’ Андрія Менцака (пісня маловідома, але дуже впливає на душу і настрій. Кожного разу, коли слухаю, душу наповнює енергія і гордість за наших предків-борців з рашизмом)
Очень добрый аноним• 15 октября 2022
Ответ дляНоунэйм
Не, я рыдаю от Біля тополі и пливе кача.
Пливе кача... Давно от нее плачу. Недавно хоронили друга, там почти все время пел песни человек, козацкие, патриотические, и Пливе кача тоже была.
Copy-Paste
• 15 октября 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Подруга з Маріуполя казала: в мене немає тепер дитячих фотографій.
мадамГрицацуева• 15 октября 2022
Ответ дляНоунэйм
Теж ридаю від Біля тополі, у моєї колишньої колеги син вважається безвісті пропав, і вона чекає... Серце рветься
Ноунэйм• 15 октября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Это самое худшее. Не знать. Даже со смертью можно со временем смириться и пережить. А с незнанием жить это ужас.
Доль Чекомбана• 15 октября 2022
Ответ длякураГАЛЯ
В мене немає дому - Один в каное.
Чую першу фразу, і не можу...
А я не понимаю там ни одного слова, мне даже случайно текст этой песни где-то попался, смысл вроде глубокий, а если вчитаться набор слов,
Говорящая галограмма Чингисхана.• 15 октября 2022
теж подобається ця пісня, але прям щоб ридати,,, я пам´ ятаю її ще з початку 90х, коли К.Цісик стала в нас популярна, іще дуже подобається її пісня ’ Місто спить...’, дуже красива
мадамГрицацуева• 15 октября 2022
Ответ дляНоунэйм
Уже третій місяць.. і наче без варіантів, але матір все ще вірить (( це так боляче, мені, а їй - я не уявляю
Носки на подтяжках• 15 октября 2022
Ответ дляКвітана
я ще від цієї плачу...
Перший раз почула цю пісню багато років назад у мюзиклі,,Сорочинський ярмарок’. Так вона мене тоді промурашила
. І зараз її дуже люблю
Ответ дляНоски на подтяжках
. І зараз її дуже люблю
там ще була пісня про кохання, якщо я не помиляюсь,і це з того мюзиклу , дуже гарна, чомусь мені запомнилась, але зараз не пригадаю.Там гарний чоловік такий на коні , на фоні пісні
Ответ дляМадам БрЮшкина
Саме цю пісню люблю у виконанні Яремчук Марії. А ще..
ця пісня номер 1 в мене без варіантів
Носки на подтяжках• 15 октября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Оця, напевно?
Organic• 15 октября 2022
Нет, я не рыдаю из-за песен, по крайней мере, если там никто не помер. Да даже не вспомню песни из-за которой я рыдала бы.
Ответ дляНоски на подтяжках
Оця, напевно?
Ні, не вона, я знайшла, тільки не знаю як ссилку сюди скинути ,’ ’Кажуть, все мине’
Даю справку• 15 октября 2022
Ответ дляНоунэйм
Незнанье дарит надежду, поверьте, со смертью ребёнка смириться невозможно, я точно это знаю
Носки на подтяжках• 15 октября 2022
Чудова пісня
Раз одела не бу• 15 октября 2022
Ответ дляЩас ухожу
От Скофки сейчас рыдаю
Чути гімн… в мене мурахи від неї
Покращена• 15 октября 2022
Я недавно наткнулась на песню Сплин ’Романс’ в ютубе. Старая песня. Послушала и почитала комментарии и ревела очень долго...