культУра• 21 октября 2022

Сумка Корс за 3000 грн нова. Реально?

Я купила весною за 4000 тай те допомогла мені одна мила порадниця. Тобто без комісії баєру.
А тепер хоче подружка, просить допомогти їй.
Думаю, що 4 тисячі для неї може бути занадто.
Порадницю просити не буду, звісно.
Хіба сама з сайту їй викуплю, але то треба чекати акції.
Дівчата, хто знає, є якісь ще варіанти?
автор культУра • 21 октября 2022
Але подружка гроші тримати не дуже вміє))
До чорної п‘ятниці їх може і не бути

Швидка Настя• 21 октября 2022
Смотря какая сумка. Бывают скидки на Ансвере, плюс промокод или накопленные баллы, возможна скидка до 50% от первоначальной цены. От себя могу посоветовать научить подругу сделать покупку самостоятельно и не участвовать своими деньгами.
parele• 21 октября 2022
Ну за 3000 можно разве что мини-кроссбоди купить, самая маленькая 69 долларов недавно стоила.
Если подружка не умеет держать деньги, пусть Вам их перегонит, а Вы купите уже в распродажу.
Чорнобаївка• 21 октября 2022
Дівчатка,оце у вас проблеми)Ми би ту війну ще на початку виграли,якби замість сумочок армії допомагали...Душа болить,хтось на полях бою гине,а для когось в цьому житті нічого не змінилося,бренди,шопінг((((
автор культУра • 21 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
У подруги ДН, мені треба було її подарунок на ЗСУ скинути і прислати скрін їй замість подарунку?
Я допомагаю ЗСУ. Не відомо хто з нас допомагає більше)
Тому не судіть
Чорнобаївка• 21 октября 2022
Ответ длякультУра
Тому не судіть
Для мене це було б кращим подарунком,ніж сумочка.Не суджу Вас,гроші Ваші,вирішувати Вам куди їх витрачати
Пиу!Пиу!• 21 октября 2022
Ответ длякультУра
Тому не судіть
От у людей проблемы. Тысячами дарят друг другу и не умеют не тратить деньги.
Уверена, что вы уж точно найдёте варианты. Тем более сами покупаете на ин сайтах.
Или вам деньгами помочь ?
Водійка хімарса• 21 октября 2022
Пусть подружка выбирает сумку по карману.
Мама фифти цента• 21 октября 2022
Краще через баєра, у них є додаткова знижка від ціни сайту .
Можливо посередник викупить вам , а вам віддасть номер відслідковування а ви самі на себе оформите доставку .
Але якось дивно . Їй все одно яка сумка ?

Отмотала своё• 21 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
С одной стороны вы правы что у кого-то сейчас мысли про сумку за 50$, а с другой почему вы не спрашиваете у государства где те миллионы $$ котрые нам без конца европа и сша пересылает?
Швидка Настя• 21 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Т.е. это не руководство страны должно выделять деньги на финансирование армии, а население? Прикольная логика. Может если бы те, кто должен, не воровали, войны бы вообще не было?
автор культУра • 21 октября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Или вам деньгами помочь ?
Порадниця в своєму репертуарі. Невинну тему знайдуть за зо зацькувати.
Спитала я чітко і зрозуміло чим мені допомогти. Хто має голову той зрозуміє
автор культУра • 21 октября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Та їй всі подруги гроші подарували, але все одно для неї це дорого. Каже 2500 ще б дала, а 4 дорого
автор культУра • 21 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Дякую. Ні не все одно)
Пиу!Пиу!• 21 октября 2022
Ответ длякультУра
А ви чого питаєте? Не маєте голови?
автор культУра • 21 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
А на роботу їй з пакетом ходити?
В неї сумка одна вся поцарапана а інша плетена літня.
І пальто в якому холодно.
Можливо для вас і не важливо, може ви домогосподарка, а для неї важливо. Має право.
ЗСУ допомагає також, скільки може.
Пекла печиво багато разів для них, купувала постільне по всіх секондах для госпіталів, і тд
Влаштовувала безкоштовні майстер класси для дітей переселенців які жили в школі в спортзалі.
Робить що може
автор культУра • 21 октября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
А ви чого питаєте? Не маєте голови?
Ось заради таких відповідей по темі.
Є люди які вміють читати і відповідати по темі)
Бачите?
когдадеЦкие• 21 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Считайте свои деньги и свою помощь, а не по чужим карманам
когдадеЦкие• 21 октября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Я писала нечто подобное - забанили на неделю

Отмотала своё• 21 октября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Типа ’неначаси’?
СернаМоисеевна• 22 октября 2022
Немного, что можно найти на оф сайте до 3000 гр