I_dyshka• 20 октября 2022

Так в что юристка? Молчит сегодня?

Veronika_100k• 20 октября 2022
У неё очень много важных дел 🤐
Ollka• 20 октября 2022
Тоже интересно.
Думала вечером темы о ней будут одна за другой
Loredana17• 20 октября 2022
Ще у неї є 42 хвилини.
Пандора• 20 октября 2022
Чекаємо
Конкордія• 20 октября 2022
Кажуть що каже що тепер 2-3 дні, ось-ось, але є ще 40 хвилин до 21-го)
Anastasia_z_Sil• 20 октября 2022
а шо ей говорить? я надеюсь что кстати все вот этих ’провидцев’, которые датами играться любят, кто-то записывает хотя бы в заметки, чтоб потом после войны, когда они вылезут после небольшой паузы, не нарваться на них и не поверить
@ альонка@• 20 октября 2022
Зараз я замість неї)))
Пророцтва Ванги
Вторгнення на Землю прибульців

Звучить як фантастика, але життя вчить нас не дивуватися взагалі нічому. Провидиця давним-давно дала прогноз, що на початку 2023 року зміниться орбіта Землі, а перед цим, наприкінці 2022, до нас нібито завітають прибульці. Позаземні істоти відправлять на планету астероїд і результат «зустрічі», мовляв, буде жахливим.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/tri-proroctva-znameni...
Не знаю чи реготати чи плакати...
Що взагалі відбувається?
Ukraine my home• 20 октября 2022
Ответ дляКонкордія
Арестович на мінімалках
Конкордія• 20 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Арестович на мінімалках
Судячи з того, що поки не пахне на жаль перемогою, то сплагіатить вона його коронні 2-3 тижні певно)
Клариссимо• 20 октября 2022
Та вроде её аккаунт в блоке. Слышала такую версию в тиктоке.
Madame S• 20 октября 2022
Ответ для@ альонка@
Зараз я замість неї)))
Пророцтва Ванги
Вторгнення на Землю прибульців

Не знаю чи реготати чи плакати...
Що взагалі відбувається?
Бедная Ванга... Четверть века как померла, а пророчества всё генерирует и генерирует. И ведь верят
Ukraine my home• 20 октября 2022
Ответ дляКонкордія
Експериментальна теорія,так вона пояснила?
Admin• 20 октября 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3219045