Уравнобешенная• 21 октября 2022
Де купляєте керамічні горщики для квітів?
Була вчора в Епіцентрі, велики як відро горщики 1000-1300 грн, це просто жах(
Чи реально купити дешевше?
Ло Шарик• 21 октября 2022
1300 це до фіга😲
Я інколи по трасі бачу продають горщики, кашпо, плетені вироби
ДинамоКит• 21 октября 2022
Змушена була перейти на пластикові, бо кераміка нереально дорога. І знаєте, знайшла купу плюсів)) Прикольні дизайни, мільйон кольорів, не б´ються, якщо рослина хвора, то пластик обдав окропом і все, а в керамічному спори можуть продовжувати жити. Заміокулькаси, наприклад, ще краще в пластику, бо керамічний може і тріснути, якщо бульба переросте.