Не любовница• 16 октября 2022

Вам колись телефонував лікар, щоб дізнатися ваш стан?

Після процедури якоїсь, чи складної хвороби.
Коли були ускладнення.
Статус Ква• 16 октября 2022
Во время короны медсестра обзванивала всех.

KateFrosty• 16 октября 2022
Так. В нас чудова сімейна лікарка
автор Не любовница • 16 октября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Це добре.
Доктор Хаос• 16 октября 2022
Во время короны звонила семейная врач моим родителям, было много осложнений
Из Хацапетовки• 16 октября 2022
После мед аборта звонила спрашивала, когда вторые таблетки выпила.
Рассказница• 16 октября 2022
Так, стоматолог- як постійний, так і інший спеціаліст, до якого була вимушена звернутися
Гінеколог теж писала у вайбері, може ще хтось- вже не пам’ятаю
Забагаловка• 16 октября 2022
До мене один дзвонив, але я так поняла, що це був підкат
ЦыбаФу• 16 октября 2022
Да, врач косметолог, после уколов звонил и приглашал на следующую процедуру
автор Не любовница • 16 октября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Я просто думала, що такого не буває.

автор Не любовница • 16 октября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Навіть, вузький спеціаліст. Вам пощастило.
Кашка-маняшка• 16 октября 2022
Только платный спрашивал в Вайбере, как здоровье)
Помогалочка• 16 октября 2022
Стоматолог в частной клиники после операции по удалению трёх зубов мудрости
Из Хацапетовки• 16 октября 2022
Ответ дляНе любовница
Конечно повезло, я ей 6 лет назад 100$ за прием дала, так что один звонок можно было и сделать)
Rocka Rolla• 16 октября 2022
Ні, ніколи, а повинен?
julia-678c• 16 октября 2022
Нет конечно. А зачем?
ЛюбимаЯНЬ• 16 октября 2022
Ответ дляПомогалочка
опытный?
автор Не любовница • 16 октября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Я своїй теж платила не мало.
Подзвонила в суботу їй, сказала що в мене кровотеча, спитала що мені робити. Лікар сказала , що вона вихідна. Приписала кровоспинні по телефону.
Тиждень назад вона мені робила конізацію шийки матки.
На моє питання, чому так сильно кровить? Сказала що не знає.
Помогалочка• 16 октября 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
опытный?
В смысле? Все хорошо прошло,под седацией
Борщец• 16 октября 2022
Ответ дляНе любовница
Я своїй теж платила не мало.
у врача не может быть выходных. если это врач настоящий.

ТаЕщеОптимистка• 16 октября 2022
Да, из частных клиник достаточно часто. После прививок детям всегда.
Из Хацапетовки• 16 октября 2022
Ответ дляНе любовница
Я своїй теж платила не мало.
У меня просто срок был такой, что ма уже лучше не делать, но я её укатала, вот она звонила узнать не откинулась ли я
миссДавеча• 16 октября 2022
Так, сімейний під час ковід, хоча перебіг легкий був. І вузький в месенджері питав за стан дитини після призначеного лікування.
Все буде Україна• 16 октября 2022
После Лазаруи звонили))
автор Не любовница • 16 октября 2022
Ответ дляБорщец
Я ж не прошу чогось особливого.
Але тепер, я навіть не знаю чи йти до неї в понеділок.
В нас , ще й містечко маленьке. Гінекологів мало.
Я ж не можу до сімейного дзвонити, чи до приватного, який мене навіть не бачив ніколи.
english book• 16 октября 2022
Так,з приватної клініки весь час,поки я в них лікувалася,і ще деякий час після.Через рік чи два запросили на обстеження.
Помогалочка• 16 октября 2022
Ответ дляБорщец
В Европе это расскажите)
Робот Вертер• 16 октября 2022
На минулому тижні телефонував сімейний лікар.
Я була до нього записана, бо боліла спина, але під час запису була повітряна тривога.
Розпитав, які симптоми, призначив лікування.
Лікуюся.
Борщец• 16 октября 2022
Ответ дляНе любовница
Я ж не прошу чогось особливого.
вы спросили удобно ли ей говорить? я бы не пошла больше к ней.
автор Не любовница • 16 октября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Моя могла б теж поцікавитися, чи я жива. І реально немає до кого звернутися.
Борщец• 16 октября 2022
Ответ дляПомогалочка
В Европе это расскажите)
мы не в Европе и сервис у нас лучше. хорошо это или нет уже другой вопрос.