От глянула карту тривог.Сьогодні після вранішньої повномаштабної тривоги більше ніде до цього часу по всій Україні тривог не було.Навіть в тривожних областях.
Блін,якесь не пособі затишшя цілий день скрізь.
Да,хотілось би повірити тій юрисці,може це перемога,сьогодні 20го,але смішно.Тай тиша така цілий день лякає.
Не нагнітаю,просто нервую щось як ніколи,давайте просто поспілкуємось.
Ukraine my home• 20 октября 2022
Нажаль ще не вечір,зараз почнуть кошмарити тварі ,улюблений час 23-01
Ukraine my home• 20 октября 2022
Ответ дляГалагошка
А мені сумно і важко без світла з 16 годин
Як подумаю,що тепер так буде в системі.
Розумію,що хлопцям на передовій важче, війна в країні. Але ось так по 4 години, а якісь дні і по 8 годин без світла - якось так сумно і безперспективно.... Нагребло...
Як подумаю,що тепер так буде в системі.
Зараз немає?
Ответ дляГалагошка
Як подумаю,що тепер так буде в системі.
А ми цього терпіти не будем, що вони натворили, і їм накостиляєм. Все буде добре, ось побачите.
brenda2305• 20 октября 2022
Ответ дляГалагошка
Як подумаю,що тепер так буде в системі.
В мене сьогодні такий же настрій. І також з 16 без світла….
Треба, напевно, вина налити собі
Ukraine my home• 20 октября 2022
Ответ длямилана1
от цього і боюсь,хоча сама в паніку не впадаю,але багато знайомих вже с ПА і для них тривоги і не дай Боже вибухи це просто мінус пару років життя
Жах,що ще додати,але ми маємо витримати.
Елиссавета• 20 октября 2022
Ответ дляYana_pl
Коли вже введуть статтю за їхні пророцтва?отіх юристок і хомутовських вже пора притягти за брехню.
Хомутовська іноді вгадує.