Барабасиха• 22 октября 2022
Матрас Венето Мульті за 28000 грн почав просідати - але на ньому приємно спати
І це все трапилось в перший рік користування
І крутили ним і вертіли як каже виробник , а все рівно просів… жалко гроші
Чи є якась альтернатива бо матрас сам по собі подобається, спати дуже приємно
Але мінус ло ями … ніхто не стрибав на ньому
Барабасиха
• 22 октября 2022
Написано до 120 кг
Середня жорсткість
Вчера були в маг Millini лягали на їх матраси то нічого подібного по аомфорту навіть близько немає
Середня жорсткість
Тюрюнь_Тюнь• 22 октября 2022
Мы брали матрас шраляфія. Зазначено виробником, що 10 років служить як новий. Нашому 5 і почав просіть, став мякий дуже. Брали за 1500 долл
Зажуженная Жужжа• 22 октября 2022
Херасе как машина на ходу стоит.вас по ходу кинули. За такие деньги он вам колыбельную должен петь, а тут ещё и просел.
Теодор Бастард• 22 октября 2022
Меняйте по гарантии. У меня матрасы Неолюкс и Матролюкс - хоть бы хны им, и ходила по ним, и прыгала. Не должны они проседать, если не нарушены рекомендации по весу
Мадам Тю-лю-лю• 22 октября 2022
На них гарантия больше 10 лет, меняйте.
У меня другой Венетто, года 3, все ок, хотя муж крепкий мужчина.
Барабасиха
• 22 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
На них гарантия больше 10 лет, меняйте.
Можливо у вас модель інша
Памятаєте як називається?
Мадам Тю-лю-лю• 22 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Можливо у вас модель інша
Памятаєте як називається?
Не пам´ятаю, але брали з тих, що на 120 кг.
Барабасиха
• 22 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так то і є мульті
В нас теж на 120
Стекловыжималка• 22 октября 2022
20 років вже у батьків, все добре. Там гарантія точно більше 10 років має бути
Барабасиха
• 22 октября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
А батьки худенькі?
Барабасиха
• 23 октября 2022
Ответ дляМаТраСы
120 - це критичне навантаження . в їдеалї- масса повина буде близько 90-95.
взагалі, при велій вазі треба 2 см кокосу
ну і що вам сказав виробник?
Сказав шо ми не доглядали за матрасом тому він прогнувся
Loredana17• 24 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Поміняють на новий? А як докладуть, що ви не доглядали?
Барабасиха
• 24 октября 2022
Ответ дляLoredana17
Не поміняють
Loredana17• 24 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Не поміняють
То ви не туди, мабуть, звертались. Це як? Гарантія 10 років?
Барабасиха
• 24 октября 2022
Ответ дляLoredana17
Сказали шо мабуть вага була більше людини ніж має бути