Ukrainske_sonce• 19 октября 2022

Все ? Пророцтва закінчилися у місцевих відьм ?

Не пам´ятаю нік останньої. Чому ж вона не передбачила енергетичну катастрофу в Україні ?
oneself• 20 октября 2022
Энергетическая катастрофа? Вы сейчас серьезно?
Во-первых все быстро чинят, во-вторых сказали что попали в критическую инфраструктуру специально для рашистов, отключают верно, чтоб было все на виду, кроме как облегчить временно возможность починить

Велария• 20 октября 2022
Ответ дляMargonails
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3147952-5 вот эта тема
Спасибо ! Перечитала все 13 страниц этой темы, захотелось теперь прочитать книгу Фридмана
sur_sur• 20 октября 2022
https://www.facebook.com/100082869410158/videos/81...
Про кінець війни
автор Ukrainske_sonce • 20 октября 2022
Ответ дляdiamond_shop
чуеш ти, сонце рашкІнське! тікай до кураторів своїх та не вилазь, бо як у тебе Запоріжжя під рашкою, то вже не знаю це наркота чи алкоголь відрами

новий акаунт авторки створено в серпні 2022 року(
Взагалі - то я народилася в Україні , живу в Україні і нікуди їхати не збираюся. Які чотири області пу приєднав до Росії ? В запоріжську електростанцію він приєднав до Росії. В той день всі новини про це гуділи.
автор Ukrainske_sonce • 20 октября 2022
Ответ дляЖули-ули
Тут есть девочка которая видит
Иногда пишет в темах пока не выключают аноним, один раз не увидела и засветилась.
Все что говорила сбывалось.
Замечаю я её редко.
Писала, что яо не будут использовать.
Ну хз, во что-то верить нужно ж
Я теж від однієї чула , що в Україні ядерної не буде. Взагалі чула таке , що зрив буде такий сильний , що аж земля затруситься і цей зрив буде без радіації , але нам скажуть з радіацією, щоб ми випили таблетки , які нам перед цим дадуть. І це буде не на території України.
Татьяна@..• 20 октября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Удалено администрацией...
Запоріжжя дома, це ти під рашкою
автор Ukrainske_sonce • 20 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Запоріжжя дома, це ти під рашкою
Удалено администрацией...

karpenko73• 20 октября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Ну ви знаєте ... Схоже , що все йде по її сценарію. Нам не дарма влада дає натяки вчити в переходити на криптовалюту
а как мы будем пользоваться криптовалютой, если не будет электроенергии и интернета?
nonno4ka• 20 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Про кінець війни
По-моему, идеальный план
karpenko73• 20 октября 2022
Ответ дляboringmovie
я читаю тут тему зі снами у Aestas з вінниці. ото в неї інтуіція чи шо воно таке! і про дрони і про повернення харківщини і про той жахливий день у вінниці.
ссылку можете дать?
karpenko73• 20 октября 2022
Ответ дляsvetlana5754
Институт войны пишет, что у них не получится.
на область они прут из за жд сообщения скорее всего
нашим надо уничтожать узлы, которые возле границы и возле т.н. лднр
boringmovie• 20 октября 2022
Ответ дляkarpenko73
ссылку можете дать?
напишіть у пошук ’про сни’ зразу побачите
автор Ukrainske_sonce • 20 октября 2022
Ответ дляkarpenko73
Може деякий час не буде ?
Юля Неюля• 20 октября 2022
Ответ дляIvetta8
тема называлась ’хочу сказать спасибо всем, кто привился’.
автор проводила четкую связь между вакцинацией от ковида и войной со всеми последствиями вплоть до цифрового рабства и единого правительства.
конечно же, тема провисела минут 30. и фффсё.
Она там писала, что доллар исчезнет, будут электронные деньги.
Единая система во всем мире, Китай отдельно.
Война будет до 2024.
До 2023 мы почти без электричества и интернета.
СhanelKa• 20 октября 2022
Ответ дляnata.ant
Воот наверное с той теми скрин
Ні вірю, що в нас провалився план вакцинації , і тому війна у нас, і що погнали біженців на уколи
В Румунії , Молдові він теж провалився, а їх не погнали
В Данії зняли маски, нікого не колють. Біженців не чіпають, беруть на роботу без всіляких вакцин, в тому числі контактну ( ресторани, дитячі садки)
Може таки війна через орків і х .. ло ?
Павела• 20 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
Може таки війна через орків і х .. ло ?
+
Найдивовижнішу версію змови читала про те, що королева рептилоїд, що вона жива. Притулу, до речі також до них приписують через його око і через те, що він у Лондоні колись жив.
Це на повному серйозі пише астролог з інста. Її тут часто згадують.
СhanelKa• 20 октября 2022
Ответ дляПавела
+
Ого, я того не осилю читати
Мізки тоді вибухнуть
Юля Неюля• 20 октября 2022
Ответ дляoneself
Что за бред вы пишите?))
Уничтожено 30% электростанций страны за неделю.
Если продолжат обстрелы, а они их продолжат, то не будет электричества совсем
oneself• 20 октября 2022
Ответ дляЮля Неюля
Что за бред вы пишите?))
Не уничтожено, а повреждено

Qney• 20 октября 2022
ФБ - филиал советчицы
sur_sur• 20 октября 2022
Ответ дляПавела
+
А чому ж королева померла, якщо вона рептилоїд? Бо я не в курсі, скільки рептилоїди живуть))
А, таки жива))
nata.ant• 20 октября 2022
Ответ дляboringmovie
прям жду коли лорісель обьявиться!
Воон объявилась
boringmovie• 20 октября 2022
Ответ дляnata.ant
Воон объявилась
о дякую вам!!