PORKA• 16 октября 2022

Серіал

Подивилась мінімеріал "Буде боляче". Було боляче місцями від емоцій. Вагітним чи тим, хто не народжував не рекомендую. Вперше за довгий час знайшла, щось цікаве для себе. Лише одне питання, вам подобається, коли головний герой серіалу чи фільму дивиться в камеру і звертається ніби до вас? Такі собі думки вголос.
Оно само купилось• 16 октября 2022
Он же по книге снят и в ней он тоже обращается к читателю. Отличный сериал

Оно само купилось• 16 октября 2022
Биографичный .
автор PORKA • 16 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Така штука ж і в інших серіалах. Мене відволікає трохи) Чекаю другий сезон)
Оно само купилось• 16 октября 2022
Ответ дляPORKA
Анонсують хіба?
автор PORKA • 16 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Анонсують хіба?
Ніби в 2023 має бути. А поки я почала дивитися інший серіал))
Оно само купилось• 16 октября 2022
Ответ дляPORKA
Який?
автор PORKA • 16 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Який?
Я їх отут знайшла. Рекламна розсилка виявилась корисною) Буду ще пробувати ’Меломанку ’. ’Погань’ колись ніби дивилась, погано пам´ятаю.
https://www.google.com/amp/s/blog.eva.ua/7-najkras...
Gala_la_la• 16 октября 2022
А чому не можна тим хто ненароджував?
автор PORKA • 16 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
А чому не можна тим хто ненароджував?
Є епізоди проблемних пологів, крупні плани кесарських розтинів, інструментів, кров. Можуть налякати вразливих вагітних і тих, хто колись збирається) Категорично не забороняю, якщо нормально на таке реагуєте, то чому ні.

Оловянный_Прагматик• 16 октября 2022
Очень классный сериал