Дело было давно• 22 октября 2022
Электроплита, как быть 8 -10 часов в день нет света
Что готовите ? Перекусами не обойтись.
Та легко!• 22 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Аристократ))) У нас в селе метут всё наравне с собаками, а домашние тоже пожрать любили, порция мяса что для них, что для меня одинакового объема была😁
там у вас не забалуешь.еда=жизнь. а у нас корм стоит в доступности,ест сколько захочет,не жирная такая кыця.
зато дворовых котов выходим кормить - один по три пайки съедает)другие бывают даже не голодные.
то київські балувані коти)))
Любвиобильный бот• 22 октября 2022
Ответ дляБоХатая
Хоть бы у нее тефтель на всех хватило
Ничего, в крайнем случае просто ляжем все на теплый пол, и будем греться . Недолго, месяц, другой. И уйдем потом, может быть
Ответ дляКомиссия50%
Якщо немає світла, то не працює холодильник і скисне, тому про декілька днів не готувати не катить.
Якщо більше доби, то звісно, автор пише про 8 годин.
За цей час не скисне, тільки потрібно збільшити ступінь охолодження в холодильнику, аби надовше потім вистачило.
І, наприклад, вимкнули з 8 до 16 години, поснідати встигли приотувати свіже, і термос кипяток, на обід той кипяток в більшу катрулю, борщ в меншу і вставити в більшу на водяну баню, накрити залишити хай трохи постоїть, то й нагріється до прийнятної температури на водяній бані.
Але звісно то не зручно, як є можливість,то потрібно шукати більш комфортні методи.
Як в будинку є газ, то можна купити настільну міні плиту газову, як не має, то якусь автомномну
Швабристка• 22 октября 2022
Можна різних пиріжків ( пирогів) наректи. Теж не потребує розігріву. Йогурт в тетрапаках. Кімнатної температури пити.
ПотеряласЯ Я...• 22 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
автор вы откуда сами?это где по 10 ч света нет?я читала что в белгороде такое-там прилеты через день и мышьбратья без света и воды
Буча, 7 годин не було світла, це для вас дивина?
Та легко!• 22 октября 2022
Ответ дляZelenkа
На роял зараз акція в petslike -20%, до речі
щиро дякую за пораду,треба запасатись,бо якщо нема її корму-мені гаплик.
Ищу-брожу• 22 октября 2022
Готовлю на несколько дней когда есть свет. Если холодильник не открывать часто то держит холод долго. Разогреваю на газовой плите, но у нас еще и газовый баллон с горелкой есть, если вдруг и газа не будет.
В термос сделайте чай, купите булочки/сухарики, печенье, йогурт для быстрого перекуса. Если частный сектор - генератор купите, можно в рассрочку, это сейчас необходимая вещь. Приспосабливаемся. Обидно только, что у нас в Борисполе некоторым свет вообще не выключают, страдают одни и те же по 4-10 часов без света.
Показушница• 22 октября 2022
Ответ длямуха в кедах
Не всем. Мне нельзя не есть, детям нельзя, пожилым людям. Не все солнцем питаются
люди в какой то своей реальности живут. видят только со своей стороны ситуацию.
Таки в курсе• 22 октября 2022
Ответ дляпьЯНА
И ради чего эти жертвы?
А чому ви у мене питаєте?Я відповідала лише на пост,де стверджували,що можно годин 10 і без їжі побути
УлыбАчка• 22 октября 2022
Ответ дляБоХатая
Как я рада что технологии до меня не дошли, и у меня газовая плита
У висотки не проводять газ. У нас 25-поверхівка, все на електриці.
Паспортный стол• 22 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Та і вода так само, причом у всіх.
Так, батьки у себе за літо почистили криницю і купили цеп і відро)) Хоча уже років 20 користувалися скважиною з мотором, а от як в містах буде...
Всех в сад• 22 октября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Не очень раслабляйтесь. Без електричества газовая система долго работать не будет. Все пусковая и защитная система на електрике. Как и газовые котлы в часных домах.
У нас газовий котел ніяк не залежить від електрики. Спеціально такий ставили, бо і до війни у нас вщимку часто проблеми зі світлом були, бо лінія стара
УлыбАчка• 22 октября 2022
Ответ дляБоХатая
У меня бабушка в селе жила, в старой хате-мазанке, с настоящей печью. И туалетом на улице.
Там прошло мое детство. Мылась в тазике. С такой теплотой вспоминаю то время!
Но уже бабушки нет в живых....
Не понимаю вытья здешних, мол как это???
Жили люди и отлично жили!
И от отсутствия авокадо в магазине в обморок никто не падал.
Но уже бабушки нет в живых....
Жили люди и отлично жили!
І я виросла в селі, будинок був новий, але з піччю, і зручності на вулиці. Наче й нормально було, але я досі так радію душу й унітазу
Паспортный стол• 22 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
Хм...механічний чи як?
Таки в курсе• 22 октября 2022
Ответ дляпьЯНА
Наша власть также будет сидеть без света, воды и отопления?
Вони точно не будуть,у них є гроші,можно таке обладнання купити,що не відчують,що немає чогось,це ті,що в Україні,іншим теж на островах холодно та темно не буде,повернуться на готове,це ми,бідний народ,будемо страждать,бо обіцяють зиму холодну та без нічого,а все пов´язане між собою,транспорт,лікарні,промисловість,дуже страшно що нас чекає далі😔
КучМала• 22 октября 2022
Ответ дляГерцогиня
А как раньше, когда газа в квартирах не было, плита была подключена к газовому баллону. У нас дом на 8 квартир и у всех были эти баллоны
Баллоны на улице стояли, не в квартире.
Путающаяся• 22 октября 2022
Ответ дляJetset
Кстати, есть плитки газовые маленькие, к ним можно балон газовый небольшой купить, газом заправить на заправке( 20 грн л)У нас такой, я а 25 л, но мы его для обогрева на дачу купили.
Опасно ,как рванет,так мало не покажется
Всех в сад• 22 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Так зима надворі. На балконі не зіпсується нічого
Паспортный стол• 22 октября 2022
Ответ дляКучМала
Баллоны на улице стояли, не в квартире.
Где это на улице стояли балоны...
Я жила в доме в детстве на Сирце, 2 этажные дома. У каждого в квартире был обычный балон и газовая плита.
Всех в сад• 22 октября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Хм...механічний чи як?
Ні. Система опалення побудована так, що насос не потрібен і котел воду не гріє гарячу, а тільки опалює будинок.
Котел Маяк. Можете погуглити. Працює автономно, як колись
Ответ дляZelenkа
Банка тушонки на варені макарони, піджарка з цибулі і моркви туди. Дуже гарно закутати в велике махрове полотенце і стару куртку зимову, під ковдру. Так само котлети, картошка краще не пюре, бо задубіє, а варена половинками і масла туди.
Кстати да. Замотать и долго будет еда теплой.
Таки в курсе• 22 октября 2022
Ответ дляБоХатая
Но уже бабушки нет в живых....
Жили люди и отлично жили!
Но уже бабушки нет в живых....
Жили люди и отлично жили!
Ви ще згадайте як жінки у полі народжували та шли працювати далі або еру динозаврів,ми живемо у 21 столітті,сучасному світі,де все вже підв´язане на сучасні технології і у дітей вже не той імунитет як у наших мам,бабусь,бо з народження організм звик до цих додатків харчових,хімії,можно помитись у
тазику та похарчуватись аби як тиждень,ну місяць,потім підуть хвороби різні,так не повинно бути,ми народ мужній,але ж не терпіли!
Паспортный стол• 22 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
Спасибо, покажу мужу, может разберется, мне открылось что Маяк твердотопливный