долой_лама• 20 октября 2022

Порадниці напали. Керувалася я цією табличкою, а не яку фігню б дати

З чим з цього меню ви не згодні? І який тоді має бути правильний раціон, щоб не «пучило»?
ТочноБудет• 20 октября 2022
Якщо пучить, то бобові та дуже солодкі фрукти потрібно виключити. Немає кисломолочних продуктів

Kristal2013• 20 октября 2022
У вас кроме этой таблички другой информации по питанию ребенка нет?
Онанимный пользыватель• 20 октября 2022
Та перестаньте - кожна мама сама краще знає, чим годувати свою дитину: Ви ж не втілите в життя усі поради, дані Вам тут) Це таблиця з групи ФБ про прикорм. Особисто я згодна з нею в цілому, але вона там здається розміщена як приклад що давати дитині з 6 місяців. То забагато як на мене - це для старших дітей) Мій досвід такий)
Зефирная попка• 20 октября 2022
В четверг я бы взлетала вместе с унитазом на этом ’меню’
Сигарный шланг• 20 октября 2022
Ось так треба)
І нічого не пучитиме)
Зефирная попка• 20 октября 2022
Ответ дляТочноБудет
+100
Liliana12345• 20 октября 2022
От бідося))

АфродитаПетровна• 20 октября 2022
У вас так много свободного времени?
ХдеЯсь?• 20 октября 2022
А что, нормальное питание уже отменили?
Лама_мама• 20 октября 2022
Ответ дляЗефирная попка
А что вас сильно пучит?
Посмотрела, ничего особого
Зефирная попка• 20 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
А что вас сильно пучит?
Посмотрела, ничего особого
От бобовых - да, есть такое дело.
+ от капусты в любом виде.
А это ещё и меню для ребенка...не хватает только грибов нафигачить туда.
Ну и фрукты тоже разные, нужно убирать те, что провоцируют повышенное газообразование.
автор долой_лама • 20 октября 2022
Ответ дляKristal2013
Ні, нема. Підкажете де можна взяти?
Чучело-Мяучело• 20 октября 2022
Автору , а є така табличка, коли і скільки саме какати?
автор долой_лама • 20 октября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
А что, нормальное питание уже отменили?
Нормальне це яке? Тут всі критикують, а поради ніхто не дає
Kristal2013• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама
Вы как питаетесь?
автор долой_лама • 20 октября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Так, раз на 6 днів норма для дітей до року
Чучело-Мяучело• 20 октября 2022
Дивлячись на 1/4 тарілки білок, думаю що пісня ’ Піду я у садочок, наїмся черв´ячків’
набуває нового змісту
автор долой_лама • 20 октября 2022
Ответ дляKristal2013
Вы как питаетесь?
Жареної їжею. Переважно картопля з м’ясом. Тому не зовсім знаю і розумію як правильно харчуватися
Чучело-Мяучело• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама
Прошу розклад погодинно з описом дози, консистенції і запаху.
Інакше незачет.

ХдеЯсь?• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама
Каким все люди в Украине питаются.
Или вы из Зимбабве?
Kristal2013• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама

Дитятке сколько?
Kristal2013• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама
Простите, какунять раз на 6 дней?
Балаболка• 20 октября 2022
Думаю, вам нужно прогуляться к педиатру за табличкой питания детей до года.
автор долой_лама • 20 октября 2022
Ответ дляKristal2013

Дитятке сколько?
Це я їм жарене. Ви спитали про моє харчування. Дитині все відварюю. Якщо немає порад - проходьте
автор долой_лама • 20 октября 2022
Ответ дляБалаболка
Нам не дають( кажуть, зараз все в гуглі
Летала_НаМетле• 20 октября 2022
Авторе, ви знайшли де запитувати. Так, зараз інший підхід до введення прикорму. Багатьом тутешнім дівчатам незнайомий, а коли ознайомляться - все іде в розріз з тим, що вони знають. Тому й кепкують. Для більшості - це спосіб знецінити вас і похвалити себе.
От і все.
Мені теж не все до вподоби у тій групі, я теж інколи кепкую з якихось дурниць, які там знайду. Але в цілому новий підхід до прикорму мені видається логічним і зрозумілим.
автор долой_лама • 20 октября 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
От і все.
А як ви складаєте меню? Я молода мама і зовсім не розумію що і як….
Kristal2013• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама
При чем вы ? Для каждого возраста свое меню.
Чучело-Мяучело• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама
А,як швидше припре, що тоді? То ж не за графіком .
Летала_НаМетле• 20 октября 2022
Ответ длядолой_лама
Я не складаю меню. Складати меню - це якраз те з чого я кепкую.
Поряд з тим ярозумію, що інколи молодим мам потрібна опора і такою опорою є те, що вони можуть контролювати. Наприклад меню.
Просто почитайте групу, вдихніть-видихніть і дайте собі спокій. Не заморочуйтеся аж так сильно. Як на мене - це найважливіше і найправильніше у сучасному підході.