Армейская• 18 октября 2022
Піднімлю вам настрій зранку
Хоч якось
Коник-стрибунець• 18 октября 2022
Ответ дляСтефанія
Ви схоже не розумієте недоречність вашого білого пальто і псевдоунікальності. Згадайте скільки перед війною розвелося проплачених рашка блогерів, які сіяли у вуха про негатив у вашій голові, війни не існує ( з Україною), це вас дурять, а хто не вірить, той недостатньо духовно виріс. Хоча кому я пишу...
Правильно, не пишіть. В мене своя думка і вона залишиться такою. Я вже забула за тих людей з Єйська і живу своїм життям, а ви ще досі це все мусолите. Краще енергію направити в корисне русло.
Ms. Iphone• 18 октября 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Кац такой же пропагандон на зарплате как и Соловьев со Скабеевой. Только работает с чуть более образованной типа либеральной аудиторией. И его задача тушить возможные протесты нелояльных путину, он же внушает прям, что выходить на улицу опасно, ничего вы не сделаете и т.д.
Ручной оппозиционер
Так, на жаль, вони всі такі. В мене ще подруга там. Колись в одеський туалет бомба попала, теж мені видала, що дорогою бомбою якісь туалет розбомбили…. За Бучу сказала, що раслєдованіє надо проводіть, не всьо так однозначна… а от коли мобілізація почалась…. То так візжала, яке хуйло дно і тварь, бо сина має… всі вони гниди.
Моська-слон• 18 октября 2022
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Там всі за пуйла, навіть вагітні і діти. Чекаємо на карму за наших невинно загиблих, закатованих та згвалтованих. Бо ці події - ’нє о чем’
Дон Пэдро• 18 октября 2022
Ответ дляСтефанія
Коли ви пишете що вбивці невинні, це не інша думка. Це тупа пропаганда хороших росіян
Я такого не писала.
Вы все перекрутили, я про то что сложно перетянуть всех плохих в хорошую сторону даже если ты знаешь, что такое хорошо что такое плохо.
Как пример это темка.
Поднять настроение чем что у чьего то папы нет ног ...это треш..
Как пример это темка.
АдеКВАтная• 18 октября 2022
Ответ дляСусановна
с такой точки зрения можно и по другому психологический вопрос задать. поставьте себя на их место. вышли на митинг - вас посадили и побили. что дальше? уехали как вариант. как вариант остались.
да и мы часто раньше даже не знали где идет война и как страдают люди. и такую аналогию можно провести с африканским, иранским или афганистанским ребенком, которого вам подложили под квартиру. и всем пофиг кроме вас.
я не защищаю, просто адекватно понимаю, что да, злость есть, но что б радоваться смертям простых людей, беременным в том числе, это низко как бы там ни было. хоиелось бы верить, что мы выше этого
Хреновая у вас аналогия, потому что ни на одну из перечисленных вами стран мы не нападали
Стефанія• 18 октября 2022
Ответ дляДон Пэдро
Я такого не писала.
Как пример это темка.
Ви або кацапка або у вас неадекватна реакція на стрес. Комплекс меньшовартості. Ви допускаєте погане ставлення до себе і виправдовуєте вбивць.
Ms. Iphone• 18 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Не захищаю Каца, але ви неправильно зчитали його посил. Він намагався навести приклад недолугості російського керування, що гроші не тільки розкрадаються, а й вистрілюються даремно, не міняючи нічого на фронті.
Я прекрасно зрозуміла його посил і те що він намагався сказати недолюдям. Просто я з іншої сторони, яку він не розглядає взагалі. І то я не вперше подібне почула і не від нього єдиного. Вони там сидять і сєтують як марно гроші витрачаються. Він ще підказував як краще було скинути ту бомбу, щоб «ущерб був «еквівалентным»
Дон Пэдро• 18 октября 2022
Ответ дляСтефанія
В срср я в яслі ходила
Ржу, а родители ваши куда ходили?
Все больше в теме не пишу.
Можете не отвечать, просто подумайте, что делали ваши родители.
Все больше в теме не пишу.
Стефанія• 18 октября 2022
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви так забули, що вже три сторінки намагаєтесь це довести))
Дон Пэдро• 18 октября 2022
Ответ дляСтефанія
Нет я не допускаю плохого отношения к себе ( стараюсь во всяком случае ), но это вовсе не значит что я должна уподобиться тем кто убивает, насилует, грабит даже просто ворует.
Я не оправдываю убийц вы что.
Смотрю на фрне стресса у многих стало плохо с пониманием.
Я не оправдываю убийц вы что.
СКИБИДЫШь• 18 октября 2022
Ответ дляБрюльтик
Навіщо так знущатися з мови?
Що таке ’підімлю’?
Підійму!
Що таке ’підімлю’?
Підійму!
Теж в шоці. Це ж тре було так написати((
Моська-слон• 18 октября 2022
Ответ дляДон Пэдро
Пока настроение поднимают чужие трагедии ничего хорошего не ждите ...
Звісно ж нічого гарного немає. Лягаєш спати і не знаєш, чи проснешся зранку, і кожного разу думаєш: якщо попаде, краще щоб одразу.... щоб не страждати. Ви думаєте, буде нова кофтинка піднімати настрій?
Дон Пэдро• 18 октября 2022
Ответ дляМоська-слон
Я не про кофту я в глобальном масштабе здоровье, счастье, радость от жизни, благополучие и процветание и Мир конечно.
Моська-слон• 18 октября 2022
Ответ дляСтефанія
Людина має широкий спектр почуттів і емоцій, святих не існує. Засуньте собі свої балачки про високі матерії і невинність вбивць в сраку.
Моська-слон• 18 октября 2022
Ответ дляДон Пэдро
Ви знущаєтесь? Яка радість від життя, коли все те життя зламано? Про який мир? У вас якийсь уявний мир? Чи ви в своєму мирному мирі живете? ’Чик-чирик, я в домике’
Летала_НаМетле• 18 октября 2022
Смотрела нарезку из их видео, там вопли: там же люди,дети, они погибли! О ,Боже, дом упал!!
Да ладно)) А самолёт всего навсего выполнил свою задачу в другом месте. Все тоже самое, на соседской земле 8 месяцев их не сильно колышет
МастерЮля• 18 октября 2022
Ответ дляБайрактара
4 людини загинуло, близько 10 не знайшли, 22 поранегі - наче так
А скільки згоріло вщент і без сліду? Але хрєн мокшам про це скажуть)
МастерЮля• 18 октября 2022
Ответ дляХолодная каша
А где эти многие люди, аааак? 140 лямов их там.... где они все , сидят по хатам. Трусы и подлый народ. И мне кармы им хочеться побольше
В кожну ізбушку - мопеда, ракету і СУшку
МастерЮля• 18 октября 2022
Ответ дляСусановна
мне жалко всех мирных и не виновных. это и отличает Человека высокоразвитого и духовного от животного и фашиста.
от і горіть зі своїми животними і фашистами в руЗЬкомірному пеклі, не лізьте до нас, Людей
МастерЮля• 18 октября 2022
Ответ дляХолодная каша
Если бы они вышли все 140 лям, то кишка тонка была бы всех посадить! А они выходят по 5 человек.... смешно читать . Насчет афганист.и иранс. так у них мобилизация полным ходом, не помню чтобы такое было при Иран.войне... сколько вышло на майданы, а???? В Иране за убытую девушку, видили что было у них???? А в парашке что?
а в парашці - параша, наповнена гноєм і відходами людства
МастерЮля• 18 октября 2022
Ответ дляХолодная каша
И носят золото... убитой уже может женщины украинской.
+1, вони ще прислані лахи, з кров’ю господарів, відпирали від плям
PORKA• 18 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Ви реально вірите в це?
Я читала, що він впав неподалік, в 150 метрів від школи, де начебто були ще діти. Дуже жаль(
Ответ дляСусановна
Бісить ось це: ми теж не знали, де йде війна. Ми, б...ть, на когось нападали? А поліцаї ´, що б´ють на мітингах, це не росіяни? А артилеристи і льотчики, що зносять міста з лиця землі, це не росіяни? Один Путін винен, а решта зайчики? Всі ви злочинці і вбивці, всі до одного. Крапка.
Стервочка• 18 октября 2022
Ответ дляСусановна
80% оркосранців підтримує ху.ла. Цим все сказано. Їх там живе 140 млн парнокопитних, якщо б хотіли скинути ху.ло, то вже зробили б це. У нас же вийшло Яника прибрати. А вони цього не зроблять, бо підтримують його.
Ответ дляСусановна
В Росії немає мирних і невинних, вони всі співучасники злочину. Крім дітей. Але на жалість до них теж немає ресурсів, вони витрачені на наших нещасних дітей.
Ответ дляДон Пэдро
Так чего Вы там в СССр этого не кричали ? Страшно было ? А теперь Ура можно ?
Це ви так думаєте, що не кричали, скільки було українських політв´язнів! І Росія не радянський союз, там є всі умови для спротиву, не вистачає тільки бажання. А по троє чоловік виходити - толку не буде.
Чики-брык• 18 октября 2022
Ответ дляКоник-стрибунець
Вам дійсно ця новина підняла настрій?
Я ще зрозумію пофіг, думку ’так вам і треба’, але прямо радіти від смерті простих людей???
Удалено администрацией...