Патика-мотика• 2 часа назад

Зеленський зіграв у настольний теніс.

Під час візиту до Івано-Франківська Зеленський зіграв у настольний теніс, а також показав, як тисне штангу лежачи та стріляє з лука.
автор Патика-мотика • 2 часа назад
.. відео опубліковано в офіційному Instagram глави держави.

Він поспілкувався з учасниками спортивних змагань ’Воля до життя’ — воїнами, ветеранами, серед яких є люди з інвалідністю, а ще особисто взяв участь у деяких спортивних заходах.

Всюди влазю• 2 часа назад
Там хлопці з частини чоловіка були. Нафоткались
Леді_Капуста• 2 часа назад
Мамкіна радість
буреЛОМКА• 2 часа назад
я теж з чоловіком військовим, коли він вдома, хожу в тренажерку, і фотки там робимо... і це під час війни..ай-ай-ай. Не можна було, да?
Білочкой назви• 2 часа назад
Прекрасно. Оце будемо взимку цими фотками грітись. Так, 73%? Скажіть же класні фотки класного вови?
размахер• 2 часа назад
І не придавило ж тієї штангою. Дуже жаль
АсобеннАя• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
І шо?
Тут надолго• 2 часа назад
Ну прям как хуйло на медведе, или на коне, или на чем он там был. Пора футболку снимать и нашему.
Кукусики• 2 часа назад
Ответ длябуреЛОМКА
Стратегически мыслить нет времени….

Оябунчик• 2 часа назад
клоун есть клоун
за что нам это..
Бабка-байкерша• 2 часа назад
Ответ дляЛеді_Капуста
Мамкіна радість
Бубочка, наш найвеличніший спортсмен по сумісництву 4 рази ухилянт!
Надихаємось його потужністю!
Бува і таке• 2 часа назад
Тю
У него родители доверие к миру заложили
Теперь ему попадаются хорошие люди, теннис, развлекухи разные))
Бабка-байкерша• 2 часа назад
Ответ дляОябунчик
клоун есть клоун
за что нам это..
Зайве питання для 73% ідіотів
Цікавий писочок• 1 час назад
Ну и молодец, ближе к народу. Смена обстановки на пользу
Цікавий писочок• 1 час назад
Вон на путина ху.ла форму одели моряка, ото смех старый пердун вынарядился
tala-li• 1 час назад
ну не диссертации же ему строчить, как Залужный))
ЧукИГеки• 1 час назад
Ответ дляЦікавий писочок
К какому народу? еврейскому?
Я_и_моя_собака• 1 час назад
Ответ дляtala-li
Так і сирок тепер за ним дисер писати буде
За півроку думаю напише (-уть)
ЧукИГеки• 1 час назад
Ответ дляВсюди влазю
Фу позорняк какой

Леді_Капуста• 1 час назад
Ответ дляБабка-байкерша
Надихаємось його потужністю!
Ваш, а не наш
Цікавий писочок• 1 час назад
Ответ дляЧукИГеки
К какому народу? еврейскому?
Рядом с ним га фото не люди?
Мрію про космос• 1 час назад
Ответ дляразмахер
Володимир Олександрович у добрій спортивній формі, тренується, не припиняє. Чомусь у 2022 році мої повідомлення, про те, що в нього непогана біцуха, а трапеції та й взагалі пристойні видаляли, навіть у бан відправили, хай і короткочасний. Правда войовничо-комерційне крило порадниці тоді просувало думку, що він весь вимотався, постарів на тридцять років
размахер• 1 час назад
Ответ дляМрію про космос
Не зовсім в добрій. Його мордєнь бачили?
Мрію про космос• 1 час назад
Ответ дляЦікавий писочок
Якщо потрібно буде придбати Володимиру Олександровичу форму адмірала, все ОК, ми задонатимемо
размахер• 1 час назад
Ответ дляЧукИГеки
Фу позорняк какой
Стояти з тим, хто їх потім по посадках кине заради чергового піару
Ну ниче се• 1 час назад
Ответ длябуреЛОМКА
Ну ваш чоловік не президент
ЧукИГеки• 1 час назад
Ответ дляЦікавий писочок
Рядом с ним га фото не люди?
Нет то не люди - то лизатели зелёный жо! люди у нас под завалами от шахедов которых сбивать нечем, люди у нас не могут зерно отгрузить и урожай вывести, люди у нас будут без света и тепла зимой. Вот это люди которые ненавидят предателя Украины.
Мрію про космос• 1 час назад
Ответ дляЧукИГеки
Фу позорняк какой
Можливо, Barbershop-warriors, третій гусарський полк
Мрію про космос• 1 час назад
Ответ дляразмахер
Ну а що ви хочете, фінансове збагачення – штука важка, псує нерви, забирає сили та залишає зморшки. Але ж важливий результат!
Папобус• 1 час назад
тю, ну поехал на спортивные ветеранские соревнования мордой посветить, это тоже в его обязанность входит. Раздули прям такое из этого