Добрий день.
Дівчата, яким феном користуєтесь в блекаут? Щоб не розряджав зарядну станцію занадто швидко. У мене потужний фен на 1800 кВт, чоловік каже шукати або слабкіший, або на акумуляторі, бо я своїм дуже розряджаю станцію, а за 3 години вона не встигає зарядитись. Я дивилась акумуляторні, але вони холодним дують, дивилась дорожні, але самий слабий знайшла 1200.. хто може порадити свій фен? Волосся до плечей, тонке, але його багато. Дякую всім за поради.
Триндичіха Байрактар• 12 декабря 2025
Ответ дляJifferr
Та причому тут укладка? Тут хоч би просушити і не захворіти Я ж про фен питала, а не поради, що мені робити?
Значит мыть голову раз в неделю или раз в три дня.
Замріяна• 12 декабря 2025
Автор, кроме шуток, если Вам так важен внешний вид, купите парик. Носите когда грязная голова - и нет проблем.
Гарантую неперелевки• 12 декабря 2025
Ответ дляJifferr
А яка у вас модель? Їх правда дуже мало на сайтах, але й ціна не висока.
Ну как невысокая, точно помню что больше 3000 грн когда то стоил
Cordless Rechargeable Hot And Cold Wind Hair Dryer
Триндичіха Байрактар• 12 декабря 2025
Ответ дляЗамріяна
Парик тоже надо стирать и сушить
Черный Ловелас• 12 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Парик тоже надо стирать и сушить
У прокрафта есть строительный фен акумуляторный с насадками, там градация температуры от 50 градусов и выше как раз для сушки волос, самое главное с просонья 500 градусов не выставить
бо будэ смажене курчатко.
Триндичіха Байрактар• 12 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
бо будэ смажене курчатко.
очки_ннадо• 12 декабря 2025
Ответ дляJifferr
Нашли кому отвечать, это же известная чокнутая, она вас на эмоции разводит.
Мне без сахара• 12 декабря 2025
Ответ дляХуАнита
1800 кВт? Нифига себе, это же почти вертолет
Тут і зп у багатьох 10000 тис грн
Зоряний Шлях• 12 декабря 2025
Повно фенів на 500-750 Вт, навіть акумуляторні. Зайдіть на Розетку та побачите.
Але ви ж розумієте, що чим потужніший фен, тим швидше сушка.Тому ніякої суттєвої економії електрики не буде. Буде довший час на сушку. На акумуляторі ще потім постійна зарядка. Теж треба вивчати на скільки вистачить та час зарядки самого акумулятора.
Ну ще залежить від типу волосся. Тонке - рідке сохне швидше.
Мама Карло• 12 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Можно укоротить волосы на время блэк аутов.
А можна купити перуку, буде ще й економія, ні води, ні миючих засобів не потрібно, тепло і мухи не кусають, хоча не факт
Гарантую неперелевки• 12 декабря 2025
Ответ дляМама Карло
Парик обязательно нужно мыть и ухаживать за ним
Замріяна• 12 декабря 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Парик сам высохнет и без фена или мыть его когда есть свет
Мама Карло• 12 декабря 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
От попандос, при Порошенку такого не було
Гарантую неперелевки• 12 декабря 2025
Ответ дляЗамріяна
Так и волосы сами высохнут без фена
А когда есть свет, автор не может, потому и просит совет
Замріяна• 12 декабря 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Так и волосы сами высохнут без фена
Автор боится простудится с мокрыми волосами
Хочу наколоти губи• 12 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Чем мощнее фен, тем лучше укладка
Так але ж не 1800 кВт, ви що не розумієте різницю 😂
Хочу наколоти губи• 12 декабря 2025
Ответ дляJifferr
Це зараз більшість стандартних фенів 1600-1800
Ви різницю між кВт і Вт розумієте?
Хочу барабульки• 12 декабря 2025
Ответ дляJifferr
Роботодавець проти. А волос достатньо.
Мені тут недавно порадили іентдля будівельних робіт, з Дніпро М)
Він на акумуляторах, і температура починається з 180 градусів
Ну , чисто чоловіча порада
Забрызжу ядом• 12 декабря 2025
Ответ дляJifferr
Лайфхай - шапочка, точно не захворієте. А взагалі варіантів купа:
- можна мити не кожного дня, а хоча б через день,
- звечора помити - теж нічого не станеться,
- заходьте кожного ранку в перукарню мити волосся та сушити,
- якщо газова духовка - сушити в ній.
Взагалі проблема висмоктана з пальця
- якщо газова духовка - сушити в ній.
Взагалі проблема висмоктана з пальця
Забрызжу ядом• 12 декабря 2025
А якщо не потрібні поради, то відповідь на питання - я не користуюсь феном, він вбиває волосся
Госпожа_тамагочи• 12 декабря 2025
Ответ дляJifferr
Роботодавець проти. А волос достатньо.
Вы в администрации Президента работаете, что обязательно с укладкой надо быть?
Залізна пані• 12 декабря 2025
Раджу, купила ось таку ровенту, дуже потужний, сушитьть моє волосся в 2 швидше ніж старий, в 2000 кв станцію розряджає може на 2% -3% чоловік навіть не повірив, перевіряв що я не холодним повітрям сушу, волосся, але в мене не те щоб багато волосся
Залізна пані• 12 декабря 2025
Ой, забула картинку, чомусь не кріпиться, назва фена Rowenta HY8310F0 NANO
Ответ дляЗоряний Шлях
Та ходила я на розетку, і на інші ресурси ходила. Мало і відгуки не дуже то й питаю на Порадниці. Сайті хамок і флудерів, як виявилось. А вам дякую, ці питання я й собі задаю, і чоловікові...