Фисташковый кокец• 18 октября 2022

Чи можна годувати дитину в автокріслі?

Отчебучкина• 18 октября 2022
А чо нє

ротцвеники• 18 октября 2022
А кто запретит?
автор Фисташковый кокец • 18 октября 2022
Начебто забороняють. Намагаюся розібратися.
ротцвеники• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Кто?
Ермолайчик• 18 октября 2022
Когда автомобиль движется или что Вы имеете ввиду? Или на кухне кормить в кресле?
Ответ дляротцвеники
Кто?
Додавалася щойно у ФБ групу по прикорму. Там було одне з правил, не годувати в автокріслі. Я й задумалася.
Я годувала один раз. Зараз читаю, що пишуть і вирішила тут запитати.
Колись дітей залишали в машинах у тих самих автокріслах. А зараз це злочин.
Хочу зрозуміти якого рівня ця заборона на годування в автокріслі.
Ермолайчик• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Вот за то, что оставляют детей в машинах - надо руки выламывать!!!

Ответ дляЕрмолайчик
Просто годувати в автокріслі. Коли рухається, коли не рухається.
Я годувала коли причепила крісло уже на базу візочка. Якщо це заборонено, я не хочу так більше робити.
МастерЮля• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Вы сейчас серьёзно?
Ермолайчик• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
А яка різниці крісло чи візочок на колесах?))) це якась маячня.
Ответ дляМастерЮля
Вы сейчас серьёзно?
Звісно. Що не так?
МастерЮля• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Звісно. Що не так?
Тогда забейте на тех фанатичек и кормите как вам нравится.
Ермолайчик• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Звісно. Що не так?
Де Ви таку дурню вичитали і в якому нормативно-правовому акті це прописано??
Поки ніби тільки якщо в русі, то заборонено. І тверда їжа заборонена безвідносно до руху (?)
Bottle-feeding is not safe in a car in motion because the bottles become a potential hazard in emergencies.
Solids like chopped up fruits can choke a baby.
Читаю далі. Якщо хтось точно знає про станддарти, напишіть будь ласка.
Курочка-наседка• 18 октября 2022
Я думаю, потому что в автокресле ребёнок в полулежачем, или сгегка запрокинутом назад положении, в таком кормить нельзя.
Ответ дляЕрмолайчик
До чого тут нормативно-правові акти. Акт один - безпека дитини. Якщо годувати небезпечно в автокріслі, через ризики вдавитися, я цього робити не хочу.
Хочу розібратися чи дійсно такі ризики реальні, чи це сіра область, чи вигадка якоїсь окремої людини.
Оскорбляю всячески• 18 октября 2022
Вы ведете кочевой образ жизни? Ребенок вне автокресла практически не бывает - я правильно поняла?
Ответ дляОскорбляю всячески
Ні. Вам потрібно попрацювати над розумінням прочитаного.
Оскорбляю всячески• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Да куда мне. Не мой уровень общаться с такой высокоинтеллектуальной дамой. Такие глобальные вопросы..., страшно представить какими вопросами вы зададитесь когда ребенок вырастет из автокресла...

Ответ дляОскорбляю всячески
Погоджуюся.
Пушап Ми• 18 октября 2022
В автокресле нельзя кормить:
- ни когда машина стоит
- ни тем более на ходу
Если ребёнок подавится/захлебнётся, пока вы его достанете - время идёт на секунды
Использовать автокресло для кормления дома тоже нельзя, по той же причине
Пушап Ми• 18 октября 2022
А ещё нельзя возить ребёнка в автокресле в верхней одежде. Но кто ж читает о причинах и последствиях?
Оскорбляю всячески• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Погоджуюся.
Удалено администрацией...
Ермолайчик• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Ви вже мама!!! Ви не бачите і не відчуваєте як Вам зручніше годувати, а головне як вашій дитині їсти??? Ризик вдаватися є навіть у дорослої людини. Що вже казати про дитину і автокрісло тут не до чого
Ответ дляПушап Ми
В автокресле нельзя кормить:
- ни когда машина стоит
- ни тем более на ходу
Дякую, напевне так і є.
Ответ дляЕрмолайчик
Я зараз обговорюю не свої відчуття, а загальноприйняті норми, які я можу не знати, або норми, які є контроверсійними.
Наприклад, я не знала, що не можна спати навіть на меленькій подушечці і що потрібно обов´язково класти дитину на спинку. Це сучасні норми. Багато років тому, навпаки рекомендували класти на бік дитину.
Те, що я знаю, а тим паче те, що відчуваю, може не узгоджуватися з тим, як правильно.
Ермолайчик• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Дякую, напевне так і є.
Ну так а в стульчике для кормления такие же ремни безопасности. И ребёнка по правилам нужно пристёгивать, что бы он не выпал.
Ответ дляЕрмолайчик
Що ж. Нове відкриття
Не знала, що стільці тепер обладнані 5ти точковими ременями безпеки. Я ще не шукала стільця, але я бачила краєм ока малюнки про безпечні позиції. Не впевнена на 100%, але ніби стільці реклайнери зараз заборонені. Я ще не вивчала це питання. Можливо проблема у нахилі і в тугості ременів?
Ермолайчик• 18 октября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Що ж. Нове відкриття
В моїх дітей було Chicco Poly Magic. То по суті принцип фіксування дитини такий де як і в кріслі.
Ответ дляПушап Ми
Я це прочитала сьогодні, коли шукала інформацію зі стартдопису.
І шапочку не можна теж.