Бачили інтерв‘ю суровікіна про ситуацію на фронті? Судячи із реакцій- він п‘янючий🫣
MazzaFakka• 18 октября 2022
Я видела расклад таро про него, девочка сказала он пьет и очень плотно
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
Оно упырь.
Че он про херсон
’ непростые решения’...
А сальдо свое - эвакуация на левый берег
Че он про херсон
’ непростые решения’...
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
’Можливий підрив ЗСУ дамби Каховської ГЕС’ як цілком собі непоганий привід для окупантів втекти з Херсону.
Саме цей привід сьогодні озвучив і гауляйтер Сальдо, і божевільний кат Суровікін... Мовляв, Україна точно може це зробити і найпевніше зробить найближчим часом.
==
’Будем действовать осознанно, своевременно, не исключаю принятие самых непростых решений’, - мразота Суровікін сьогодні.
==
Ці евфемізми можуть означати як удар чимось особливо паскудним - так і ’відхід на раніше підготовані позиції як жест доброї волі’ та ’своєчасні дії з евакуації’. Але зовсім без бою, звісно, не здадуть.
Вже певний час в пабліках обговорюється версія, що з Херсону відведуть кадрових військових, натомість заповнять окопи ’частково мобілізованими’ (можливо, ще й зеками Пріґожина) - суто на м´ясо. Ті мають поголовно ’героїчно загинути’, в процесі зображуючи ’героїчну оборону’. Ймовірно, рішення були попередньо ухвалені вже кілька місяців тому.
--
Голубуцкий
==
--
Голубуцкий
Ответ дляrybka21
дівчата, а яким ви його уявляли? лицарем з інтеллектуальним обличчям типу Буданова?
Совсем нет. Я представляла его себе мелким, гаденьким и злобным. Типа пуйла. А тут такой боров, не изуродованный интеллектом и бухой.
Нет, я не то чтобы разочарована))) наоборот)
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
Ответ дляkuskus
Ну, якось я не очікувала, що воно п‘яне буде давати інтерв‘ю, і їм не соромно це випускати на загал.
Это норма для них
Значит свой
Ответ дляJulieta78
я трошки мала відношення до армії, ще радянської. часи перебудови. ну там таке скрізь серед генералів. якщо і траплялись нормальні чуваки, то майори це найвище звання.
Татьяна-bfd8• 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
Именно таким как на видео)
Vlada-Maria• 18 октября 2022
Ответ дляJulieta78
Впервые его увидела. Совсем другим его представляла. Быдло быдлом....
типовий хряк