празники не помню• Изменено 2 часа назад
Новый тренд- мужчина должен платить зарплату жены
или это уже не новый?
Теперь все наставники дышания маткой и раскрытия женской энергии вторят что мужчина должен платить зарплату жены, шо это за хрень такая?
Т если вам не платят зарплату жены это капец как плохо, уважайте себя и бросайте этого козла.
А в итоге 70% женщин живут абы с кем еще и нянчат мужей своих
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляДон Пэдро
У меня совершенно другой опыт и круг общения. В моём окружении нет работающих женщин вообще.
У меня даже бабушки в союзе, где был закон о тунеядстве не работали.
Якщо ви не працювали, то у вас не може бути великого кола спілкування. В мене тільки колег з котрими більш менш близько спілкувалися пару сотен буде. + Друзі, знайомі, близьки, рожичи. Отже моя вибірка пр працюючим жінкам більш репрезентативна ніж ваша.
Да врешті решт достатньо просто подивитися на гендерний склад в середньому - нема там що 90% чоловіки. Що доводить - жінки в абсолютній більшості працюють так само як і чоловіки.
празники не помню
• 1 час назад
Ответ дляБез образів
Вытяжения дома упражнениями. Остеопата нашли друзья, от вытягивал . Когда смогла ходить, пошла в спортзал, остеопат посоветовал тренера медика с такой же грыжей. За 8 месяцев вытянули. . А после операции с 50%ной вероятностью я бы вообще никогда не ходила..
Ясно. Спасибо
Все так же ответили. Упражнения
Без образів• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Ясно. Спасибо
Все так же ответили. Упражнения
А это единственный способ. Операция - большой риск
празники не помню
• 1 час назад
Ответ дляБез образів
Ну тут я б на это не пошла1000%
an.ge.lina• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Я наприклад да,втратила свій бізнес зза вагітності і дитини. Кума карєру припинила.
Тому так це правда, що доводиться обирати дитину чи роботу повноцінно суміщати це ну вкрай важко чи майже неможливо.
То ви ж вище писали,що переважнакількість жінок,яких ви знаєте,є активно працюючими,вони не мають дітей? Чи як вони поєднують роботу і догляд за дітьми.Бо це звучить трохи дивно,тому що за кордоном,величезна кількість жінок маючи дітей,паралельно працюють,тому це можливо,а в нас ну прям бізнеси жінки залишають заради дітей,замість того щоб взяти собі няню і надалі займатися бізнесом Тут звичайно не стоїть питання няні,чи помічниці по дому, у працюючої жінки на 20 к гривень,це зрозуміло що не реально,але вже з бізнесів чи кар´єр можна якось це організувати,чи я не права?
Лагшмивара• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Это не то.
Отдельная сумма для вас как зарплата жены и он должен знать что он вам платит именно ее.
Ну да, иначе вселенная не почуввствует вашу стоимость и поток энергии уйдет в негатив и всё, жена не сможет Притягивать деньги и ее ценнность уйдет в минус
празники не помню
• 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Наприклад в мене майже всі подруги мають бізнес і двох дітей, ніхто з бізнесу не пішов ні на день через дітей.
an.ge.lina• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Так,тому мені стало цікаво,бо дівчина пише що прям бізнес залишила,заради народження дитини,а її кума кар´єру,мене це здивувало,бо в ти хто має бізнес чи кар´ эри з гарним доходом,питання не стоїть чи робота,чи дитина,за може якимось рідким виключенням
празники не помню
• 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Там війна ще могла накластись чи ковід
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Я знаю лише декілька бездітних... Решта 1-2 дитини. Одна з них наприлад з ДЦП, що не заважає їй бути прекрасним дитячим лікарем.
Багатодітних щоправда мало. Такого щоб 3+ дитини і активно працювала це виняток.
В Україні працююча жінка типовість. Для того достатньо подивитися на гендерний склад будь якої компанії. Не буде такого що працюють переважно чоловіки.
Да бізнес можна втратити якщо випасти на пару років. І питання не тільки і наявності нані. Вагітність і пологи далеко не у всіх вони легкі і безпроблемні, і народжені діти.
празники не помню
• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Так всюди крім мусульманських країн працююча жінка - типовість. В багатьох країнах декрет 3 місяці🤷🏼♀️
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Вагітність може бути складною, що буває фізично неможливо працювати. Діти можуть народитися надоношеними, з особливостями. Тому мама випадає з карєри на 1-3 роки і іноді це вже неможливо потім повернути.
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Ну і я пр те. Дискусія почалася з тезису що якась велика частина жінок не працює. От і я не розумію де ту велику кількість непрацюючих бачать...
an.ge.lina• 58 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Так маю у чоловіка на роботі колегу,жінка народила,через рік вже на роботі,вона фармацевт,нещодавно народила молода дівчина сусідка по кондо.ще рік не пройшов вона вже в аптеці на 5 годин в день і таких людей купа,звичайно є і непрацюючі,але у своїй массі вони поєднують усе це без питань,роботу та дитину.І це не бідолаги які ледь кінці з кінцями зводять і мусять з під палки,а навіть дуже непогано влаштовані молоді родини
an.ge.lina• 51 минуту назад
Ответ дляБрюльтик
А,ну якщо з точки зору хвороб мами або дитини,тут зрозуміло,що не до кар´єр
Ядвига Юсьлегко• 45 минут назад
Жінки українські пашуть як коні і думають що чоловік в них хороший
Просто красавица• 28 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Это не то.
Тогда все обязанности на 100% ваши, никакого разделения с работодателем, на хрен надо
Просто красавица• 28 минут назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну вот так.. Оказывается брак нужен только мужчине, как и секс в прочем..
А женщины у нас могут и без этого всего жить, только кто их содержать будет, непонятно
Содержит работа
Просто красавица• 27 минут назад
Ответ дляБез образів
Нафига мне часть его денег, если у меня есть все?
Так речь про тех, у кого нет муж - единственный источник дохода
Просто красавица• 26 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Чтобы повышать свою ценность
Ну вы же всю зарплату не тратите на себя?
И кстати, его подарки вам должны быть отдельно от зарплаты жены
Это в Арабии
Нехай щастить• 11 минут назад
Мне муж платит зарплату, которую я имела, когда работала. Я как откладывала свою зарплату тогда и сейчас
Брюльтик• 10 минут назад
Ответ дляКарамелька
Мне платили только зарплату любовницы. Но, я при этом работала.
Доречі тут у чоловіків зазвичай все чвтко спрацьовує. Коханці треьа плати, бо влеа може припинити бути коханкою. І певна сума ’на фешн’ типова ситуація. А от дружина типа повинна обслуговувати чоловіка за статус... Тоді коханкою вигідніше бути.
Дон Пэдро• 8 минут назад
Ответ дляБрюльтик
Соревноваться с Вами в выборке работающих женщин я не собираюсь))) естественно, в Вашем кругу практически все работающие. Вы же из другой реальности. Это совершенно нормально.
В моём списке знакомых несколько тысяч человек.
Пуки-куки• 7 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Ну наприклад, ви переїхали до чоловіка в іншу країну, залишивши свій певний « багаж» заради цього щоб бути з ним, він живе, розвивається, а ви що?
Ой, я б на таке не погодилася. Сьогодні він мені зарплату платить, а завтра корені дупен. І що? Яка робота з таким досвідом? Та й рекомендації він, мабуть, не дасть)))