Печенюшка• 21 октября 2022
У чому зі мною проблема? Я не можу коли поруч знаходяться красиві жінки
Або дівчата. У мене відразу якісь комплекси, відразу соромно за себе і я думаю вона краща за мене.. може це і заздрість я не знаю, але все ж..як з ции боротись? Воно заважає мені жити. Так, красиві і молодші і кращі є були і будуть, але хочу навчитись якось спокійніше на них реагувати , бо я відразу чуть не на хамство налаштована коли такі поруч…(((сором мені(
Пиу!Пиу!• 21 октября 2022
А навіщо порівнювати? Звичайно є і кращі і гірші за вас. Я обожнюю гарних жінок і завжди ще й зроблю комплімент :)
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну ви молодець)) у мене до речі постійно оце порівнювання… я порівнюю не лише себе, а і своїх близьких з іншими. Чи може це бути через те, що в дитинстві пам’ятаю мама мене порівнювала мене в першому класі до моєї однокласниці? Он подивись, вона така вона сяка… чи то вже я себе накручую і хочу на маму все спихнути?😂
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляАйфон13
Удалено администрацией...
Слухайте ваші коментарі в більшості тем недоречні зовсім! Пильнуйте за своїми пальцями, що друкуєте. Бо в реалі я думаю ваш рот за замку.
Сфера влияния• 21 октября 2022
Это такие как вы не хотят со мной дружить? Одна прям в лицо сказала,что ты слишком,чтоб с тобой дружить
А я с парнем одним единственным со школы и меня вообще ничьи ухаживания не привлекают
Забейте,автор
Красота это не всегда хорошо,иногда это мешает в жизни
Забейте,автор
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляСфера влияния
Забейте,автор
Звичайно! Іноді вона мені може дуже сподобатись! І хочу навіть дружити, але якийсь є психологічний бар’єр чомусь 🥺
Пиу!Пиу!• 21 октября 2022
Ответ дляПеченюшка
Ну ось пропрацюйте це. :) ми всі різні, у нас різні дані від природи, різні матеріальні можливості. Порівнювати можна лише себе з собою вчорашньою. Якщо у вас є щось, що ви хотіли б покращити в собі - займіться цим. Якщо ні - ну просто сприймайте таких жінок як картину в галереї - полюбовалися, помилувалися, і полетіли жити своє життя. Не порівнюйте :)
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляАйфон13
now kiss
Don’t worry about us. If I was you I would be worry about myself. Very rude.
Сфера влияния• 21 октября 2022
Ответ дляПеченюшка
Да,надо иметь крепкиеинервы и искреннее сердце
У меня дурацкий типаж на который ведутся почти все мужики и я понимаю каково со мной в компании подружкам
Я уже и попыток не делаю(
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляАйфон13
I can´t be rude, I am what I am. You just took it personally that means I was right in something
Well alright. Whatever you wanna think it’s up to you. Nobody cares.
Нафаня Маня• 21 октября 2022
Оцінюєте людей тільки за обкладинкою. Треба глибше копати. Там такі кльові трапляються, вогонь)) А ваша оцінка це не про них, а про себе. Про власну невпевненість, стереотипність. В мене теж знайомі при повному параді і я сіре дещо)) Але разом нам цікаво і весело, просто ми різні)
Пиу!Пиу!• 21 октября 2022
Ответ дляСфера влияния
Забейте,автор
Згодна, до речі :) Я була якось на дні народженні формату дівич-вечір, де знайома зібрала близько 30 дівчат з різних сфер свого життя. Всі були групками знайомі між собою, окрім однієї дівчини - її фітнес-тренера. Виглядала вона шикарно, по-перше там дуже багато спорту, по-друге силіконові груди, нарощене волосся, ну така - дуже яскрава зовнішність, ходячий секс. І всі інші дівчата просто ходили осторонь неї, шушукались, обговорювали, а вона була ну прям дуже самотня. Я підійшла з бокалом і познайомилася, завели розмову, казала, що увагою чоловіків не обділена, а ось подругу знайти - практично нереальна штука для неї. Тому у всього завжди є дві сторони.
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Так ви праві проблема в моїй самооцінці)
Королева Сарказма• 21 октября 2022
Вам надо проработать уверенность в себе. Я никогда не встречала абсолютно красивых людей, как и абсолютно некрасивых. Все +\- одинаковые, просто кто то следит за собой больше, кто то меньше. Так что вы точно не уродливее других, даже не думайте об этом. Если есть проблема с фигурой или с кожей, все поправимо, а дальше это только ваши комплексы.
Заела_пластинка• 21 октября 2022
Я просто знаю, что я лучше всех и все. Завышенная самооценка? Может быть. Но лучше завышенная, чем заниженная)
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Я погоджусь з вами🤝
Клин_Кляйн• 21 октября 2022
Ответ дляСфера влияния
Я уже и попыток не делаю(
Какой типаж? 4 размер и ноги от ушей?
Нафаня Маня• 21 октября 2022
Ответ дляПеченюшка
То треба її піднімати. Знайдіть в собі позитивні сторони і не обов´язково у зовнішності. Я до 30 років короткого не носила, бо з міні стирчало дві тонкі патики) А тепер ношу, бо спекотно влітку і моя особистість, то не тільки ноги)))
Море Счастья• 21 октября 2022
Оце в мене таке
Увагою чоловіків не обділена була, донька каже, що всі ії друзі кажуть, що мама така симпатична.
Я так не думаю. А в мене ще подруга красива)
Увагою чоловіків не обділена була, донька каже, що всі ії друзі кажуть, що мама така симпатична. Я так не думаю. А в мене ще подруга красива)
Клин_Кляйн• 21 октября 2022
Автор, у каждой женщины своя индивидуальная красота. Увидьте ее в себе и чувствуйте себя достойно.
Печенюшка
• 21 октября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую Вам
Сфера влияния• 21 октября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Я уже и не ищу
В моей жизни были две близкие подруги,одна предала,вторая-все время пыталась меня «попустить» при ребятах) потом мне надоело и я перестала вообще сближаться)огромный круг интернетдрузей,веду юрблог,немного садовый блог и архитекрурный( увлечения)
Ну и с детьми оочень лажу,веду по выходным курсы игрового англ с самыми маленькими,2 часа))
Сфера влияния• 21 октября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Какой типаж? 4 размер и ноги от ушей?
Нет,172 ,типаж каменской,немного лицо бледнее и глаза больше
Размер груди около 3
Оцененная• 21 октября 2022
Ответ дляПеченюшка
Тогда вам к психологу идти и прорабатывать ваши комплексы, страхи, зависть. Сами вы не справляетесь.