kuskus• 18 октября 2022

Він п‘яний чи це мені здається?

Бачили інтерв‘ю суровікіна про ситуацію на фронті? Судячи із реакцій- він п‘янючий🫣
rybka21• 18 октября 2022
а шо йому робить, як він цап відбувайло за Херсон
Alika_1• 18 октября 2022
П´янючий в дупу й очі скляні
begovelik• 18 октября 2022
дайте видео
rybka21• 18 октября 2022
Ответ дляbegovelik
дайте видео
https://t.me/place_kh/33718
MazzaFakka• 18 октября 2022
Я видела расклад таро про него, девочка сказала он пьет и очень плотно
rybka21• 18 октября 2022
згадався старий радянський мемчик - чєм больше в арміі дубов, тєм крєпчє наша абарона
ok1904• 18 октября 2022
Ответ дляAlika_1
П´янючий в дупу й очі скляні
З монітору читає, трошки не розуміє про що в його доповіді, морда жирнюча, свинособача.
ok1904• 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
Жорстокий
luizka• 18 октября 2022
У него форма бровей интересная, как будто выщипаные
Julieta78• 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
https://t.me/place_kh/33718
Впервые его увидела. Совсем другим его представляла. Быдло быдлом....
Mammoth• 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
https://t.me/place_kh/33718
Ну и упырище
rybka21• 18 октября 2022
Ответ дляluizka
то протигаз на ньому
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
Оно упырь.
Че он про херсон
’ непростые решения’...
А сальдо свое - эвакуация на левый берег
irina _d• 18 октября 2022
Ответ дляJulieta78
Я тоже.
Рыло у него, конечно, как говорила моя соседка про такие морды ’ три собаки за день не обсерут’)
JR-88• 18 октября 2022
Так алкаш опухший.
Какая невидаль для раши
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
’Можливий підрив ЗСУ дамби Каховської ГЕС’ як цілком собі непоганий привід для окупантів втекти з Херсону.

Саме цей привід сьогодні озвучив і гауляйтер Сальдо, і божевільний кат Суровікін... Мовляв, Україна точно може це зробити і найпевніше зробить найближчим часом.
==
’Будем действовать осознанно, своевременно, не исключаю принятие самых непростых решений’, - мразота Суровікін сьогодні.
==
Ці евфемізми можуть означати як удар чимось особливо паскудним - так і ’відхід на раніше підготовані позиції як жест доброї волі’ та ’своєчасні дії з евакуації’. Але зовсім без бою, звісно, не здадуть.

Вже певний час в пабліках обговорюється версія, що з Херсону відведуть кадрових військових, натомість заповнять окопи ’частково мобілізованими’ (можливо, ще й зеками Пріґожина) - суто на м´ясо. Ті мають поголовно ’героїчно загинути’, в процесі зображуючи ’героїчну оборону’. Ймовірно, рішення були попередньо ухвалені вже кілька місяців тому.
--

Голубуцкий
Аня_я• 18 октября 2022
Ответ дляJulieta78
Еще и судимый. Рос армией руководит откинувшийся хенерал
rybka21• 18 октября 2022
дівчата, а яким ви його уявляли? лицарем з інтеллектуальним обличчям типу Буданова?
Mozarella• 18 октября 2022
Ответ дляАня_я
Зековец в прошлом? А за что сидел?
rybka21• 18 октября 2022
Ответ дляMozarella
Зековец в прошлом? А за что сидел?
за торгівлю зброєю
звичайний крадій
Julieta78• 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
Совсем нет. Я представляла его себе мелким, гаденьким и злобным. Типа пуйла. А тут такой боров, не изуродованный интеллектом и бухой.
Нет, я не то чтобы разочарована))) наоборот)
автор kuskus • 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
Ну, якось я не очікувала, що воно п‘яне буде давати інтерв‘ю, і їм не соромно це випускати на загал.
Mozarella• 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
за торгівлю зброєю
звичайний крадій
🤯 Фу и рожа такая отвратная, теперь все понятно с ним
Julieta78• 18 октября 2022
Ответ дляirina _d
Я тоже.
точно
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
Ответ дляkuskus
Это норма для них
Значит свой
rybka21• 18 октября 2022
Ответ дляJulieta78
я трошки мала відношення до армії, ще радянської. часи перебудови. ну там таке скрізь серед генералів. якщо і траплялись нормальні чуваки, то майори це найвище звання.
Татьяна-bfd8• 18 октября 2022
Ответ дляrybka21
Именно таким как на видео)
rybka21• 18 октября 2022
Ответ дляkuskus
може воно іншим і не буває, хз
Vlada-Maria• 18 октября 2022
Ответ дляJulieta78
типовий хряк
Аня_я• 18 октября 2022
Ответ дляMozarella
Зековец в прошлом? А за что сидел?
У него мутная биография. Посмотрите на ютубе есть выпуск на днях у Майкла Наки.
Пойман на торговле оружием. А впервые еще по молодости сидел в СИЗО за разгон путча в Москве