Стрекозей• 19 октября 2022

К какому врачу мне надо если у меня

Тревожность , и от страха,волнения очень потеют подмышки ?
Психотерапевт или эндокринолог?
Я такая наивная• 19 октября 2022
Драй драй купите или аналоги
автор Стрекозей • 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Драй драй купите или аналоги
Не помогает , только разволнуюсь немножко и всё(
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляСтрекозей
помогает
он блокирует железы
пота не будет
сама всю жизнь страдала этим же
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
помогает
он блокирует железы
пота не будет
сама всю жизнь страдала этим же
Він блокує залози. А потім проблеми з грудьми - бо все пов´язано
Федорино Горе• 19 октября 2022
Автор, сходіть до ендокрінолога. Здайте аналізи, УЗД послухайте що скаже лікар.
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
у вас так было?
Черпак_для_фантазий• 19 октября 2022
Невролог
Назначил антидепрессант, пью с июня, трясучка ушла буквально сразу.
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
у вас так было?
Так в мене вже є проблеми :( і в багатьох інших теж...
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
что с грудью?
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
что с грудью?
В знайомій рак- видалили одну.
В мене ******, покі під наглядом.
На цю тему є достатньо інформації, треба лише пошукати...
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
В знайомій рак- видалили одну.
В мене ******, покі під наглядом.
рак от драй драя?
не может быть - рак это генетическое
а у вас что за звездочки?
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
рак от драй драя?
не может быть - рак это генетическое
а у вас что за звездочки?
Я не хочу вказувати свій діагноз. Рак ніколи не був генетичного походження. Читайте більше, і не блогерів, а наукові статті чи людей що діляться своїм досвідом
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
у меня был рак, сейчас в ремиссии
так что ваши страшилки для меня не страшилки
и от дезодоранта рак не возникает
все
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
у меня был рак, сейчас в ремиссии
и от дезодоранта рак не возникает
все
Робіть що хочете, і думайте як можете.
Я попередила автора. Розумна людина піде шукати інформацію та робити висновки
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Робіть що хочете, і думайте як можете.
Вы странная женщина
Подруге в заключении написали что это от дезодоранта или вам так сказали на приеме?
Вы разносите глупость и считаете себя при этом образованной и начитанной.
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Вы странная женщина
Ніколи лікар не напише що рак розвинувся із-за блокування залози...бо вони до сих пір не знають чому так є! І чому з´являютья аутоімунні захворювання? Не вміють і не знають як то лікувати...Традиційна медицина загального вжитку то як лоторея. Комусь допомогла, комусь ні. Скільки зламаних життів і смертей від шкідливих ліків, що впровадила бігфарма?
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
вот тут я с вами полностью согласна
только почему дезодорант оказался крайним так и не поняла
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
вот тут я с вами полностью согласна
Ви знаєте що фтор то яд? Але його пхають у пасти і додають до питної води! Бо хтось вирішив завали фтора реалізувати...заробити.
Дезодоранд якій блокує залозу, несе загрозу. Бо поруч молочна залоза та великій лимфовузел. Потовиделення одна з ланок виведеня токсинів з організму. Ви заблокували залозу, куди підуть токсини? Якім чином організ зможе то знешкодити? Або в лимфовузел - буде запалення, або в молочну залозу...
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
много других потовых желез - там и выводятся
и если уж на то пошло - это не ботокс, который полностью блокирует выведения...
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Так потових залоз багато, і вони працють усі - зайвих немає! Лімфа тече тільки в одному напрямку. Якщо десь утворився блок, що організм буде робити в тому місці? Невже махне рукою на завали і піде працювати в інше місце?
Він повністю блокує :( ви ж користуєтесь кожного дня?? А там мін.термін 48годин, хоча колись було 24
Я такая наивная• 19 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
согласно инструкции раз в 4-5 дней, вы никогда подобными не пользовались?
это обычный дезодорант используется ежедневно, но он ничего и не блокирует(((
Федорино Горе• 19 октября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Такім ні. Встигла тільки тим що на 48г, але мені вистачило :(