Пьера Безухова• 15 октября 2022

Чоловічі теплі капці - де шукати

Підскажіть де знайти гарні чоловічі капці з високою п´яткою теплі, сучасні і по адекватній ціні .
Або вже стартують від 1500 грн типу норд фейс , уггі ... Або якісь дідусеві.
Tammy21• 15 октября 2022
У Додосокс чи то Гріфонсокс (забиваєте латинкою, є профілі в інста, та онлайн магазини) 3 види теплих капців з помаранч.підошвою. Ще на шкура.юа якісь залишки лишалися, але там ближче к ’дідусевим’ по дізайну.
Тільки враховуйте, що якщо носити на босу ногу, то дуже часто доведеться прати. Як варіант можете спробувати комбінацію крокси+ теплі носки.

КараПузовна• 15 октября 2022
В таких ноги потеют сильно.Лучше теплый носок и обычные тапки.
ХвостПистолетом• 15 октября 2022
Покупала сыну на Розетке
На овчине
Сыну 18, носит
Паспортный стол• 15 октября 2022
Next
автор Пьера Безухова • 15 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
Я ж не питала чи потіють, я питала де знайти.
автор Пьера Безухова • 15 октября 2022
Ответ дляХвостПистолетом
Покупала сыну на Розетке
На овчине
Сыну 18, носит
Передивилася, нічого не знайшла якщо і є, то не має розміру.
автор Пьера Безухова • 15 октября 2022
Ответ дляTammy21
Дякую, гляну ці марки.