12 галюцинаций• 22 октября 2022

Сухпайки для детей в убежище

Посоветуйте что купить детям?
автор 12 галюцинаций • 22 октября 2022
Сухпайки

Мудрецыха мира сего• 22 октября 2022
У моїх таке: дві пляшки води по 0,5 л, пачка Марії, пачка в´яленого м´яса, здається,глобіно, пачка горішків і сухофруктів
Ждушечка• 22 октября 2022
Мы покупали сухарики киевские с изюмом, злаковые и протеиновые батончики, печенье галетное или злаковое, вода, сухофрукты, орешки.
соева-сысоева• 22 октября 2022
Печенье, кабаносы, бананы
Я с собой люблю крутить лаваши, и полезно и сытно, туда мясо печеное, айсберг, огурчик, сыр или на что фантазии хватит, термос с чаем
Там_все_размывчато• 22 октября 2022
Сушені фрукти, пастила, печиво, горішки, вафлі, соки, вода. Хлібці, м´ясні консерви, які можна на хлібці намазати.
дама_из_декрета• 22 октября 2022
А навіщо?
Вчора в метро під час тривоги сиділи їли на сходах.
Чи не можна потерпіти пару годин?
дама_из_декрета• 22 октября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Прям в сховищі/підвалі/метро потрібно мазати консерви?
А якщо всі почнуть жерти? Чим дихати?
Там_все_размывчато• 22 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
А якщо всі почнуть жерти? Чим дихати?
А де гарантія, що зі сховища вийдеш під вечір? Дітей добу на солодкому тримати? це просто нз яке можна поставити в сховищі на всяк випадок
дама_из_декрета• 22 октября 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Дивлячись ще де те сховище.
Ну реально вчора дурдом в метро влаштували: тривога півгодини, прийшли їсти.

Беговая дорожка для носа• 22 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
А якщо всі почнуть жерти? Чим дихати?
Вы своих детей можете вообще не кормить .
Какое вам дело до чужих детей ?
И жрете вы , все остальные едят
дама_из_декрета• 22 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Какое вам дело до чужих детей ?
И жрете вы , все остальные едят
Удалено администрацией...
Железный коготь• 22 октября 2022
Під стресом завжди хочется щось погристи, щось вкусненьке типу шоколадок, горішків
Ответ длядама_из_декрета
Удалено администрацией...
Оно и видно
Радикальная• 22 октября 2022
Я б додала фрукти (ябруко, груша, банан) або пюрешки в паках із закруткою.
Шкала Радости• 22 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Дивлячись ще де те сховище.
Вживання їжі заспокоює.
Та й ви не знаєте скільки до того люди не їли. Може вони з роботи/з дороги, то що, сидіти втрачати свідомість від голоду, аби вашу душевну організацію не порушувати?
Кумушка• 22 октября 2022
Тут половина не знає значення сухпайок.Які банани та лаваші з салатом?:) Плюсуюсь до Пост 2, в нас так плюс шоколад.
Xвостокрутелка• 22 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Дивлячись ще де те сховище.
Ви не знали, що це допомагає зняти стрес?
Xвостокрутелка• 22 октября 2022
Ответ дляРадикальная
Точно - пюрешки
Шкала Радости• 22 октября 2022
За темою, у «тривожній валізі» є снеки з м‘яса, печиво типу «Марія», сушені яблука/персики, вода 0,33+0,75л, кілька батончиків.
Окрім того є пакет з їжею.

дама_из_декрета• 22 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
Вживання їжі заспокоює.
При чому тут душевна організація?
Уявила як діти в підвалі мажуть консерви на хлібці і здивувалася. Навіщо це робити? Чи за декілька годин вже не можна обійтися.
Так, є місця для прийому їжі. А якщо люди сидять в закритому приміщенні і почнуть там масово вживати подібні продукти, то чим їм дихати?
Ну зїжте вже бутерброд чи печиво, банан. Котлети, супи в метро їсти, коли тривога 2 години - абсурд.
Шкала Радости• 22 октября 2022
Точно, піду консерви додам, паштети і кашу з м‘ясом.
Пи Пи Пилюля• 22 октября 2022
Я в начале войны в рюкзак кинула пару пачек Марии, пачку орешков (смесь) и сыну набрала детских пюрешек в мягких упаковках. Ну и воду. Когда выезжали то в дороге пюрешки хорошо ушли.
Сейчас в школьном рюкзаке держит еще тревожный рюкзак не большой. Там только термокружка с водой и повербанк.
дама_из_декрета• 22 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
Борщ в банці не забудьте і часник. Борщ допомагає зняти тривогу.
Пьера Безухова• 22 октября 2022
Ответ длядама_из_декрета
При чому тут душевна організація?
Ніхто не знає на скільки годин буде наступна тривога.
Мексиканочка• 22 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Какое вам дело до чужих детей ?
И жрете вы , все остальные едят
Підтримую. Мені важливіше щоб дитина поїла, а не щоб якась дамочка не фукала.
автор 12 галюцинаций • 22 октября 2022
Дякую всім за відповіді по темі!!)