Бабочки в моём животе• 19 октября 2022

Хто не з першого разу здав теорію в СЦ

З якого разу потім?)
БезникаЯ• 19 октября 2022
СЦ СЦ СЦ

автор Бабочки в моём животе • 19 октября 2022
Ответ дляБезникаЯ
СЦ СЦ СЦ
?
МадамОхмури• 19 октября 2022
Я з першого, але потім водіння на 3 раз)
Точный сантиметр• 19 октября 2022
А що таке сц
Жаннетт_• 19 октября 2022
Майже всі, автор, крім мене. І це я вчила, шо конь. Навіть після операції тільки в себе прийшла і вчила. Внутрішній іспит склала без проблем, прийшла в СЦ знаючи ВСЕ(!) і не склала. В мене був шок. І зрозуміла одне: любий іспит- це левова доля фарта. Бажаю Вам успіхів,все здасте головне не хвилюйтесь. Можете трненуватись на грін-вей, це ті самі питання, шо в ТСЦ, навіть інтерфейс такий же
Морская свинка• 19 октября 2022
Со второго,но я знала где первый раз я затупила
Для драки• 19 октября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Не платили хабаря за водіння?

Для драки• 19 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Грінвей нові питання чи старі? І місто вкажіть, будь ласка
Жаннетт_• 19 октября 2022
Ответ дляДля драки
Старі
Жаннетт_• 19 октября 2022
Місто не важливе,система одна
Ответ дляТочный сантиметр
А що таке сц
Сервісний центр МВС
МадамОхмури• 19 октября 2022
Ответ дляДля драки
Не платили хабаря за водіння?
Ні, тоді в нас такий період був, що автошкола не віддавала потрібне мрео і це все на нас учнів дуже впливало , не Київ. Але якби не здала втретє то певно вже б не пробувала і шукала підключати інші способи отримати посвідчення , важко психологічно, коли тебе зливають спеціально
Для драки• 19 октября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Я просто не планую платити, розумію, що здам з еннного разу, хотіла прицінитися, з якого :))))
Ответ дляЖаннетт_
Дякую)
Жаннетт_• 19 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Дякую)
Для драки• 19 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Місто не важливе,система одна
На сервісі написано, що деякі області перейшли на нові питання, а деякі - ні
Жаннетт_• 19 октября 2022
Ответ дляДля драки
В Києві були на початку жовтня ше старі. Із власного досвіду на грінвей: питання майже всі ті самі просто в нових картинки інші і їх більше
МадамОхмури• 19 октября 2022
Ответ дляДля драки
Ну я теж мала таку чітку позицію, але ентузіазм танув на очах с кожним разом)) хоча в той час мої одногрупники ще вкотре пробували теорію здати і при чому вони не нехтували цим, а дійсно вчили, зате потім їм майже всім вийшло легше здати водіння чомусь )) успіхів вам і міцних нервів, доля фарту, як пишуть вище грає свою роль
Для драки• 19 октября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Дякую.