Фенте Фря• 21 октября 2022
Хто купує товари з приміркою, на які відділення замовляєте? Київ
Бажано оболонський район
Фенте Фря
• 21 октября 2022
Ответ дляМой завтрак
так ніде немає примірочних
Були, а на нп бачила, а потім вони прибрали. Це виходить треба забирати, платити, нести додому і повертати, а два розміри на вибір не замовиш(((
Фенте Фря
• 21 октября 2022
Ответ дляФрекен бок
я даже на укрпочте видела на маяковского 02225
Дякую, а давно бачили?
Фрекен бок• 21 октября 2022
Ответ дляФенте Фря
Дякую, а давно бачили?
в мае ,но не думаю, что ее убрали) еще в розетке на маковского 6
Фенте Фря
• 21 октября 2022
Ответ дляФрекен бок
Я в новому відділенні розетки ще місяць тому, навіть менше , бачила, а зараз прибрали в лишили лише стіл