Надя-56f9• 22 октября 2022

Питання по вводу прикорму

Я ввела перший продукт цвітну капусту ( 3 дня) , наступним хочу, наприклад, картоплю, чи можу я вже до картоплі окремо добавлять цвітну капусту? Наприклад спочатку пів чайної ложки картоплі і 4 чайних ложки капусти.
Баба_Воля• 22 октября 2022
так

НеГолосую• 22 октября 2022
Так, але краще через тиждень, поки що збільшуйте об´єм капусти
Миллион АлыхРос• 22 октября 2022
Звісно, нові продукти можна щодня. Не мучте дитину тиждень одним і тим же, Ви б самі хотіли їсти однакове так довго?
Чавонадо• 22 октября 2022
Так, можете, якщо дитина гарно реагує на капусту.
НеГолосую• 22 октября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
А до введення пригодовування дитина щодня їла не одне й те саме?
Мама Карло• 22 октября 2022
авжеж, і не обов´язково чекати тиждень, якщо процдукт нормально зайшов
dahashutka19• 23 октября 2022
Ответ дляНеГолосую
Так вже ніхто не робе. День / два на знайомство з продуктом новим

НеГолосую• 23 октября 2022
Ответ дляdahashutka19
Всі дитячі накопичувальні алергії пройшли? Це просто чудово!