Свезло так свезло• 30 апреля в 15:28

Якщо у вас були суворі батьки, над яким правилом ви досі смієтеся?

как тебе такое илон маск• 30 апреля в 16:06
Ответ дляЗараз все скажу
А батьки були проти того, щоб Ви ходили до музикалки?
Нет, не против. Они просто не знали, что я хочу.

Барвіночка• 30 апреля в 16:06
Помню было мне лет 12-13 иногда отправляли мыть посуду. Я говорю маме, что нужны перчатки, что бы руки не портить. А она мне в ответ: в перчатках только одни белоручки моют.
Зараз все скажу• 30 апреля в 16:07
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну не знаю, мне было 8 лет зашла в ту школу, сказала хочу учиться. Мне какая-то тетка что-то там на клавиши нажимала, просила повторить. Я повторила, видимо не так. И все на этом
Деньги были в семье
Так, в музикалку було прослуховування. Відсіювали тих, в кого поганий музичний слух. Але можна було домовитися, завжди були вчителі, які працювали на результат, і діти без задатків їм були не цікаві. І були вчителі, які просто займалися з дітьми, вчили їх. В мене особих задатків не було, моя вчителька була добра, але в школі була не з престижного ешелону.
Киця-бриця• 30 апреля в 16:07
Ответ дляМайданщица
И шо , приходили? По спальням шастали?
У нас однушка була, заходили частенько, бо мама робила в 90ті уколи на платній основі, або подзвонити, бо ми мали міський телефон, хоч і один номер на кілька осіб, але все одно.
Киця-бриця• 30 апреля в 16:07
Ответ длякак тебе такое илон маск
А чого Ви не говорили? Я три роки просила і благала, але не пустили. Бо нібито тоді я вже не буду в школі відмінницею.
Майданщица• 30 апреля в 16:08
Ответ дляКиця-бриця
Соседи приходили позвонить?????
Киця-бриця• 30 апреля в 16:08
Ответ дляМайданщица
Соседи приходили позвонить?????
Так, звісно.
Зараз все скажу• 30 апреля в 16:08
Ответ дляМайданщица
Может это в сссре было
В сссре музикалка теж була за плату
Майданщица• 30 апреля в 16:09
Ответ дляКиця-бриця
Так, звісно.
Жесть какая. У нас такого не было. Правда, мое детство было не в 90х, раньше

Майданщица• 30 апреля в 16:09
Ответ дляЗараз все скажу
В сссре музикалка теж була за плату
Я бесплатно ходила
Ангелок з ріжками• 30 апреля в 16:09
Ответ дляБарвіночка
Ну это не правило, а так...
Всегда в детстве мечтала сесть на шпагат, мама категорически присекала мои попытки и говорила: порвёшь девственную плеву, потом муж скажет, что ты уже не девочка Это конец 90-х был.
Ви не сказали мамі, що вже нема чого рвати?
Ангелок з ріжками• 30 апреля в 16:10
Ответ дляПочемучечка
Нові столові сервізи з яких неможна було їсти/пити чай з тих гарних чашок. Вони стояли в серванті за склом, немов, якась виставкова експозиція. То був посуд «на потім»…
Це часто таке було
https://youtube.com/shorts/5cij3z62O1Y?is=_cAI0LUY...
Зараз все скажу• 30 апреля в 16:10
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ох, а чого ж Ви не сказали їм?
Намакушка• 30 апреля в 16:10
Ответ длякак тебе такое илон маск
у нас было дурацкое правило на какие-то великие праздники
весь день готовятся столы и весь день ничего нельзя взять, это на стол
в итоге вечером что-то съел и уже не хочешь остальное
начинаются обидки почему никто ничего не ест
Не їж бо людям не хватить😅 проходили такое
Барвіночка• 30 апреля в 16:10
Ответ дляАнгелок з ріжками
Мне тогда было лет 10) Была другая проблема - тогда я еще не знала что это такое) И вообще не понимала о чем речь)
Ангелок з ріжками• 30 апреля в 16:11
Ответ дляКиця-бриця
А я пила) Всі йшли на роботу, я тихенько діставала чашку і блюдце з сервізу і чаювала собі Потім помила і поставила на місце, щоб ніхто не здогадався.
Ось що значить, людина живе в теперішньому моменті
Тріль!• 30 апреля в 16:11
Ответ дляБроніки для Моніки
Не смішно, звісно. Завжди треба було якимось чином мучитись, але за невдоволення суворо карали.
Треба було мучитись із радісним лицем
Досі мучитись треба. Сіла з горнятком кави і книжкою - ’чого ти з дітьми не підеш не плгуляєш?’, ’ой, у тебе не прибрано, а сидиш насолоджуєшся і т.д.’
І оцінка людей за кількістю страждань: ’ой, Оля шо за людина? Пливе як гімно по течії, то їй батьки все давали, то чоловік, тепер роботу по блату знайшла круту. Ну канєєшна в неї все є, може хєрньою страждати і нігтики фарбувати, дурне й ледаче’ vs ’ой, Аня така хороша, от за що їй все це? Заробляє мало, чоловік ні риба ні м´ясо, все життя їй не везе, а така ж людина!! Не те що та Олька’ (імена і ситуації вигадані, просто приклад оцінки)
из_под_тишка• 30 апреля в 16:12
Мені мама завжди казала, коли я з друзями йшла купатися на річку, ’Втопишся, додому не приходь!! Я вже тільки в дорослому віці вдумалась і стало смішно. Іноді згадую. Мами вже нема(
Невловимий Джо• 30 апреля в 16:13
Ответ дляПочемучечка
А сейчас все эти ’драгоценности’ на мусор выносят. Отложенная жизнь

Тріль!• 30 апреля в 16:14
Ответ дляБарвіночка
О дааа
Белоручка - єто ведь ужасно, как это так не идти по самому сложному пути?
Меня ругала в конце 90х за то, что копила копейки, чтоб купить прокладки, ’вот мы всегда марлями пользовались, а ты просто не хочешь стирать’
Весняний Марафон• 30 апреля в 16:14
Ответ дляДуже чужа
в мене так само)
’коли вже ті внуки будуть, хоть би дожити’
До речі, коли прозвучала фраза про ’не переспи’, то якраз за пару днів до цього в мене і був перший секс.
Тому у відповідь я просто сказала: ’Та я вже’
Мама хлопнула в долоні і до папи: ’Боооже, Вітя, ти чув цее...’
Пхаххахаха
Ангелок з ріжками• 30 апреля в 16:14
Ответ дляБарвіночка
Зовсім дитя(( Думала, мова років про. 15. . Мама переборщувала з оберіганням
Барвіночка• 30 апреля в 16:15
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну да и с ценностью того, что не так уже и ценится)
Киця-бриця• 30 апреля в 16:16
Ответ дляБарвіночка
Нічого собі)) Розказую. Щоб помити посуд, треба було спершу погріти воду в каструлі, налити в миску, вимити, далі ополіскувати можна було холодною, тільки спершу її треба було принести з двору і налити до мойдодиру, а потім винести відро з того мойдодиру
Замороженная селедка• 30 апреля в 16:30
Ответ длякогдадеЦкие
Вот вырастешь, будешь по своим концертам ходить/ездить в походы/гулять с друзьями. Выросла. Сначала было некогда, потом не было желания, сейчас нет возможности))))
У мене так само було. Мамі не подобалися незнайомі місця і поїздки, тому ми нікуди не їздили. Для розуміння масштаба проблеми: мамина сестра жила в Мелітопольському районі десь за 30 км від моря. Я дуже хотіла на море. Але ми туди не їздили ніколи. А от до тітки в гості часто.
Зараз я ходжу на концерти, їзжу в турпоїздки, в гори. Мама інколи питає чи справді мені це подобається (типу я мазохістка якась чи їзжу щоб їй щось довести ).
Замороженная селедка• 30 апреля в 16:34
Ответ дляТріль!
Родами меня не попрекали. А вот фраза ’вот вырастешь - поймешь, как я была права’, ’вот будут свои дети - поймешь меня’. Выросла, есть дети (в отличие от мамы, более одного) - и не поняла, и не согласилась
Коли у мене зявилась дитина, я перестала розуміти маму.
До того знаходила їй виправдання.
Люблю кетчуп• 30 апреля в 16:34
Ответ дляБарвіночка
Ну это не правило, а так...
аналогично. Этот ’пиздавотизм’ слушала и я ...
хутряна володарка• 30 апреля в 16:40
Ответ дляЛижТолько
Что значит не взяли? Всех брали, только плати
Не всіх. Мене теж ні слуху ні голосу що мені там робити?
когдадеЦкие• 30 апреля в 16:47
Ответ дляМайданщица
Соседи приходили позвонить?????
Раньше телефоны были далеко не у всех, хорошо если на подъезд у пары квартир и да, ходили к соседям.
А в селах приходили к тем у кого телек был или свет на их улице, чтоб сериал посмотреть))) я даже помню, что подружка меня потащила через улицу, я там никого не знала, мы просто зашли в хату, а там человек 10 стоят и на полу сидят, соседи, Дикую Розу смотрят))))
Эт вернячОк• 30 апреля в 16:47
Ответ дляЛижТолько
Не смеюсь, но думаю нахрена меня заставляли ходить в музыкалку, там меня одна училка била по рукам, другая унижала за то, что не понимаю ее сольфеджио. Нахрена это все было, непонятно
у Вас,наверное, память классная . Говорят, музыкалка сильно это дело развивает.