ir.zhuck• 18 октября 2022

Робота закордоном для мами з дитиною.

Будь ласка, опишіть ваші ситуації, чи змогли ви знайти роботу закордоном, якщо у вас на руках дитина 7-9 років?
І взагалі як школи працюють закордоном: з котрої до котрої години? і чи є група продовженого дня? і чи може дитина сама піти додому?

Конкретну країну не пишу, бо не можу обрати країни куди виїзжати. Бо не уявляю як бути закордоном самій з малою дитиною. Як жити.
Liliana12345• 18 октября 2022
Як усі, в Україні.
автор ir.zhuck • 18 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Як усі, в Україні.
тобто?
в Україні є групи продовженого дня до 19.00 (коли не має війни). що є таке закордоном? в якій країні?
Liliana12345• 18 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
тобто?
Ну люди ж в Україні знаходять вихід, як бути. Не всі біжать до Європи
автор ir.zhuck • 18 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
тому і я зараз ще в Україні. Але якщо тут у мене є і робота і навчання у дитини.
то як там?
чи знаходять вихід там мами, коли ти одна з дитиною? чи потрібно їхати ще з бабусею?
Allbina• 18 октября 2022
в мене доньку в школу в Австрії не взяли, сказали, що переповнена, але я віддалено працювала. Якби взяли дитину мала забирати особисто десь біля 13 години
H.Ter• 18 октября 2022
В Словаччині діти ходять до школи самостійно і, навіть, їздять на автобусах самостійно. Приходять з школи к 13.00. Подовжанка є до 15, якщо я не помиляюсь
автор ir.zhuck • 18 октября 2022
Ответ дляH.Ter
підкажіть, ви там зараз? в якому місті?
чи є місця в школах для дітей?
чи є програми для біженців з України зараз?
Icekream• 18 октября 2022
Англия,6 и 12.
Праймари до 15.15 есть афтер скул до 17-17.30
Нужно ее отводить и забирать,уже может это делать 12 летка.
Я не работаю,т.к.я в селе без машины.
автор ir.zhuck • 18 октября 2022
Ответ дляAllbina
якщо забирати о 13.00, то і не попрацюєш.
а що обіцяють? з´являться місця в школі?
автор ir.zhuck • 18 октября 2022
Ответ дляIcekream
Англия,6 и 12.
Я не работаю,т.к.я в селе без машины.
до школи ви можете пішки дійти з дитиною? чи автобус забирає дітей?
Icekream• 18 октября 2022
В Бухаресте были 3 месяца,все три рабртала,дочка была в садике,сын сам дома-с этим там проблем нет как и с работой с любым графиком.
Icekream• 18 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
12 летка ходит на автобус,дочку отвожу я к 9 ти
автор ir.zhuck • 18 октября 2022
Ответ дляIcekream
а як з житлом? з програмами для біженців?
Ms_Sambukina• 18 октября 2022
Ответ дляIcekream
Англия,6 и 12.
Я не работаю,т.к.я в селе без машины.
Там вроде до 16 лет дети не должны быть сами дома? А ходить со школы и в школу могут - так получается?
автор ir.zhuck • 18 октября 2022
Ответ дляIcekream
а коли школа, то як би було?
H.Ter• 18 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
підкажіть, ви там зараз? в якому місті?
чи є місця в школах для дітей?
Я з березня тут.
Ми живемо в маленькому містечку на кордоні з Чехією, тут у школі міста є. В великих містах з цим проблеми, тут немає обов´язкової школи, тому відправляють на українську дистанційну.
Якщо знайдете, програма по компенсації житла працює до кінця лютого. Є якесь пособіє, але я зразу знайшла роботу, тому його не оформляла.

Не без нюансів, але можна перечекати і додому
Icekream• 18 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
я буду жить у спонсоров год,потом собираюсь в Канаду с детьми)
есть программы соц.жилья(надо выбивать ) или самим снимать.
Icekream• 18 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
а коли школа, то як би було?
тоже самое.Бухарест это не село,работы вагон,какой хочешь и с любым графиком.
детей никто не проверяет.
дети бы пошли в украинские классы-были записаны,там есть продленка до 18.
СhanelKa• 18 октября 2022
Данія . Групи продовженого дня до 16 годин
Але тут більше всі так і працюють
з 7 до 15 -16
Єдине, ті українки , шо працюють в ресторанах, чи навпаки хочуть десь вечірні зміни , домовляются між собою і залишають дітей один одному
Ще багато жінок перевезли своїх мам, ті сидять з дітьми
Allbina• 18 октября 2022
Ответ дляir.zhuck
я в Київ повернулася, коли орки відійшли
asterisk_• 18 октября 2022
7-9 лет это маленький ребенок ?????
Бельгия - школа с 8.30 до 15.30.
Есть продленка до школы - с 7.00 и после школы - до 18.00
Работайте на здоровье. Продленка стоит 1 евро в нашей школе.
Среда короткий день. Школы до 12.20 и продленка до 14.00
А вообще во всем мире полно одиноких мам с детьми школьного возраста. И они работают.
Icekream• 18 октября 2022
Автор,бегу в школу,отвести малую.мой вам совет,страну выбирайте,исходя из того,что вы в дальнейшем хотите.
если бы я собиралась пересидеть-выбрала бы Румынию и ближайшие страны.
Если на постоянку-другое дело.
В Англии очень тяжело с жильем и работой,т.к.это остров,места мало-людей много.Но..учу в колледже английский бесплатно+я живу в среде,записана уже в колледж на профильные курсы,тоже бесплатно.
Короче,и здесь свои +.
удачи!