Херсон це Україна• 20 октября 2022

Як здати квартиру в ´убитому´ стані?

Квартира в недбалому стані: старі обдерті вікна, підлога, стіни теж обдерті. Тільки сантехніка нормальна. Максимум - можуть замінити двері.
Київ, м. Васильківська.
Пенсіонерам дісталась від родички,в них немає ні фізичних, ні матеріальних ресурсів на хоча б такий-сякий ремонт. Але й платити компослуги не зможуть самі.
Чи є якісь варіанти?
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я мала на увазі, що не зможу допомогти, максимум на двері і найдешевші шпалери та лінолеум, можу позичити.
Нічого не треба робити. Люди самі наведуть лад. Робите фото, ставите адекватну ціну + комунальні, і на олх.

Мальчун-задирун• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Зараз і найдешевші двері -золоті,враховуючи,що це не 1 двері треба поставити.
А витримають такі двері недовго.То краще взагалі не ставити нові .
автор Херсон це Україна • 20 октября 2022
Ответ дляБабайко
Укласти обов´язково договір і вони роблять ремонт косметичний і простий. У нас так сусід здав. Квартиранти лялечку зробили.
З рієлтором? Живуть поряд, зможуть показати, але всі ці питання обговорити та закріпити на папері без агента ніяк?
Ответ дляТихомандражная
Сдайте переселенцам за коммуналку, если люди рукастые и хозяйственные, они и порядок наведут немного
Це ж треба знайти таких
Пончик Солнечный• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Автор, немає сенсу. Такі квартири здають дешевше і не мають з ними клопоту, бо немає за що переживати.
Якщо зробити навіть косметичний ремонт це сильно не підвищить ціну, а клопоту багато
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Краще через рієлтора. Тим більше, вони вперше. Відсіється певний % халявщиків.
Тихомандражная• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Це ж треба знайти таких
Язык до Киева доведёт)
Бабайко• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
З квартирантами договір. Причому тут агент? Укладається договір з власником і орендарем
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вполне возможно.
Но больше шансов на маргиналов попасть.
Нормальные люди вряд ли захотят в гадюшню ехать жить.
Потому желательно, чтобы квартира не производила уж совсем гнетущего впечатления.
Многое модно сделать своими руками в плане стен и окон.
Неделя времени.
Потому я всегда за то, чтобы посильно привести в приличное состояние.
Може є бригади, які візьмуться косметичний ремонт робити? Бо всі тільки намагаються їх ´розвести´ на більший об´єм роботи. Щоб і стіни обдирати, і паркет видовбувати і заново заливати підлогу, і проводку міняти, хоча знайомий електрик тестував проводку, вона в порядку

Ждушечка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Знайдуться бажаючі, як думаєте?
Знайдуться, не хвилюйтесь. Ми коли купляли квартиру, то такого надивились...
Бронетапок• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
риелтор будет от квартирантов.
5 тыс и не уступать.
договор можете вычитать сами,щас всё доступно ,любые средства связи,но обычно риелтор договор составляет не в пользу хозяев.
не ведитесь на строителей.
это страх и ужас.
предоплата и залог обязательно.
Чтооооооооооо?• 20 октября 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Жидкие обои особых навыков не требуют, что наклеить.
Я на даче сама за 2 дня комнату всю намазала.
Окна покрасить тоже несложно.
Может, вы можете помочь немного благоустроить?
Ой,они геморойные....проще обычные поклеить
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Автор, такі квартири здаються як є, ніяких умов щодо ремонту - це дуже геморно і ви ніяк не заставите чужих людей робити ремонт. Просто поставити адекватну ціну. Наприклад, 5 тис+ комун, торг.
Договір рієлтор складе. Власники лише підпишуть. Платить комісію все рівно орендатор.
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Це дорого і не вигідно.
Бронетапок• 20 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
а скажите,хоть в двух словах.
собралась ими оклеить стены,конечно же в съемной кв.
Ответ дляПупс
Мы такую снимаем уже 8 лет:
Балкон старый не застеклен.
Двери старые, с них дует.
Окна старые деревянные, одинарные рамы.
Батареи и трубы ещё чугун.
Бойлера не было, сами покупали и вешали.
Ремонта не было с момента сдачи дома (70-е годы).
Сдавалась без мебели и техники.
У нас свой холодильник, стиралка и все остальное.
Зато хозяев на видели 8 лет, они знают, что убивать нечего тут.
Кота - пожалуйста!
Ребенок маленький - пожалуйста.
И так много кто сдает
Свої плюси)
Ми так знімали з подругою, тільки поклеїли нові шпалери, завезли симпатичні меблі, послали килимок на обдертий лінолеум, навіть люстру повісили. І оп - нам підняли оренду
Ответ дляОдинРазНадетое
Мы живём с родителями потому что бедные, киевляни , я бы в гадюшню переехала главное отдельно, мы не маргиналы без выходных привычек, но есть коты
Стан нежилий, ви б привели до ладу?
Ждушечка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ви тоц косметичнтй ремонт 2 чи 3 поки ’відбивати’ будете. Здавайте як є
И_В_офигительных_штанах• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Знайдуться бажаючі, як думаєте?
Ні ,не потрібно за комунальні. Також не потрібно здавати за рахунок покращення стану. Бачила я таке. Господар не брав гроші ,а арендатор зобов‘язався поклеїти оббої. Залишилась все ,як і було. Беріть ринкову ціну у тому стані як є. Піднакопите гроші і покращите стан.

Заюшка_хозяюшка• 20 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Для меня нет.
Это ж нужно очень ровно все делать, не для моей криворукости.
А здесь налепил тонкий слой и отлично. Где-то повредились, испачкались и т.д., размочил участок и исправил.
Идеально для меня.
Уже 2 зимы в неотапливаемом доме пережили и норм.
Ответ дляМальчун-задирун
Там навіть замок уже нема куди врізати. Нинішній на рівні 150 см стоїть. Жила людина з деменцією
Ответ дляПродавец овец
Старую мебель викинуть, на олх рости даром все и мебель не плохую можно купить
Інколи не тільки купити ,але і безкоштовно віддають ха самовивіз
Сиамская сороконожка• 20 октября 2022
Поселяют переселенцев за минимальную оплату+компенсация от государства. Как вариант.
Ответ дляБабайко
У нотаріуса? Чи просто щось на кшталт усного договору?
Заюшка_хозяюшка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Найдите одного мастера, просто мастерового человека.
Нечем там бригаде заниматься для лёгкой косметики.
Альвина Т.• 20 октября 2022
Ответ дляБронетапок
вот так как есть и сдавать.тысяч за 5 возьмут если возле метро.
не все такие господа,как здесь.
люди нуждаются в недорогом жилье.
делайте реальные фото,с номером на самом фото и сдадите.
Каких 5000?!
За комуналку и спасибо!
Сиамская сороконожка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Це ж треба знайти таких
А что искать? Узнать где принимают прибывших и уведомить, что есть квартира.
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую, там майже нема меблів. Винести меблі теж доведеться просити квартирантів
Запам‘ятайте ,ніколи нічого не просіть квартирантів. Боком (дорожче) часто все виходить.Все робіть самі.
Творю чудеса• 20 октября 2022
здати за ринковою ціною хламу, за рік назбирати гроші на вікна, замінити, потім ще рік - косметика на стіни, і так кожного року щось покращувати.
Ответ дляЖдушечка
Продати легше, бо люди ремонт для себе робитимуть. А квартиранти теж не особо можуть довіряти. Я вище свій досвід аренди описала.
Або знаєте як буває, зроблять ремонт, а почнуть гулянки влаштовувати, сусіди жалітимуться, доведеться виселяти - а не можна, бо їхній ремонт не відбився їм.