Вчора слухала Жданова. Він каже що з великою вірогідністю таргани полізуть до нас після листопада.
Але якщо раніше 24.02 шло військо 40 тис, то зараз там збирають угруповування на 120 тис.
Зі столиці кавунів русаки хочуть зробити Алепо. Ще можуть підірвати Каховську ГЕС - щоб затопило території.
Іран поставляє мопеди та нові безпілотники русакам.
Там ще й Уганда працює з підорашою. Ще й чорношкірих нам не вистачало...
Не видно кінця. Зима буде важкою для нас всіх. Не відомо чи буде світло й газ.
Європа починає втомлюватись. Вже виділяють кошти нам, щоб будувати тимчасове житло в Україні (щоб було менше біженців в Європі).
Нервово якось.
golublexa3• 20 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Слухайте Буданова)
Обожаю его, это моя валерьянка, Арестович просто отдыхает.
Ответ дляgolublexa3
Ніколи його не слухала, окрім новин, про те, де він сказав війна буде до квітня 23.
Ответ дляneortoju
Все нормально, сегодняшний все закончится) юристка сказала
Доречі, я її не слухала, але теми тут бачила. Подивимось)
AmOrE PoIsOn• 20 октября 2022
Ответ дляneortoju
А де її подивитися?
йогоквіточка• 20 октября 2022
автор я рака боюсь от курева.и вон пишут астероид опять летит с космоса.жру шоколадку последнюю и завтра на голодовку -разжирела страшно.а вы не переживайте-все будет хорошо.
felina.nat• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
То вибачаюсь. Крайній випадок не настав, бо я в центральній Україні, а не біля кордону живу, мої і чоловікові батьки теж. В війну ми переїхали на 2 місяці в село до батьків, перечекати і повернулися до себе додому.
Влітку зробили чоловікови батькам дровяне отоплення в будинку.
Шукайте шлях не нервувати забагато. Звісно, у нас у всіх є чого нервувати, але й паніка, й тривале нервування забирає в нас сили, які ще стануть у нагоді.
golublexa3• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Он и сейчас считает до начала лета.
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
фото
Дякую, послухаю його. Я зараз на першій картинці)
НамСвоюРобити• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Хочу заспокоїтись, послухати інші думки.
Послухайте того ж Жданова напередодні повномасштабки і зробіть висновок, чи варто йому довіряти у глобальних, а не вузькопрофільних питаннях.
Вероника-2014• 20 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Вот такая вот херня, да. Беда печаль. Мы все умрем
Только кто-то раньше, кто-то позже, кто-то своей, а кто-то не своей смертью
Ответ дляйогоквіточка
Я с вами😂 та же история с куревом и разжирением. А астероид вроде уже пролетел
Теодор Бастард• 20 октября 2022
Ответ дляВероника-2014
И шо?
golublexa3• 20 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Близкий друг служил с родным братом Залужного. Сказал слушать Буданова)))
Он является официальным источником, в отличии от Жданова.
Вероника-2014• 20 октября 2022
Ответ дляirina _d
Тогда пельмени идите лепить)
Пельмени не желательно, хоть они и китайские
karpenko73• 20 октября 2022
а я стесняюсь спросить, как в Уганде с зимой?
что они смогут у нас воевать?
Вероника-2014• 20 октября 2022
Ответ дляFany
Уганда?
В смысле уганда?
Я блядь должна боятся еще и уганду???
В смысле уганда?
Я блядь должна боятся еще и уганду???
Не, это уже перебор
Ответ дляKetia
Посмотрите Жданова, что он говорил перед началом войны. Про вероятность начала войны. Я сначала верила ему. А потом увидела эти видео - и разочаровалась, так себе он военный аналитик.
А ще він казав, що головне - це битва за Донбас: хто виграє битву за Донбас, той і виграє війну. Ну і де це правда? Основні події будуть відбуватися на півдні. І саме південь путіну потрібен найбільше - море, сухопутний коридор. Жданова я давно не слухаю.
ksunuyabelaya• 20 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
А что он говорил?
Что войны не будет?
TheTarotReader• 20 октября 2022
Больше всех нервничают жители городов, которые не находятся под постоянным обстрелом. Парадокс жизни. Парадокс войны.