Из Кукуева я• 16 октября 2022
Порадьте проктолога для обстеження Київ ,анальна тріщина
Турбує анальна тріщина,але дуже боюсь походу до проктолога.Порадьте лікаря зі свого досвіду,бажано жінку.Деснянський,Оболонь,але підуть і інші райони,якщо лікар хороший.Також розумію,що й колоноскопію потрібно
Ламзак_сдутый• 16 октября 2022
Советую Сидоренко Олег Вячеславович, очень понравился. Спокойный, компетентный. Ходила к нему в клинику Инго, может где-то еще принимает.
По поводу колоноскопии - она не имеет отношения к анальной трещине. Вы с ректоманоскопией перепутали, наверное.
ПуФФынка_мисс• 16 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
А сколько сейчас операция по удалению геморроя стоит, не подскажете?
Ламзак_сдутый• 16 октября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
я пока не делала, хотя надо ((
ПуФФынка_мисс• 16 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
я пока не делала, хотя надо ((
И мне надо.
Вот, думаю, у кого и где.
И сколько денег готовить)
Вот, думаю, у кого и где.
И сколько денег готовить)
Из Кукуева я
• 16 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Не перепутала.45 +,поэтому рассматриваю и диагностическую колоноскопию.Никогда не делала
Фифачка• 16 октября 2022
Я залякувала страшну тріщину обліптховим маслом. Була дуже глибока,рівчак,шрам так і лишився. Суть лікування,кладете в туалеті ватні диски і пляшечку масла і постійно прикладаєте до тріщини диск з маслом,ніби зовсім трошки в попу можна заправити той диск. Трусики треба чорні,звичайно,бо може трохи бруднитись. За місяць залікувала. Така халепа трапилась після пологів,мучилась довго кілька місяців,не мала мржливості йти до лікаря,боялась. А потім порадили і залікувала. Раз в пару років буває рецидив по 3-5 днів,то знову прикладаю масло обліпизи і швидко минає.
Після покаків попу мити холоднющою водою з милом і сушити серветками паперовими і знову диск. Масло має бути 24 години на добу на цій ранці