Соната любви• 21 октября 2022

Київщина: Гасло "Відбудуємо" тут сприймають уже як знущання

Попри обіцянки та запевнення постраждалим на Київщині доводиться поновлювати свої розбиті будинки за власний кошт. А там, де люди зібрали гроші та готові поновити дахи та стіни, місцеві чиновники навіть чинять їм опір.

Замість того, щоб допомагати людям ставити вікна, мурувати побиті стіни, накривати зруйновані дахи, чиновники оновлюють дороги, виділяють кошти на меморіали та заморожені ще до повномасштабного наступу об’єкти та годують обіцянками. А у постраждалих досі не вивезене навіть сміття. Не кажу вже про те саме відбудування. Дощовий вересень спричинив у людей паніку – бо в побитих будинках все миттєво стає вогким, та й жити в будинку, дах якого тече, за таких погодних умов нестерпно.

Всі, з ким я говорила, чиє житло постраждало під час російської агресії, говорять лише про одне: державі та чиновникам все одно. Більше того, вже починають вилазити вуха можливих схем та вдалого розподілення грошей, які країна отримує задля відбудови інфраструктури.
Передусім під ремонтні роботи дивним чином потрапляють ті постраждалі квартали, в яких є нерухомість можновладців чи членів їхніх родин. І це також довго не приховаєш. Тому скандали будуть. І невдоволення буде. Популістські заяви про "Відбудуємо" та "Відновимо всю країну" сприймаються вже як знущання. Тимчасові вагончики та залізничні вагони, які презентували як житло для тих, кому немає де жити, не витримують навіть критики. Ну день-два, ну тиждень там перебути. Але ж не зимувати… Українці готові терпіти, працювати, відновлювати, але коли бачать справедливість і порядок…Поки щось цього не видно. На жаль.

Історія 1. Мощун.
Історія 2. Андріївка
Історія 3. Буча
Історія 4. Ірпінь
Історія 5. Бузова

подробности https://censor.net/ua/resonance/3374908/rozbyta_ky...
Jsolo• 21 октября 2022
Ответ дляСоната любви
провокация в чем, что люди живут в разрушенном или полуразрушенном жилье?
и на этих людей не только власть плевать хотела, но еще соотечественники готовы горло перегрызть всем, кто будет упоминать о существующей проблеме?
Вы ,,упомянули,, на советчице. Вам не плевать
чаревна• 21 октября 2022
Ответ дляИрина 2013
А таким как вы бы рты всем закрывать,на власть работаете видать,что как то уж нервно реагируете и видите зрадоньку,а автор права,сколько людей остались без ничего,а государство только играет в обицянки-цяцянки,на всякую ерунду тратят,вместо того,что бы помочь людям,что пострадали,все приходится из них выбивать,кланятся,это с расчетом что у большинства не хватит сил бегать,времени и сделают за свой счет,а кто то себе положит денюжку в карман!Как всегда помогают добрые люди и волонтеры,что на ЗСУ,что переселенцам,что пострадавшим,государству только долг отдай и пошел вон!
Это Харьков, где ’ ничего не делают.
Я не комментирую действия руководства страны во время войны. Чтобы, не давать пищу матрешкам
ebbi• 21 октября 2022
Ответ длячаревна
Тема явно для срача и провокации.
А Вам би тему ’слава!слава!слава!’,то цілий день з неї б не виходили?Я вже помітила,що як тільки щось не так в сторону влади,без облизування,у ВАс зразу-срач і провокація.А життя таке-не тільки облизування,а ще й ляпас,якщо не правий
Теодор Бастард• 21 октября 2022
Ответ дляMan-Gust
Вы все правильно пишете!
Местные власти я не обвиняю, и правда делают что могут и многим помогают. Меняют окна за счет государства, крыши. Но... вот сейчас начало войны и п**деца, и уже СТОЛЬКО разрушений, и их все больше и больше... хочется быть оптимистом. Но не до дэбилизма оптимистом.
Откуда возьмет государство столько денег, чтобы все восстановить? Я не понимаю и не представляю. Сколько ни думаю, одна сплошная жопа в перспективе, наверное, для половины населения.
Если они перестанут п..здить бабло на всех доступных уровнях - то вместо разваленных хрущей у нас можно будет Дубаи отстроить
Ирина 2013• 21 октября 2022
Ответ длячаревна
Это Харьков, где ’ ничего не делают.
Угу,матрешек боитесь,давайте молчать,улыбаться и махать,как в мультике,делая вид что все замечательно,я не буду,в местных группах только и сборы то на армию то переселенцам то пострадавшим и люди дают,помогают чем есть,хотя у многих у самих опа полная,поделятся бедные,а богачи,власть только и умеет что оприходывать во время войны то на дороги то на переименовывания,а люди не на часі,бо війна ж
Man-Gust• 21 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
В Ирпене почти нет хрущевок, здесь 90% новостройки, таунхаусы или классные частные особняки... были.
Эх, такой городок изуродовали освободители со своим русским миром.
чаревна• 21 октября 2022
Ответ дляИрина 2013
Мне смешно некоторых читать. Вы задумайтесь почему Запорожье бомбят и Никополь. Какая ситуация на фронте, а вы домики строить.....ну ну
Теодор Бастард• 21 октября 2022
Ответ дляMan-Gust
Я не про Ирпень, я в целом по ситуации
ebbi• 21 октября 2022
Ответ длячаревна
Тобто,якщо війна ,то жити в сараї без даху потрібно або краще,взагалі,в полі?Ви самі там живете чи тільки іншим порадити можете,щоб не дай Бог владу не зачіпили?Смішно Вас читати,і не тільки смішно.
Metelitsa• 21 октября 2022
Ответ дляcosmaximus
Ось, трошки.
В мене ще багато як тільки війна закінчиться, треба розібратись куди все поділось
Я не знаю, хто запустив ту мантру про неначасі, що переросла в масовий психоз, але вважаю це аідкладання на потім великою помилкою.

Ті, хто допускає таке розкрадання, знишують наші ресурси не гірше, ніж ракети. За час війни вони наб´ють кармани і зникнуть з поля зору.
Дуже зручний момент, створений якимось відкладеним контролем і покараннями
чаревна• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
Вы отошли от темы автора или она вам тоже не зашла) раз решили поупражнятся вмколкостях. Так мне они по боку, не тратьте время
Jave• 21 октября 2022
Ответ дляcosmaximus
Ось, трошки.
У нас точно также зроблений стадіон. Без сліз не глянеш на нього. Зате табличка стоїть що за ініціативи зеленського будівництво проведене.
ebbi• 21 октября 2022
Ответ длячаревна
Навіщо тоді ходите по темах ,які Вам не подобаються
’тратітє врємя’ і нариваєтесь?Коли розшаркуєся перед владою,то будь готовий до ’колкостєй’.Це ж очікувано.
Cat88• 21 октября 2022
Ответ дляenglish book
В списку є село моєї бабусі.Вікна та дах кому замінили,хто за свій кошт робив,але потім отримав відшкодування.Там були непорозуміння,бо описували одні пошкодження,а про якісь забули.Когось не було на той час в селі,коли опис робили,то дехто плюнув і робив сам.На всіх не вистачило коштів,це теж було і є.
Але є й багато чого зробленого.Наприкалад жителі,кому немає куди подітись,на подвір´ї привезли будинки і встановили.Наче з Польщі.Дві кімнати та кухня.Їм віддали їх назавжди.Вони дуже задоволені,бо там все є в них.Але ж звісно,що отримали не всі,а поки що ті хто постраждав найбільше,в кого немає кому допомогти,куди переїхати,в кого малі діти,або велика сім´я.
Уже и компенсации дали? Черниговский район, дают окна, шифер, у кого сгорело пеноблок еще, строят добробаты но тем кто не ожидал помощи и делал сам про компенсации молчат
KoZa-biRuZa• 21 октября 2022
Ответ дляСоната любви
1. Власть - это все и никто, пишите пофамильно, кого обвиняете.
2. Нет никаких государственных денег - есть только деньги налогоплательщиков.
3. Кто разрушил ваше жилье, виновник?
4. В Украине война, на нас напали - где брать финансирование на восстановление домов которые завтра снова могут быть разрушены?
5. Помощь других государств не даётся ’вот вам мешок денег, - тратьте, куда хотите’. она вся до копейки расписана: на оружие, боеприпасы, медпомощь, транспорт для фронта, пособия, пенсии и многое другое.
6. Вы написали хоть один запрос с указанием финпомощи, которая до вас не дошла?
Cat88• 21 октября 2022
А еще поюс получаю дальше деньги впо хоть и область уже без боевых действий
чаревна• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
Удалено администрацией...
Ирина 2013• 21 октября 2022
Ответ длячаревна
Смейтесь на здоровье,абы не плакали)вы одна все видите и знаете,от того тем на Советчице наверное много и создаете,черпаете инфо,я не про стоить дома,хотя бы людям помогали там где окна выбиты,крыша повреждена,не везде ж сейчас прям бомбят,модульные домики можно придумать,обустраивать школы,здания под жилье,пока терпимо и нет морозов или прикажете людям жить на улице и ждать окончания войны?Если бы еще знать что деньги не пиляться и не идут в трубу,а так это издевательство над своим же народом!
Ирина 2013• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
Умные пока не коснулось их лично,а мы все живем в зоне риска и войны
Оксана-004e• 21 октября 2022
Только зеботы кричат про отстроим, здравомыслящие понимают что чинушам пофиг и бабло само себя не распилит
Безимени890123• 21 октября 2022
Ответ дляKoZa-biRuZa
3. Кто разрушил ваше жилье, виновник?
Дякую! Адекватна відповідь.
ebbi• 21 октября 2022
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Які серіали?О,ну почалося,зараз підуть припушення,фантазії на тему хто я ,що я,про що думаю... Все по сценарію,навіть нецікаво.Я на Вас навіть більше час витрачати не буду.До побачення!
Jave• 21 октября 2022
Ответ дляKoZa-biRuZa
3. Кто разрушил ваше жилье, виновник?
Така розумна Ви лише вказівки іншим давати на форумах ? Чи можливо самі щось робили із переліченних пунктів? мало інформації в пресі щоб люди були незадоволенні владою і не тільки по відбудові пошкодж об´єктів? Наприклад УП зняла 3 відео про мажорів за кордном де дії влади? Антикорупційна організ що очолюється Шабуніним кричить про корцпційні дії Татарова і про те що у нього та в Єрмака забагато влади в рукаї, де дії держ органів? І так сотні прикладів
masterim• 21 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Автор, я сирота
По закону - сиротам положено жильё
Ничего я не получила, отмахивались от меня, а исполнилось 23 года - сказали адьос, по возрасту не подходите
Поэтому иллюзий на счёт социальных гарантий от нашего государства у меня нет
Не повезло Вам очень. До 2000 г. еще давали, я єто точно знаю
Jave• 21 октября 2022
Ответ дляБезимени890123
Дякую! Адекватна відповідь.
Ідіть подивіться пару відосиків із зеленським)) особливо тей що був січні а точніше в кінці січня
Безимени890123• 21 октября 2022
Ответ дляJave
Тема про місцеву владу. Ту владу, яку на місцях обрали мешканці . До речі, і центральну владу нас не з космосу спустили. Ми самі це лайно обрали. І?
чаревна• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
Все ваши коменты, посыл ’ путинприди’
Ирина 2013• 21 октября 2022
Ответ дляJave
Когда всех держали на жестком карантине,а он в это время в Буковеле отдыхал и говорил войны не будет,готовимся к майским шашлыкам?
Безимени890123• 21 октября 2022
Ответ дляJave
Добрий день! А Зеленського не 73% обрали? Я його не обирала, але мусю разом з усіма жити за його влади.
Natalie 81• 21 октября 2022
С нами семья жила из Мариуполя,люди реально всего лишились,и чем им помогли,пакетом гуманитарки,и люди носили вещи,с жильем помощи нет никакой, съем,а переселенческие 2000грн.