Krasotka-d9fd• 20 октября 2022

Нервую по ситуації в країні

Вчора слухала Жданова. Він каже що з великою вірогідністю таргани полізуть до нас після листопада.
Але якщо раніше 24.02 шло військо 40 тис, то зараз там збирають угруповування на 120 тис.
Зі столиці кавунів русаки хочуть зробити Алепо. Ще можуть підірвати Каховську ГЕС - щоб затопило території.
Іран поставляє мопеди та нові безпілотники русакам.
Там ще й Уганда працює з підорашою. Ще й чорношкірих нам не вистачало...
Не видно кінця. Зима буде важкою для нас всіх. Не відомо чи буде світло й газ.
Європа починає втомлюватись. Вже виділяють кошти нам, щоб будувати тимчасове житло в Україні (щоб було менше біженців в Європі).
Нервово якось.
golublexa3• 20 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Слухайте Буданова)
Обожаю его, это моя валерьянка, Арестович просто отдыхает.

Zelenkа• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Вчора ввечері зварила)
Ліпіть вареники) І вимикайте новини, робіть дні інфо-тиші.
irina _d• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Вчора ввечері зварила)
Тогда пельмени идите лепить)
автор Krasotka-d9fd • 20 октября 2022
Ответ дляgolublexa3
Ніколи його не слухала, окрім новин, про те, де він сказав війна буде до квітня 23.
neortoju• 20 октября 2022
Все нормально, сегодняшний все закончится) юристка сказала
автор Krasotka-d9fd • 20 октября 2022
Ответ дляneortoju
Доречі, я її не слухала, але теми тут бачила. Подивимось)
AmOrE PoIsOn• 20 октября 2022
Ответ дляneortoju
А де її подивитися?
йогоквіточка• 20 октября 2022
автор я рака боюсь от курева.и вон пишут астероид опять летит с космоса.жру шоколадку последнюю и завтра на голодовку -разжирела страшно.а вы не переживайте-все будет хорошо.
neortoju• 20 октября 2022
Ответ дляAmOrE PoIsOn
А де її подивитися?
Не могу найти её канал, может удалилась, только вчерашнее видео на некоторых каналах крутят

Ketia• 20 октября 2022
Посмотрите Жданова, что он говорил перед началом войны. Про вероятность начала войны. Я сначала верила ему. А потом увидела эти видео - и разочаровалась, так себе он военный аналитик.
felina.nat• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
То вибачаюсь. Крайній випадок не настав, бо я в центральній Україні, а не біля кордону живу, мої і чоловікові батьки теж. В війну ми переїхали на 2 місяці в село до батьків, перечекати і повернулися до себе додому.
Влітку зробили чоловікови батькам дровяне отоплення в будинку.
Шукайте шлях не нервувати забагато. Звісно, у нас у всіх є чого нервувати, але й паніка, й тривале нервування забирає в нас сили, які ще стануть у нагоді.
golublexa3• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Он и сейчас считает до начала лета.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 октября 2022
автор Krasotka-d9fd • 20 октября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
фото
Дякую, послухаю його. Я зараз на першій картинці)
НамСвоюРобити• 20 октября 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Хочу заспокоїтись, послухати інші думки.
Послухайте того ж Жданова напередодні повномасштабки і зробіть висновок, чи варто йому довіряти у глобальних, а не вузькопрофільних питаннях.
Вероника-2014• 20 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Вот такая вот херня, да. Беда печаль. Мы все умрем
Только кто-то раньше, кто-то позже, кто-то своей, а кто-то не своей смертью
SaBllya• 20 октября 2022
Ответ дляйогоквіточка
Я с вами😂 та же история с куревом и разжирением. А астероид вроде уже пролетел
SaBllya• 20 октября 2022
Ответ дляgolublexa3
Близкий друг служил с родным братом Залужного. Сказал слушать Буданова)))
Теодор Бастард• 20 октября 2022
Ответ дляВероника-2014
И шо?

golublexa3• 20 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Он является официальным источником, в отличии от Жданова.
Вероника-2014• 20 октября 2022
Ответ дляirina _d
Тогда пельмени идите лепить)
Пельмени не желательно, хоть они и китайские
irina _d• 20 октября 2022
Ответ дляВероника-2014
Ну, тогда ведро голубцов накрутить)
Я просто имела ввиду долгое занятие на кухне без заглядывания в телефон)
karpenko73• 20 октября 2022
а я стесняюсь спросить, как в Уганде с зимой?
что они смогут у нас воевать?
Fany• 20 октября 2022
Уганда?
В смысле уганда?
Я блядь должна боятся еще и уганду???
Вероника-2014• 20 октября 2022
Ответ дляFany
Уганда?
В смысле уганда?
Я блядь должна боятся еще и уганду???
Не, это уже перебор
Павела• 20 октября 2022
Мій стан останні 8 місяців ’нервую’ важко назвати. Морально - це треш повний. Бідна Україна, бідні українці.
Olgusya• 20 октября 2022
Ответ дляKetia
А ще він казав, що головне - це битва за Донбас: хто виграє битву за Донбас, той і виграє війну. Ну і де це правда? Основні події будуть відбуватися на півдні. І саме південь путіну потрібен найбільше - море, сухопутний коридор. Жданова я давно не слухаю.
LynnSpark• 20 октября 2022
Це той Жданов, шо 100% говорив, що буде загострення до дня Незалежності? Рідко його слухаю, впевнена, що і раніше було таке, що він помилявся, як і інші аналітики. Послухали чужу думку, та вже зробіть собі галочку на пам´ять, що може й буде так, як кажуть, а може і ні.
ksunuyabelaya• 20 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
А что он говорил?
Что войны не будет?
TheTarotReader• 20 октября 2022
Больше всех нервничают жители городов, которые не находятся под постоянным обстрелом. Парадокс жизни. Парадокс войны.