Чеширская кошечка• 15 октября 2022

Коханець. Мушу із кимось поділитись

У шлюбі 14 років,знову криза у стосунках,до чоловіка маю питання,але роки минають,ці проблеми не вирішуються,лиш згладжуються трохи. Тепер ще й війна,стрес,сильні розлади сну -попри втому сплю по 3-4 год з перервами,з понеділка втратила апетит,аж нудить від їжі,втратила 4 кг за кілька днів і важу тепер 46 кг(( Чоловік мій додумався стрес зняти алкоголем у понеділок,ми в Києві.це мене доконало. Скачала додаток для знайомства і познайомилась із хлопцем на сім років молодше,військовий на реабілітації після поранення.він прекрасний.сьогодні мала півторагодинний секс.розмір пеніса вражаючий,я була трохи шокована. Так до мене повернувся апетит і сон😂.повернулася додому і вирубилась.
Таких пригод у мене раніше не було,але скільки того життя
Кукусики• 15 октября 2022
Клас,рада за вас

Кукусики• 15 октября 2022
Аж самій секса захотілося)
Вилами по воде• 15 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
И мне слабо(. А хотелось бы. С мужем вообще катастрофа. Даже не знаю как выбраться из этого кризиса. Вы, автор, молодец.
Муж в курсі ваших потреб?щось робить?
КокошинЭль• 15 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Уважуха, задонатили ВСУшнику
автор Чеширская кошечка • 15 октября 2022
Ответ дляСеточка
Хороший парень? Еще планируете встречи?
История ваша понравилась)
Плануємо
Він чудовий зараз,а далі побачимо
КокошинЭль• 15 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Або він мені😂
Так вы не ВСУ,а так(
Катька Пушкарева• 15 октября 2022
Помітила що радість за зради працює тут тільки в одну сторону.
А чому ніхто не радить йти від чоловіка і налагоджувати сон подалі від нього з коханцем?
Всі так радіють, ніби автор Нобелівську премію взяла.
Автопортрет нурофена• 15 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Я вже на вішак для одягу схожа.50кг було добре
супер! мне б так худеть. всю жизнь склонна к полноте и перееданию
Ответ дляВесела бджілка
проверьте щитовидку
Перевірила-узі двічі у різних лікарів,гормони здала.все ок

Кукусики• 15 октября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
а зачем большой? у вас после родов широко? для меня толстый член и длиной больше 16см - страшный сон(((
Вилами по воде• 15 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
А ви можете будучи в поганому душевному стані склеїти хлопця на 7 років молодше?
Ответ дляВилами по воде
Муж в курсі ваших потреб?щось робить?
В курсі, тільки толку мало
Автопортрет нурофена• 15 октября 2022
Ответ дляКукусики
отож. для вас тоже?
Уси-пуськи• 15 октября 2022
Никогда мужу не изменяла. Были мысли в порыве злости, но я всегда думаю, а как потом.. Как жить когда помиримся?
ПлакалаВАвтомобиле• 15 октября 2022
Ответ дляВилами по воде
Муж в курсі ваших потреб?щось робить?
Да… Чарочку перед сном и на бок спать. С начала войны очень отдалились. Иногда, даже, жалею, что он не на фронте(по здоровью не берут)
Катька Пушкарева• 15 октября 2022
Ответ дляВилами по воде
Чи не досягнення...
Черпак_для_фантазий• 15 октября 2022
Це ви так вспіли з понеділка і апетит втратити , і схуднути, і познайомитися, і переспати? Швиденько впорались.
Вилами по воде• 15 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Тоді не партесь
Нежная Лапка• 15 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Я не вірю в ці всі кризи. Люди просто не хочуть чути одне одного. Або хтось один не чує.

Вилами по воде• 15 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Чи не досягнення...
Не можете, да?
Глаголица• 15 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
34. У нього.
Лінійки у мене не було,але дійсно вражаючий
Автор, а он знает, что Вы замужем и ребёнок есть?
Нормально отреагировал?
Илр все-таки есть у него моральные принципы?
Я ничего против не имею, но смотрите, чтоб Вас потом ещё с большей силой не накрыло... в плохом смысле этого слова.
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Можу вас зрозуміти,але чесно вам скажу,що це удар по здоров´ю-слабкість,мерзлявість,ще й штани спадають,щоки трохи запали.у худоби свої проблеми.любіть себе таку,як є
Катька Пушкарева• 15 октября 2022
Ответ дляВилами по воде
Не можете, да?
Да на х.я воно мені, як в мене є чоловік
КарамбОлька• 15 октября 2022
Знаєте, моя думка - хочеш гуляти, розлучайся і роби що заманеться. А бути в шлюбі з одним і отаке - просто фу.
Ви в церкву ходите? Різдво святкувати будете?
Вилами по воде• 15 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Ну ну, не сумуйте
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
От-от.таке саме
Вилами по воде• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
Розкажіть це одруженим чоловікам, які гуляють
Кукусики• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
{СоJIнТсЕ}• 15 октября 2022
блин так вот как надо лечиться от депрессии
а наши психиатры все антидепресанты норовят подсунуть
дикари какие-то)
я рада ща вас, но если вдруг вернется описанное в начале поста состояние сходите пожалуйста к врачу
Катька Пушкарева• 15 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Щіра порада - займіться вагою, бо проблеми не в спадаючіх штанях будуть, а в стані шкіри і волосся. Не одразу, а через час. Особливо контролюйте білок і жири, щоб було достатньо.