ЖонДуан• 17 октября 2022

Зареєструвалась на сз і боюсь знайомитись

Навіть фотку не виставила, немає такої що до вподоби. Чоловіки досить симпатичні пишуть. А я боягузка( І хочеться і колеться, плюс деякі нюанси є, я тимчасово шепелявлю і це на кілька місяців. І все одно оце от " а раптом".
Як наплювати на думку чужих незнайомих мені людей? Як відштовхуватись від того чи подобається мені, а не чи подобаюсь я?
Щепотка_совести• 17 октября 2022
Какая вам разница что подумают о вас люди которых вы в глаза не видели? Дорожите собой.

Loveandstyle• 17 октября 2022
Ну здрассссьте. Вашему мужчине будет пофиг на любую временную шепелявость. Я вон своего прынца нашла на сз, через месяц забеременела осознанно. Вот три месяца назад он такоооое видел на партнерских родах и все супер - остался мужем и любит-любит)
Вы же там с целью, волнение пройдет встрече на 5ой) там надо попотеть, но результат того стоит. А главное -не отчаивайтесь, если за один-три месяца не найдёте. Нужно немного подождать
Леся Українка• 17 октября 2022
Ответ дляLoveandstyle
И что он такое там увидел на партнёрских родах? :-)))
Солнечный день• 17 октября 2022
с такой нежной организацией вам лучше удалить профиль. там такие моральные уроды бывают, что еще в депрессии потом ходить будете
автор ЖонДуан • 17 октября 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Мозком розумію, а гормони ні) дуже починаю хвилюватись. Зазвичай потім звикаю, але якщо хтось дуже подобається то ось так.
Я думаю, а як би так написати що у мене тимчасові проблеми з вимовою, щоб не хвилюватись перед зустрічами. Кого парить , хай проходять повз.
Леся Українка• 17 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
А сколько вам лет?
Вы раньше жили с мужчиной?
автор ЖонДуан • 17 октября 2022
Ответ дляLoveandstyle
Дякую
автор ЖонДуан • 17 октября 2022
Ответ дляСолнечный день
Я вже була не одноразово, на придурків не особливо реагую, але сам факт постійних знайомств додає стресу. Хотіла би пару слів написати про себе. Поки анкета майже пуста, пишуть мабуть бо новенька. Але все таки.
Цікаво, а на таких сайтах багато липових анкет? Неіснуючих людей?
Солнечный день• 17 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
да, много. и много мужиков ставят не свои фото

Брехушка• 17 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
Слушайте, ну я заикаюсь. Никого из мужчин это не смутило
автор ЖонДуан • 17 октября 2022
Ответ дляЛеся Українка
А сколько вам лет?
Вы раньше жили с мужчиной?
Жила, 2 роки, 36. І на сз знайомилась, і просто в інтернеті. І попутників шукала, і стосунки були. Від впевнених в собі чоловіків мужньої зовнішності мене прямо стопорить. Відчуваю себе нерозумною , нецікавою, от як пороблено. Я розумію що то тимчасово, коли звикаєш до людини все інакше. Але чомусь от саме зараз такий поклик душі, хочеться знайомств.
автор ЖонДуан • 17 октября 2022
Ответ дляБрехушка
Ви мабуть звикли? Я ще ні, і мене саму прямо бісить, не хочеться і говорити нічого, а коли ще перепитують то взагалі....
Alena-Helena• 17 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
Да, понимаю вас...
Напишите в личку, можем пообщаться на єту тему...
Бабканадвоесказала• 17 октября 2022
Ответ дляAlena-Helena
Да, понимаю вас...
Ти чоловік?
Леся Українка• 17 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Ти чоловік?
Нет, девушка
Loveandstyle• 17 октября 2022
Ответ дляЛеся Українка
Ну а что в родах бывает? И походы в туалет неожиданные, и воды отошедшие, и крови куча, и ребенок у него на глазах лез, он остался смотреть. Честно, если б не рожала, я бы даже пуповину не смогла морально перерезать😁
Птица Говоруша• 17 октября 2022
Ответ дляЖонДуан
Можно так и написать. Но будьте готовы к тому, что какой - нибудь придурок может вам нахамить. Я как - то раз написала в анкете на сайте знакомств, что у меня проблемы с зубами. Так какой - то придурок написал мне в личку что - то вроде: ну и кому ты нахер нужна такая беззубая?
автор ЖонДуан • 17 октября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Фігассє, от мудило. Я зараз саме придумую текст, напишу про брекети, а як про шепелявість хз, вона мене парить більше ніж брекети. Це блін навіть не шепелявість, а хз як назвати. Ніби зціпило щелепи, а треба щось сказати) буде як буде. Думаю до завтра щось вигадаю. В будь якому випадку я зможу видалитись у будь який момент. Не вперше.