Отвечаю всем• 20 октября 2022
20 октября. Ну что, война во время тревоги закончится или после?
Что там адвокат из ток-тока говорит?
victory20142013• 20 октября 2022
Ответ дляЯни
Запорожская область, идут сильные обстрелы, всем пофигу. В Орехове уже нет света и вышки сбиты, нет связи. Людям прямо говорят валить с города, что никто отбивать и чинить не будет. Только зачем было столько пафоса про освободим и оттесним.
Гуляйполе аналогично, электричества нет с 2 марта, соответственно, и воды, газа - с начала лета. Вчера по двум школам выпустили С 300 - одну просто уничтожили. Живого места не осталось. Але ! Махновці вистоять ! і переможуть!
Женщина_в_лосинах• 20 октября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Родной город даже не планируют защищать дальше. Я не ожидала такого. По всем каналам трубят о наступлениях и победах, а у меня дома люди ждут, чтобы этих тварей оттеснили и обстрелы прекратились и ничего. Может, я не права, просто это длится с весны и я не понимаю, почему никому нет дела. Полгода нет газа, теперь нет света и связи. Где же эти успехи, о которых говорят?
оттеснят! вон от Харькова как отогнали. И хоть заявленная дальность всяких рсзо и артиллерии высокая, но по факту она меньше. И уже месяц в город ничего не летит, только ракеты
Liliana12345• 20 октября 2022
Ответ дляЯни
Люди готовы терпеть, но есть же оружие отбить и оттеснить немного дальше. Или нет?
Есть. В столице все. Там же люди.
У Республіканській партії США, за кілька тижнів до проміжних виборів, після яких партія може отримати контроль над Палатою представників, є розбіжності щодо того, як довго слід надавати американську допомогу Україні.
Про це повідомило видання POLITICO з посиланням на слова представника Ради національної безпеки США, передають Українські новини.
Зокрема, лідер меншості Кевін Маккарті, який ймовірно стане спікером Палати представників від Республіканської партії наступного року, попередив цього тижня, що він скоротить фінансування США для боротьби України проти Росії. Це був не перший сигнал для адміністрації Байдена про те, що республіканські законодавці обережно ставляться до тривалої фінансової підтримки Києва.
Водночас для багатьох у Конгресі, включаючи деяких республіканців, коментарі Маккарті лише посилили нагальну необхідність прийняття пакету допомоги Україні у грудні, перш ніж республіканець, ймовірно, візьме кермо влади в Палаті представників.-там длинная статья в наших областных новостях...
Ответ дляil-mari
Видання politico то рашистське іпсо в Америці.
Ответ дляolena38
Ну хто міг повірити якійсь тьоті з тік току? В тяжкі часи завжди плодяться усілякі шарлатани,що заробляють на ситуації. Вспомніть Чумака з заряженою водою,Кашпіровського з його ’чудесними исцелениями’ і іншу шушеру,якої тоді було валом по всій країні...
Так так,зараз стільки повилазило отих гадалок,що на картах таро передбачають,так вони спочатку всі пабліки перечитують в телеграмі,а потім роблять свої передбачення ,так смішно...
Cocomamzel• 20 октября 2022
Какая-то притркшенная мадам
Но больше советчицы расстраивают этой своей верой в сказку
Natalia505• 20 октября 2022
Війна не закінчиться ні зараз, ні завтра, ні через місяць. Дату вам ніхто, ніколи не скаже. Будь яка спроба назвати дату брехня.
Natalia505• 20 октября 2022
Ответ дляIrinaina
Нісенітниця - це коли паляницями з полуницями торгують у крамниці біля Укрзалізниці за криницею.
А це - це просто брехня
Ой клас.