Херсон це Україна• 20 октября 2022
Як здати квартиру в ´убитому´ стані?
Квартира в недбалому стані: старі обдерті вікна, підлога, стіни теж обдерті. Тільки сантехніка нормальна. Максимум - можуть замінити двері.
Київ, м. Васильківська.
Пенсіонерам дісталась від родички,в них немає ні фізичних, ні матеріальних ресурсів на хоча б такий-сякий ремонт. Але й платити компослуги не зможуть самі.
Чи є якісь варіанти?
Київ, м. Васильківська.
Чи є якісь варіанти?
Херсон це Україна
• 20 октября 2022
Ответ дляБронетапок
риелтор будет от квартирантов.
5 тыс и не уступать.
договор можете вычитать сами,щас всё доступно ,любые средства связи,но обычно риелтор договор составляет не в пользу хозяев.
не ведитесь на строителей.
это страх и ужас.
предоплата и залог обязательно.
5 тыс и не уступать.
не ведитесь на строителей.
это страх и ужас.
предоплата и залог обязательно.
Дякую вам
Сиренькая• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Знайдуться бажаючі, як думаєте?
Я такую снимаю за 3500+коммуналка
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
У нотаріуса? Чи просто щось на кшталт усного договору?
На папері. Договір про оренду житла не потребує нотаріального завірення.
Херсон це Україна
• 20 октября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Поселяют переселенцев за минимальную оплату+компенсация от государства. Как вариант.
Можна і так, дякую
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляАльвина Т.
Каких 5000?!
За комуналку и спасибо!
Ви скільки квартир здаєте за комуналку?
Да Щас же• 20 октября 2022
Автор, спасибо, актуальная тема. Думаю про сдачу квартиры в Харькове. Комната нормальная, но кухня и туалет очень требуют ремонта. Есть плюсы, есть минусы. Сама бы я такую квартиру не сняла, но комуналку в двух квартирах оплачивать дорого. Почитаю вашу тему.
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Можна і так, дякую
Щоб отримувати ту компенчацію, там треба щомісячно звіт надавати державі, не допускати боргу...т.п.
Бабайко• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
У нотаріуса якщо більше 3 років оренда. Простий письмовий договір без нотаріуса. Можете усно але там як буде. Щоб не було так що безкоштовно живуть. Можете знайти людей на таку квартиру, а потім домовлятися щоб вони щось робили або здавати як є.
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляДа Щас же
Це тому, що ми всіх по собі рівняємо. А всі люди різні, у всіх різні обставини, пріорітети, можливості...
Да Щас же• 20 октября 2022
Ответ дляНе служанка
Так, ви праві, але ж хочется людям надати комфортні умови, як для себе, щоб сумління не мучило.
Херсон це Україна
• 20 октября 2022
Ответ дляБабайко
Можуть домовитись, що протягом 3 місяців зроблять певний ремонт, а по факту і половини не виконають. А з другого боку, їм же там комфортніше буде, якщо робитимуть.
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляДа Щас же
Якщо є можливість, звичайно, створюйте. Але довго відбивати будете. Я не в курсі цін в Харкові, але, думаю, що зараз ви дорого там не здасте(
Можливо, ви не обмежені в фінансах, а сума оренди вам не важлива.
Тому визначтесь, для чого ви здаєте квартиру.
Пушап Ми• 20 октября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Вы стоимость окон знаете? Это никому не интересно
От да, до речі. Знайома ось міняла одне, обійшлося в 9тис. А там на кухні одне+велике на всю кімнату+балкон. А я здаю за 3тис. Звичайно, мені нецікаво міняти там вікназа рахунок квартплати. Я того і здаю за смішну ціну, що не маю змоги вкладатися в ту квартиру.
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Автор, якщо квартиранти захочуть, то й самі зроблять. Головне не підв´язувати це в договорі до суми оренди.
Просто нехай здають як є. А квартиранти вже нехай самі вирішують, чи будуть вони там щось робити чи ні.
Да Щас же• 20 октября 2022
Ответ дляНе служанка
Ой, я дуже обмежена, майже на нулі, але борги не хочу копити за квартплату. То й думаю за комунальні здати, це десь 2 тисячі взимку буде, та може хоч 500 грн на ліки дитині. Але треба дивитись, як діло піде. Така погана ситуація, не знаєш, куди бігти якщо що. Дякую за відповідь, буду думати, як ліпше. Поки стоїть пуста, а я плачу за дві, як олігарх.
МеняАЖтрусит• 20 октября 2022
Поставьте невысокую цену и укажите, что можно с домашними любимцами. Снимут без проблем, на каждый товар свой покупатель. Я с животными и сейчас нахожусь в поиске, но в нужной мне локации либо нельзя с ними, либо свежие ремонты плюс бешеные цены.
Не служанка• 20 октября 2022
Ответ дляДа Щас же
Ви подивіться на сайтах, за скільки такі квартири здають, в такому приблизно стані. І ставте максимально можливу ціну. Якщо немає дзвінків - трішки знижуйте ціну...
Бажаю вам успіху та адекватних квартирантів.
Бабайко• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Так оплату при заселенні по любому. Хай нижче від звичайних цін але не за комуналку. Знайдуться , які, наприклад будуть знімати за 3000 і клеїти шпалери, поміняти лінолеум і тд
Зоркая Зорро• 20 октября 2022
Я 2 роки жила в обдертій квартирі, в якій ремонт робили ще коли будинок здався в експлуатацію десь в 85 році, а жила я там тому що не було змоги винаймати щось краще. Коли я зїжджала то бажаючих заселитись було дуже багато) З техніки побутової була газ плита і холодильник не працюючий) Меблів було валом, шкафа нормального не було, но зато сервантів зо 3 штуки, всі різні, і диванів декілька, таке враження що власниця заставила ту квартиру тими сервантами і диванами засцяними аби здавалось що меблів багато, а винаймали до мене ту квартиру мабуть проститутки, або якийсь притон там був, бо за тими сервантами коли я заїхала і прибирала то сотні використаних презервативів валялось) Так що в такі скрутні часи за розумну ціну можна здати і сарай.
Точный сантиметр• 20 октября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Мы живём с родителями потому что бедные, киевляни , я бы в гадюшню переехала главное отдельно, мы не маргиналы без выходных привычек, но есть коты
Так вот шанс. Договаривайтесь с автором
Да Щас же• 20 октября 2022
Ответ дляНе служанка
Дякую! Читаю, які квартири дівчата винаймали, то моя ще цукерочка буде у порівнянні. Хай буде мир та ми будемо жити у своїх домівках!
Малая еще та• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Прямо мовчки?))
Вымыть то, что есть.
Окультурить по возможности: текстиль, уют придать, продумать расстановку и чем-то дополнить (насколько есть возможность) и в путь. На каждую цену есть свои желающие.. недавно я так сдавала квартиру не свою, попросили... пришлось потратить время и придать жилой вид. Сдалась.
Малая еще та• 20 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
Старую мебель викинуть, на олх рости даром все и мебель не плохую можно купить
только часто с тараканами и не только.. знаю, знаю случаи.. тут надо быть острожным. Подержать мебель на холоде (лучше на морозе)
Малая еще та• 20 октября 2022
Ответ дляТихомандражная
Сдайте переселенцам за коммуналку, если люди рукастые и хозяйственные, они и порядок наведут немного
Рукастых сейчас крайне мало.. многие лампочку сами вкрутить не могут... я реально
Малая еще та• 20 октября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Народ фантазирует.. это ж так легко:
- поставьте окна
- купите мебель
- сделайте ремонт
Одним махом и за счет аренды.. народ видать не в теме цен...
- поставьте окна
- купите мебель
- сделайте ремонт
Тихомандражная• 20 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Согласна, но может повезёт. Во всяком случае, хуже чем есть уже не сделают. Просто не надо давать понять, что раз квартира убитая, то можно и небрежно относится к чужому имуществу
Малая еще та• 20 октября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
КОмпенсация кому от государства?
Отблеск мысли• 20 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Сдавайте просто как есть,без условий
Херсон це Україна
• 20 октября 2022
Дякую всім за відповіді! Залишилось знайти того, хто зробить максимально інформативні фото і розмістить оголошення. Чи може все-таки рієлтора
Обижулька• 21 октября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро