празники не помню• Изменено 2 часа назад

Новый тренд- мужчина должен платить зарплату жены

или это уже не новый?
Теперь все наставники дышания маткой и раскрытия женской энергии вторят что мужчина должен платить зарплату жены, шо это за хрень такая?
Т если вам не платят зарплату жены это капец как плохо, уважайте себя и бросайте этого козла.
А в итоге 70% женщин живут абы с кем еще и нянчат мужей своих
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляДон Пэдро
У меня совершенно другой опыт и круг общения. В моём окружении нет работающих женщин вообще.
У меня даже бабушки в союзе, где был закон о тунеядстве не работали.
Якщо ви не працювали, то у вас не може бути великого кола спілкування. В мене тільки колег з котрими більш менш близько спілкувалися пару сотен буде. + Друзі, знайомі, близьки, рожичи. Отже моя вибірка пр працюючим жінкам більш репрезентативна ніж ваша.
Да врешті решт достатньо просто подивитися на гендерний склад в середньому - нема там що 90% чоловіки. Що доводить - жінки в абсолютній більшості працюють так само як і чоловіки.

автор празники не помню • 1 час назад
Ответ дляБез образів
Вытяжения дома упражнениями. Остеопата нашли друзья, от вытягивал . Когда смогла ходить, пошла в спортзал, остеопат посоветовал тренера медика с такой же грыжей. За 8 месяцев вытянули. . А после операции с 50%ной вероятностью я бы вообще никогда не ходила..
Ясно. Спасибо
Все так же ответили. Упражнения
Без образів• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Ясно. Спасибо
Все так же ответили. Упражнения
А это единственный способ. Операция - большой риск
автор празники не помню • 1 час назад
Ответ дляБез образів
Ну тут я б на это не пошла1000%
an.ge.lina• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Я наприклад да,втратила свій бізнес зза вагітності і дитини. Кума карєру припинила.
Тому так це правда, що доводиться обирати дитину чи роботу повноцінно суміщати це ну вкрай важко чи майже неможливо.
То ви ж вище писали,що переважнакількість жінок,яких ви знаєте,є активно працюючими,вони не мають дітей? Чи як вони поєднують роботу і догляд за дітьми.Бо це звучить трохи дивно,тому що за кордоном,величезна кількість жінок маючи дітей,паралельно працюють,тому це можливо,а в нас ну прям бізнеси жінки залишають заради дітей,замість того щоб взяти собі няню і надалі займатися бізнесом Тут звичайно не стоїть питання няні,чи помічниці по дому, у працюючої жінки на 20 к гривень,це зрозуміло що не реально,але вже з бізнесів чи кар´єр можна якось це організувати,чи я не права?
Лагшмивара• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Это не то.
Отдельная сумма для вас как зарплата жены и он должен знать что он вам платит именно ее.
Ну да, иначе вселенная не почуввствует вашу стоимость и поток энергии уйдет в негатив и всё, жена не сможет Притягивать деньги и ее ценнность уйдет в минус
автор празники не помню • 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Наприклад в мене майже всі подруги мають бізнес і двох дітей, ніхто з бізнесу не пішов ні на день через дітей.

an.ge.lina• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Так,тому мені стало цікаво,бо дівчина пише що прям бізнес залишила,заради народження дитини,а її кума кар´єру,мене це здивувало,бо в ти хто має бізнес чи кар´ эри з гарним доходом,питання не стоїть чи робота,чи дитина,за може якимось рідким виключенням
автор празники не помню • 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Там війна ще могла накластись чи ковід
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Я знаю лише декілька бездітних... Решта 1-2 дитини. Одна з них наприлад з ДЦП, що не заважає їй бути прекрасним дитячим лікарем.
Багатодітних щоправда мало. Такого щоб 3+ дитини і активно працювала це виняток.

В Україні працююча жінка типовість. Для того достатньо подивитися на гендерний склад будь якої компанії. Не буде такого що працюють переважно чоловіки.

Да бізнес можна втратити якщо випасти на пару років. І питання не тільки і наявності нані. Вагітність і пологи далеко не у всіх вони легкі і безпроблемні, і народжені діти.
автор празники не помню • 1 час назад
Ответ дляБрюльтик

Так всюди крім мусульманських країн працююча жінка - типовість. В багатьох країнах декрет 3 місяці🤷🏼‍♀️
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Вагітність може бути складною, що буває фізично неможливо працювати. Діти можуть народитися надоношеними, з особливостями. Тому мама випадає з карєри на 1-3 роки і іноді це вже неможливо потім повернути.
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляпразники не помню
Ну і я пр те. Дискусія почалася з тезису що якась велика частина жінок не працює. От і я не розумію де ту велику кількість непрацюючих бачать...
an.ge.lina• 58 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Так маю у чоловіка на роботі колегу,жінка народила,через рік вже на роботі,вона фармацевт,нещодавно народила молода дівчина сусідка по кондо.ще рік не пройшов вона вже в аптеці на 5 годин в день і таких людей купа,звичайно є і непрацюючі,але у своїй массі вони поєднують усе це без питань,роботу та дитину.І це не бідолаги які ледь кінці з кінцями зводять і мусять з під палки,а навіть дуже непогано влаштовані молоді родини
an.ge.lina• 51 минуту назад
Ответ дляБрюльтик
А,ну якщо з точки зору хвороб мами або дитини,тут зрозуміло,що не до кар´єр
Ядвига Юсьлегко• 45 минут назад
Жінки українські пашуть як коні і думають що чоловік в них хороший
viter33• 37 минут назад
Ну так, інфоциганкам і доморощеним блогершам теж треба залучати і збільшувати аудиторію
От і несуть маячню, приємну для вух недалеких підписниць
П.С. тренд вже не новий, але не сильно прижився)))) чомусь)))
Просто красавица• 28 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Это не то.
Тогда все обязанности на 100% ваши, никакого разделения с работодателем, на хрен надо
Просто красавица• 28 минут назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну вот так.. Оказывается брак нужен только мужчине, как и секс в прочем..
А женщины у нас могут и без этого всего жить, только кто их содержать будет, непонятно
Содержит работа

Просто красавица• 27 минут назад
Ответ дляБез образів
Нафига мне часть его денег, если у меня есть все?
Так речь про тех, у кого нет муж - единственный источник дохода
Просто красавица• 26 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Чтобы повышать свою ценность
Ну вы же всю зарплату не тратите на себя?
И кстати, его подарки вам должны быть отдельно от зарплаты жены
Это в Арабии
Карамелька• 22 минуты назад
Мне платили только зарплату любовницы. Но, я при этом работала.
Нехай щастить• 11 минут назад
Мне муж платит зарплату, которую я имела, когда работала. Я как откладывала свою зарплату тогда и сейчас
Брюльтик• 10 минут назад
Ответ дляКарамелька
Доречі тут у чоловіків зазвичай все чвтко спрацьовує. Коханці треьа плати, бо влеа може припинити бути коханкою. І певна сума ’на фешн’ типова ситуація. А от дружина типа повинна обслуговувати чоловіка за статус... Тоді коханкою вигідніше бути.
Дон Пэдро• 8 минут назад
Ответ дляБрюльтик
Соревноваться с Вами в выборке работающих женщин я не собираюсь))) естественно, в Вашем кругу практически все работающие. Вы же из другой реальности. Это совершенно нормально.

В моём списке знакомых несколько тысяч человек.
Пуки-куки• 7 минут назад
Ответ дляпразники не помню
Ну наприклад, ви переїхали до чоловіка в іншу країну, залишивши свій певний « багаж» заради цього щоб бути з ним, він живе, розвивається, а ви що?
Ой, я б на таке не погодилася. Сьогодні він мені зарплату платить, а завтра корені дупен. І що? Яка робота з таким досвідом? Та й рекомендації він, мабуть, не дасть)))