gamachok• 19 октября 2022
Девушка отстреливает ДРОНЫ-ШАХИДЫ Кто знает - нам такие поставят? хоть обещали?
американські установки по знищеню шахідів
якщо бачили інфо про поставки в Україну - поділіться
Ответ дляok1904
Якийсь фейк.
Якщо україномовний допис, то могли б написати грамотно ’а у Вас на дасі...’
Протидронова система складається з комплесу засобів, а не з одної автоматичної балалайки.
Vampire треба і будуть
та й відстань до цілі , а не відстань до мети
украиномовній так не напише
Ответ дляgamachok
В МЗС Китаю заявили, що не знають про атаки дронів на Київ 17 жовтня
Бо то ж китайські... Тіпа іран-ькі, ну може дві закльопки іранські, а комплектуючікитай китайський. До них від шахідів тягнеться доріжка, на пряму рашці продавати не могли, от схема через іран
Ответ дляok1904
Їх треба виготовити , таке б.в не передається, я знаю, що замовлення прийняте і погоджене Штатами . За корейцями Ви слідкуєте, а за ситуацією з укр.поставками чомусь ні.
виготовити? шість місяців? жах
ні не слідкую
фото корейского випадково поабачила в фейсбуці
ні не слідкую
Ответ дляgamachok
виготовити? шість місяців? жах
ні не слідкую
Погугліть конкретно за корейців, все як у всіх: наміри інвестувати шалене бабло в нові розробки, наміри виготовити, випробування нових прототипів. А таки так, фейсбук все витримає.