Армейская• 18 октября 2022

Піднімлю вам настрій зранку

Хоч якось
nezhinka• 18 октября 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Кац такой же пропагандон на зарплате как и Соловьев со Скабеевой. Только работает с чуть более образованной типа либеральной аудиторией. И его задача тушить возможные протесты нелояльных путину, он же внушает прям, что выходить на улицу опасно, ничего вы не сделаете и т.д.
Ручной оппозиционер
💯
Чики-брык• 18 октября 2022
Ответ дляДон Пэдро
100% очень тяжело противостоять системе ...
Были бы мы на их месте было бы тоже самое...
Як ви задовбали із своїм виправдовуванням рашистів, які вони, бідненьки...може українцям поїхати заколот зробити, їх владу зняти, а вони всі будуть зайняті своїми важливими справами.
LJA• 18 октября 2022
Ответ дляХолодная каша
Мені підняло, як прочитала, що з трагедії, що в парашці де впав бомбандіровщк - 19 жертв з них 3 лічинки свинособак. Побільше би таких карм тварюкам. І ні трохи не жалко, навіть плюнула б на них, що під завалами. Що вони з нами зробили ці падла
Личинки свинособак
nezhinka• 18 октября 2022
Ответ дляДон Пэдро
Я такого не писала.
Вы все перекрутили, я про то что сложно перетянуть всех плохих в хорошую сторону даже если ты знаешь, что такое хорошо что такое плохо.
Как пример это темка.
Поднять настроение чем что у чьего то папы нет ног ...это треш..
Ні, не треш, це задоволення від того, що у світі таки ж справедливість.
LJA• 18 октября 2022
Ответ дляinna.inna
вірю Вам.
ще у 2014 р. грали з друзями в gta5 ,там теж голосовий чат був , і русаки почали нас обзивати хохлами і тд. , ганятись за нами щоб вбити . вони кончені 100%
А тепер те саме ,але в реалі.
Теж їх дітей не шкода , то як видалити маленьку ракову пухлину,поки метастази не пустила)
Коник-стрибунець• 18 октября 2022
Ответ дляЧики-брык
Удалено администрацией...
Мови про ракети в тому повідомленні, на яке я відповідала не було. Писали про 3 личинок свинособак. Не буду опускатися до вашого рівня
Холодная каша• 18 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
Я дуже добре запам´ятала розповідь однієї з порадниць, про чиюсь російську маму, яка була на момент Бучі/Ірпеня в Україні і коли виїзджали і син казав типу ,,мама дивись, що ваші зробили,, вона закрила очі зі словами ,,чєго нє віжу, того нє било,,. Це яскрава ілюстрація їх психології. Будуть махати руками ,,ой нє расказивайтє мнє, нє всьо так адназначна,, і тут же репетувати, як мамка на відео з єйська, ,,за что ета нам!’. Я скажу за що - достатньо подивитись карту і побачити, звідки саме летіли бомбардувальники на Маріуполь.
Доречі, про карту 100% відсотків, прилітало на Маріуполь звідти і не раз.
LJA• 18 октября 2022
Ответ дляДон Пэдро
Нет я не допускаю плохого отношения к себе ( стараюсь во всяком случае ), но это вовсе не значит что я должна уподобиться тем кто убивает, насилует, грабит даже просто ворует.
Я не оправдываю убийц вы что.
Смотрю на фрне стресса у многих стало плохо с пониманием.
Так ми не вбиваємо ми захищаємось. Або ми їх або вони нас. Такого варіанту що ми їх не рухаємо і вони нас - нема.
Для нас тішитися,що їх виблядки здихають абсолютно нормально, це означає , що до моєї дитини і внуків вони не прийдуть вбивати в майбутньому бо вони вже почали розкладатись . Чим більше їх повиздихає , тим менше загрози наступним поколінням українців
Холодная каша• 18 октября 2022
Ответ дляLJA
Як Ви гарно сказали!
Чики-брык• 18 октября 2022
Ответ дляДон Пэдро
Вариантов немного или распадется или будет смена правительства, но в любом случае принятие вины... как с Германией когда то...
Для безпеки України треба щоб раши не було, хай розпадеться на ьагато держав, які будуть на благо людей, а не імпереалістів.
Гарачый Шыкалад• 18 октября 2022
Ответ дляУси-пуськи
фото
МыШеБратья!