Ёшки_Матрёшки• 20 октября 2022
Кіт став погано стрибати
Може й дивне питання, але тим не менш. Коту майже 10 років. Жодних симптомів - не кволий, грайливий, їсть добре, не кульгає. Але помітили за ним те, що він став невпевнено застрибувати, наприклад, на ліжко. Також він завжди без проблем добирався на ком.стіл, а з нього на свою лежанку на підвіконні, а тепер з цим також проблеми. Так як і на підвіконня власне. Це триває декілька місяців. Може я себе накрутила, але чи може це бути якимось симптомом? Нирки, наприклад?
Ёшки_Матрёшки
• 20 октября 2022
Ответ дляСолнечный день
Суставы,обратитесь к ветеринару.
А є якась терапія в разі цього?
Не дописала. До ветеринара в суботу записані.
Ёшки_Матрёшки
• 20 октября 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Його часом москаль не кусав?
Таких не тримаєм
Свисток ля-минор• 20 октября 2022
Котовые десять лет надо умножать на один к семи если не ошибаюсь значит ему уже семьдесят
Булькаю• 20 октября 2022
У нашего оказался инсульт, который для нас прошёл незаметно. Только спустя полгода увидели, что промахивается в прыжке и неуверенно прыгает. Нужна диагностика.
Безберлоги.ру• 20 октября 2022
Почки, ортопедия,неврология.
Все можно если не вылечить полностью,то поддержать.Возраст некритичный.Пусть осмотрит ортопед и невролог+анализы оак,бак,в идеале -узи органов брюшной полости.
Липка-прилипка• 20 октября 2022
Наш перестал прыгать, когда начались проблемы с почками. Только по полу ходил, даже на кровать не запрыгивал.
Ёшки_Матрёшки
• 20 октября 2022
Дякую за відповіді. Треба було не слухати чоловіка і одразу везти до ветеринара 🥺