Гарачый Шыкалад• 17 октября 2022

Щодо самостійного навчання в IT

Скажіть, курси пометеус cs50 варто пробувати проходити? Чи краще шукати щось більш профільне і пробувати? Хочеться зрозуміти чи потягну, чи зацікавить. Може хтось їх проходив, чи знайомі вчилися
Губка Боб• 17 октября 2022
Посмотрите парочку уроков на ютубе по той специальности IT, которая вас интересует. Вы будете иметь хотя бы примерное представление что ожидать на уроках и потянете ли. Прочитайте программу курса, если есть возможность, какие темы будете изучать. А по этим темам гугл и ютуб вам в помощь, чтобы немного вникнуть что к чему

Чупа-чупс• 17 октября 2022
Я проходила але не докінця. Варто, але займають час. І краще щоб хтось допомогав.
автор Гарачый Шыкалад • 17 октября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую. Чому не закінчили? Перейшли на інші?
Чупа-чупс• 17 октября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Просто було цікаво що там, у мене айті освіта, чим відрізняються від нашого викладання.
Займають досить часу, щоб поєднувпти з роботою.
Самоучка• 17 октября 2022
CS50 вам багато знань не дадуть, вони допоможуть зрозуміти в якому напрямку рухатись (таким цей курс був 6 років тому, навчалась в 1й групі). Але мені пощастило з тим, що в моєму місті знайшовся програміст з досвідом, який раз в тиждень збирав нашу групу, і допомагав розбиратись що до чого.
автор Гарачый Шыкалад • 17 октября 2022
Ответ дляСамоучка
Ви радите його проходити? Що ви вивчали після нього? Дякую
Самоучка• 17 октября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Після нього я вирішила стати тестувальником, а не розробником)) Подивіться уроки тренера, який його проводить. я думаю, що вони є десь на YouTube

Совбез• 17 октября 2022
у них очень плохие отзвывы, у Прометеуса
автор Гарачый Шыкалад • 17 октября 2022
Ответ дляСовбез
це курс оксфорда здається, просто викладений на прометеусі з перекладом
Совбез• 17 октября 2022
а, я смотрела курс типа от Глобала. а что за курс от оксфорда?
автор Гарачый Шыкалад • 17 октября 2022
Ответ дляСовбез
CS50