Зупка_цем• 16 октября 2022
Хтось є такий як я?
Перестала взагалі планувати щось, просто живу одним днем. Розумію, що від мене взагалі нічого не залежить. Вся надія на Господа.
Зупка_цем
• 16 октября 2022
Ответ дляНервогенератор
Ну ви ж розумієте що зараз у багатьох так
Не у всіх, бачу, що люди живуть, може психіка інша.
Нервогенератор• 16 октября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Ну так але і всі люди різні
Просто у багатьох зараз такий стан як у вас
Тут кожен день про це пишуть
Ганцю в кєдах• 16 октября 2022
У мене не так?
Планую і буду планувати.
Зараз мрію лише про Перемогу
Планую і буду планувати.
Зараз мрію лише про Перемогу
ОченьПриятно-Царь• 16 октября 2022
Да, я теж бачу що багато інших людей. Хто ті всі люди що шмот гребуть в ТЦ? Я живу одним днем, мені і одяг не треба
Зупка_цем
• 16 октября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Аналогічно, взагалі не цікаво щось міряти, дивитися навіть
Зупка_цем
• 16 октября 2022
Ответ дляАйфон13
я, але не планую, оскільки життя не має сенсу. Сьогодні позагоряла і день пройшов.
А де ви?
Лапка• 16 октября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я купила вчера платье (1700 грн) и комплект -трусы (650 грн) и бюстик (1380 грн). Если есть возможность, то почему нет? Я встречаюсь с мужчиной. Да и на работу надо ходить в чем-то. Я тоже живу одним днем. Но если есть возможность сводить ребенка развлечься, то свожу. Ему тоже тяжело психологически.
Обнемашечка• 16 октября 2022
Многое зависит от региона проживания.
Если вы не знаете что такое артобстрел - то конечно глупо.
парИла я парИла• 16 октября 2022
Після 24 лютого мабуть до кінця літа в мене такий стан був. Почало відпукати мене в вересні. Філософія збереглась і тепер я кістками заради матеріального точно лягати не буду, але все ж таки трохи наперед планую, бо від непербачуваного не застрахує ніхто, треба гроші в запасі мати.
Та і хочеться рухатись в плані освіти, розвитку далі.Подорожувати теж. Але я закордоном.