Новопоштинская• 15 октября 2022
Після уколів ботокса проколи видно сильно?
На роботі буде дуже видно? І скільки проколи тримаються?
Новопоштинская
• 15 октября 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
У меня через 5 минут уже ничего не видно
Синяків не було потім?
все по ГОСТу!• 15 октября 2022
Ответ дляНовопоштинская
Синяків не було потім?
Нет , у меня не было
Новопоштинская
• 15 октября 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Нет , у меня не было
І почервоніння відразу пройшли? Просто потрібно буде на роботу,не хочу щоб хтось щось помітив,п то почнеться.
Новопоштинская
• 15 октября 2022
Ответ дляАлина8778
взагалі нічого не видно щодо проколів. можна після навіть на свіданку)
Дякую🌻
Гуру троллинга• 15 октября 2022
Взагалі не видно (ну може якщо спеціально приглядатися, то побачите). Там дуже тонкі, інсулінові голки.
Новопоштинская
• 15 октября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Дякую
все по ГОСТу!• 15 октября 2022
Ответ дляНовопоштинская
Минут через 20 так точно вообще ничего не видно даже красных точек
Сигарный шланг• 15 октября 2022
В мене багато разів було все ок, а один раз ( правда, то був філер) прям у місці кроколів були сліди і кров. Вся міжбровка, штук 25 уколів. І сходило 3 дні. Лікар сказала, що він циклу залежить. Ось так невдало потратила. І як раз в той же вечір було побачення. Відміняти було пізно. Так і пішла. Через півроку одружилися))
Смыкалка• 15 октября 2022
Только если в сосуд попадут. Мне раз так попали, что 3 недели с фингалом под глазом ходила
Аноним Первый• 15 октября 2022
Ответ дляНовопоштинская
У меня нет никаких покраснений, делала в перерыв, потом сразу на работу
РокерША• 15 октября 2022
Ответ дляАлина8778
у мене десь півроку тримається... але вже після 4 місяця йде на спад. ну, то особисто у мене
Тут не про действие ботокса, а про следы от уколов
РокерША• 15 октября 2022
Ответ дляАлина8778
ну, якщо про проколи не знають, то думаю, що буде цікавити і про ефект. І куди ж без ваших 5 копійок...
Эмм…. Вы хамка
Новопоштинская
• 15 октября 2022
Ответ дляСмыкалка
Теж хочу очі,міжбровку. Бо жах,що робиться стало з обличчям під час війни
Новопоштинская
• 15 октября 2022
Ответ дляСигарный шланг